Recenzie na poplatky a výšku úrokov za pôžičku a úver od VÚB

VÚB (Všeobecná úverová banka) poskytuje svoje pôžičky už od svojho samotného vzniku 01.01.1990. Za ten čas prešlo poskytovanie pôžičiek a úverov o veľký kus v pred a to najmä kvôli digitalizácii a moderným technológiám. VÚB banka v súčasnosti ponúka viacero druhov úverov a pôžičiek a to aj prostredníctvom internetbankingu a online formou. 

Vub.sk
Vub.sk

Recenzie na poplatky a výšku úrokov za pôžičku a úver od VÚB

VÚB poskytuje svoje pôžičky až do sumy 25.000 EUR (to tohto sa nezapočítavajú hypotekárne úvery a iné úvery na bývanie). Jedná sa o klasickú pôžičku pre bežného spotrebiteľa. Na svojom webovom sídle uverejňuje banka všetky potrebné dokumenty o výške poplatkov spojených s pôžičkami a úvermi ako aj celkovú RPNM (ročnú percentuálnu mieru nákladov). Pokiaľ však máte skúsenosti s odlišnými podmienkami, podeľte sa o svoju recenziu aj s ostatnými čitateľmi.

Skúsenosti s procesom žiadania o pôžičku a úver

Každý finančný dom má svoje pravidlá pri procese schvaľovania pôžičiek a úverov, ktoré však nezverejňujú verejne. V reklamných spotoch môžu deklarovať, že získanie ich pôžičiek a úverov je jednoduché, toto marketingové tvrdenie však nemusí zodpovedať skutočnej realite. Pokiaľ ste o pôžičku alebo úver vo VÚB žiadali a máte s procesom schválenia resp. zamietnutia nejaké osobné skúsenosti, podeľte sa s nimi do nášho fóra. Pomôžete tak ostatným aby sa mohli pripraviť a zjednodušiť si tak celú žiadosť.

Skúsenosti a recenzie s vymáhaním dlhu za nesplatenie pôžičky, či úveru

Dostali ste sa do omeškania so splátkami za pôžičku vo VÚB banke? Aké máte skúsenosti v tomto prípade? Ako komunikuje s vami samotná VÚB banka a vyšla vám v ústrety v prípade, že ste potrebovali odložiť splátky? Postupuje VÚB banka pri svojom vymáhaní dlhu prostredníctvom inkasných spoločností? Uvaľujú na svojich klientov exekučné konania? Práve vaše skutočné skúsenosti môžu vďaka vašej recenzie pomôcť ostatným klientom, ktorí sa do omeškania so splátkami dostali a hľadajú informácie ako postupovať. Pošlite nám váš názor, ktorý je dôležitý.

Prečo sú vaše recenzie dôležité

Dôležitou súčasťou múdreho rozhodnutia je poznanie všetkých relevantných názorov. Práve skúsenosti, recenzie a názory od ľudí, ktorí majú osobnú skúsenosť prinášajú obrovskú poznávaciu hodnotu a to najmä tým, ktorý sa nevedia rozhodnúť, či o dané služby prejaviť záujem, alebo nie.

Táto diskusia je vhodná pre existujúcich klientov VÚB ako aj pre záujemcov o pôžičku resp. úver.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti- pôžička od VÚB banky

(recenzie neoverujeme)


pujcka

09.03.2020 milan

Vysoké úroky.


Pôžička vo VÚB

19.11.2019 Gusto

Ja som si bral pôžičku vo VÚB a nie som vôbec spokojný. Otrasný prístup zamestnacov a tie úroky no hanba! Myslel som si, že keď som tam klientom tak si to budú vážiť ale to je len všetko podvod na dôveru.


Úrok VÚB

10.11.2019 Sinatka

Aký je teraz aktuálny úrok za pôžičku vo VUB banke? Neviem to nikde dohľadať.


Re:Úrok VÚB

10.11.2019 Števo

Aktuálna výška úrokovej sadzby za pôžičku je momentálne k dnešnému dňu 13,9% ročne. Lenže pozor, celkové náklady teda úrok plus poplatky sú vo výške 15,53% RPNM. Myslím si že na pôžičku od banke je to vážne dosť. Len pre porovnanie s českou bankou Moneta kde je úrok 3,99% ročne. Nech si každý o tom urobí názor sám. Úrokové sadzby slovenských bánk sú vysoké a to z dôvodu, že na Slovensku vďaka prísnym zákonom chýbajú nebankové pôžičky.


úver vo VÚB

10.11.2019 Merty

Ja mám úver vo vubke a som nadmieru spokojný. Celý som si ho vybavil cez internetbanking a mal som ho schválený do 24 hodín. Úrok rovnaký ako v reklame takže maximálna spokojnosť.


VUB a ich ťažkopádna analýza

09.11.2019 Tatiana Voleková

Ja neviem prečo v reklamách VUB prezentuje, že pôžičku vybavíte online keď potom vás aj tak pošlú na pobočku kde musíte samozrejme so sebou priniesť všetky doklady aké existujú. Pôžičku mi síce schválili ale bola som dosť nahnevaná, pretože som musela obehať všetko keďže som živnostníčka. Neprajem to nikomu zažiť. Len na potvrdenie o nedoplatkoch z daňového úradu som čakala 10 dní. Celú pôžičku som si tak vybavila za 15 dní. Samozrejme peniaze som potrebovala skôr. OK verím, že keď je niekto klientom VUB tak sa asi k pôžičke dostane rýchlejšie, no prosím vás, robte s tým niečo, pretože som presvedčená, že takto strácate veľa klientov.


Recenzia na VUB

07.11.2019 Dalibor

Ja som u nich o pôžičku žiadal ale neschválili mi kvôli záznamu v registre aj keď som im vysvetloval, že peniaze potrebujem práve na to aby som sa mohol zbaviť predražených pôžičiek. Myslel som, že mi VUB požičia veď by som potom splácal len tu jednu ich pôžičku, no nepožičali mi a tak som musel vyskúšať konkurenčnú banku, ktorá moju prosbu pochopila a požičala mi.


Pridať nový príspevok