Konsolidačná pôžička Ammado

 
 
Ammado pôžička je vhodná aj na vyplatenie nevýhodných pôžičiek a úverov. Ukončite staré a nevýhodné zmluvy a splácajte len jednu pôžičku. Refinancovanie a konsolidácia je vo svete moderným trendom. Pre klienta je výhodným riešením ako sa zbaviť malých a drobných pôžičiek a spojiť ich do jednej. Klient tak ušetrí na splátkach, pretože získa jednu pôžičku s jednou splátkou, ktorá je výhodnejšia a nižšia. Ammado pôžičky sú na čokoľvek bez dokladovania účelu a tak našu pôžičku môžete využiť aj konsolidáciou iných pôžičiek.
 

konsolidácia pôžičiek


Ušetrite každý mesiac spojením vašich pôžičiek do jednej.

Podstatou konsolidácie pôžičiek je možnosť zlúčenia všetkých úverov do jedného jediného s menšou mesačnou splátkou.

Ak splácate teraz 3 úvery, môžete zlúčením týchto pôžičiek výrazne znížiť mesačnú splátku a budete splácať iba 1 úver.

Výhodami, konsolidácie úverov, sú okrem lepšej kontroly nad vlastnými záväzkami, zjednodušenie administratívy spojené s pôvodnými úvermi aj úspora ďalších nadväzujúcich nákladov.

Napríklad konsolidáciou pôžičiek u Ammado teraz klient ušetrí a navyše môže získať ďalšiu hotovosť na svoje výdavky. S Ammado pôžičkou možno konsolidovať úvery až do výšky 6000 EUR bez ručenia.

Konsolidácia pôžičiek vedie v prvom rade k zjednodušeniu a sprehľadneniu splátok, ale často znamená aj úsporu. Nižšie výslednej mesačnej splátky je dosiahnuté predovšetkým výhodnejšie úrokovou sadzbou. Ušetríte tiež na transakčných nákladoch za vedenie viacerých úverov a ďalších poplatkoch, pretože splátku budete platiť teraz len jednu.