Digitálny úver Ammado

Ditiálny úver Ammado

Získate náš úver jednoducho bez potreby návštevy našich pobočiek. Požičajte si cez internet digitálnou formou. Môžete tak získať až 25 000 EUR.

Digitálna pôžička prichádza na Slovensko

Spotrebiteľský úver alebo rýchlu pôžičku vybavíte jednoducho prostredníctvom osobného počítača, SMART telefónu alebo tabletu. Digitálny úver Ammado prináša revolúciu v požičiavaní. Prostredníctvom pár kliknutí získate osobný úver na čokoľvek.

Požiadať o digitálny úver


Požiadať prostredníctvom internetu o pôžičku alebo spotrebiteľský úver je nielenže najmodernejší spôsob ale aj najrýchlejší a najpohodlnejší. Peniaze získate na váš bankový účet bez potreby navštíviť pobočky.

  1. Kliknite na tlačítko "POŽIADAŤ O DIGITÁLNY ÚVER".
  2. Vyplňte jednoduchú a krátku digitálnu žiadosť.
  3. Žiadosť odošlite a počkajte na potvrdenie.
Požiadať o digitálny úver

 


Moderná forma v požičiavaní s bankovým úrokom už od 8,4% p.a

Žiadosť podaná prostredníctvom digitálnej formy je spracovaná v prvej fáze tzv. umelou inteligenciou. Automatizovaný systém dokáže posúdiť zadané vstupné údaje a vyhodnotiť tak skóre žiadateľa. V prípade pozitívneho skóre odchádza žiadosť na fyzické spracovanie, v ktorom sa klient kontaktuje aby potvrdil svoj záujem. Po tejto jednoduchej digitálnej procedúre odchádzajú klientovi peniaze na jeho bankový účet.

Digitálny úver Ammado - Požičiavanie peňazí v 21. storočí


Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok