Ammado hypotéka

Ammado Hypotekárny Kalkulátor

Porovnajte našu ponuku a ponuky až 11 bánk a získajte pre vás najvýhodnejšiu hypotéku. Vypíšte si on-line formulár a my vám obratom zašleme výpočet všetkých spoločností. Ušetríte tak nielen čas ale aj tisíce EUR! Nemusíte nikam chodiť. Nemusíte vypisovať dlhé a komplikované žiadosti. Nemusíte vystávať dlhé rady v bankách a platiť nezmyselné poplatky finančným agentom. Urobte si prehľad v pokoji vášho domova pohodlne on-line.
 
BONUS: Požiadajte o hypotéku cez náš Ammado hypotekárny kalkulátor a za vašu novú hypotéku nezaplatíte ani o korunu viac. Poplatok za vybavenie úveru 0,- EUR , poplatok za kataster 0,- EUR, poplatok za znalecký posudok 0,- EUR.

 

Prečo porovnať hypotéky prostredníctvom Ammado

Sme na trhu už šesť rokov a za tú dobu sme si dokázali vybudovať svoje postavenie kľúčového hráča. Vďaka naším kooperačným partnerom sa dokážeme dostať k cenám za hypotéky, ktoré sú oveľa nižšie oproti konkurencii. Výhodou lacnejšej hypotéky je však aj veľmi dôležitý fakt, že hypotéka prostredníctvom nášho portálu ušetrí spoločnostiam finančné náklady, ktoré by inak museli vynaložiť na provízie pre svojich hypotekárnych poradcov. Výška takýchto provízii sa môže šplhať až na 1%  z celkovej poskytnutej sumy.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok