Konsolidačná pôžička

Konsolidácia pôžičiek
Konsolidácia pôžičiek

Konsolidačná pôžička je vhodná aj na vyplatenie nevýhodných pôžičiek a úverov. Ukončite staré a nevýhodné zmluvy a splácajte len jednu pôžičku. Refinancovanie a konsolidácia je vo svete moderným trendom. Pre klienta je výhodným riešením ako sa zbaviť malých a drobných pôžičiek a spojiť ich do jednej. Klient tak ušetrí na splátkach, pretože získa jednu pôžičku s jednou splátkou, ktorá je výhodnejšia a nižšia. Ammado pôžičky sú na čokoľvek bez dokladovania účelu a tak našu pôžičku môžete využiť aj konsolidáciou iných pôžičiek. 

konsolidácia pôžičiek

Ušetrite každý mesiac spojením vašich pôžičiek do jednej.

Podstatou konsolidácie pôžičiek je možnosť zlúčenia všetkých úverov do jedného jediného s menšou mesačnou splátkou.

Ak splácate teraz 3 úvery, môžete zlúčením týchto pôžičiek výrazne znížiť mesačnú splátku a budete splácať iba 1 úver.

Výhodami, konsolidácie úverov, sú okrem lepšej kontroly nad vlastnými záväzkami, zjednodušenie administratívy spojené s pôvodnými úvermi aj úspora ďalších nadväzujúcich nákladov.

Napríklad konsolidáciou pôžičiek u Ammado teraz klient ušetrí a navyše môže získať ďalšiu hotovosť na svoje výdavky. S Ammado pôžičkou možno konsolidovať úvery až do výšky 25 000 EUR bez ručenia.

Konsolidácia pôžičiek vedie v prvom rade k zjednodušeniu a sprehľadneniu splátok, ale často znamená aj úsporu. Nižšie výslednej mesačnej splátky je dosiahnuté predovšetkým výhodnejšie úrokovou sadzbou. Ušetríte tiež na transakčných nákladoch za vedenie viacerých úverov a ďalších poplatkoch, pretože splátku budete platiť teraz len jednu.


Refinancujte svoje nevýhodné pôžičky s našou konsolidačnou pôžičkou a ušetrite tisíce EUR.


Je možne kosolidovať aj mikro úvery?

Mikro úvery alebo tzv. pôžičky pred výplatou s veľmi krátkou dobou splatnosti majú obmedzenú možnosť refinancovania a konsolidácie. Dôvodom je práve veľmi krátka splatnosť a to niekoľko dní. Klient, ktorý žiada konsolidovať svoje mikro pôžičky je už vo väčšine prípadov po splatnosti a je tak pôžičkovou spoločnosťou vedený ako "neplatič". Táto stigma mu potom bráni získať kvalitný konsolidačný úver, ktorý by dokázal pokryť náklady spojené s dlhom za mikro pôžičky. Do takéhoto začarovaného kruhu sa môže klient dostať jednoducho. Ideálnym riešením ako pokryť náklady za mikro úvery je tzv. pôžička na čokoľvek od nebankovej spoločnosti, ktorá dokáže akceptovať fakt, že klient je vedení v registri. Takúto pôžičku je potom možne konsolidovať jednoduchšie, keďže klient po vyplatení dlhu bude žiadať o konsolidačnú pôžičku s čistým štítom. Ammado pôžička je najvhodnejším riešením, pretože je výhodná a tak nepotrebuje nasledovnú konsolidáciu.

Nečakajte ale konsolidujte

Ak máte splátok až nad hlavu, nevyčkávajte s konsolidáciou. Môže sa vám to totiž vymknúť spod kontroly a spadnete do čiernych čísliel, pri ktorých vám už nikto nepožičia. Ak už máte jednoducho pocit, že ďalej už splácať nedokážete, neriešte to malými pôžičkami a to za žiadnych okolností. Okamžite požiadajte všetkých veriteľov o odklad splátky a čas, ktorý získajte využite na kompletnú konsolidáciou finančných záväzkov. V prípade ak svoj finančný problém necháte zájsť až do štádia aktívnych exekúcii, konsolidácia už nieje možná.