Ammado Hypotekárny Kalkulátor

Porovnajte našu ponuku a ponuky až 11 bánk a získajte pre vás najvýhodnejšiu hypotéku. Vypíšte si on-line formulár a my vám obratom zašleme výpočet všetkých spoločností. Ušetríte tak nielen čas ale aj tisíce EUR! Nemusíte nikam chodiť. Nemusíte vypisovať dlhé a komplikované žiadosti. Nemusíte vystávať dlhé rady v bankách a platiť nezmyselné poplatky finančným agentom. Urobte si prehľad v pokoji vášho domova pohodlne on-line.
BONUS: Požiadajte o hypotéku cez náš Ammado hypotekárny kalkulátor a za vašu novú hypotéku nezaplatíte ani o korunu viac. Poplatok za vybavenie úveru 0,- EUR , poplatok za kataster 0,- EUR, poplatok za znalecký posudok 0,- EUR.

Prečo porovnať hypotéky prostredníctvom Ammado

Sme na trhu už šesť rokov a za tú dobu sme si dokázali vybudovať svoje postavenie kľúčového hráča. Vďaka naším kooperačným partnerom sa dokážeme dostať k cenám za hypotéky, ktoré sú oveľa nižšie oproti konkurencii. Výhodou lacnejšej hypotéky je však aj veľmi dôležitý fakt, že hypotéka prostredníctvom nášho portálu ušetrí spoločnostiam finančné náklady, ktoré by inak museli vynaložiť na provízie pre svojich hypotekárnych poradcov. Výška takýchto provízii sa môže šplhať až na 1% z celkovej poskytnutej sumy.