Ammado spotrebný úver

Spotrebný úver od Ammado je synonymum pre Ammado pôžičku. Podmienky pre získanie spotrebného úveru Ammado sú rovnaké ako pri Ammado pôžičke. Požiadajte si ešte dnes o náš spotrebný úver a získajte obratom peniaze.


Spotrebne úvery na čokoľvek

Náš spotrebný úver môžete využiť na čokoľvek. Pre získanie úveru nie je potrebné dokladovať účel. Spotrebný úver bez dokladovania a spotrebný úver bez registra je u nás samozrejmosťou. Priemerný úrok Ammado spotrebných úverov sa pohybuje v rozmedzí 7 – 9% p.a .


Spotrebný úver na bývanie

Ammado spotrebný úver môžete využiť aj na bývanie. Či už si za požičanú sumu zaplatíte nájom, kúpite chatku alebo dom, je to na Vás. Peniaze z nášho spotrebného úveru môžete skutočne využiť na čokoľvek.


Spotrebný úver na auto

Rovnako ako v prípade spotrebného úveru na bývanie, tak aj pri spotrebnom úvere na auto nie je potrebné nič dokladovať. Nemusíte sa trápiť s faktúrou za kúpu auta. Jednoducho Vám ako spotrebiteľovi požičiame a je len na Vás ako svoje finančné prostriedky zužitkujete.


Spotrebný úver online

Produkt spotrebný úver online je dostupný 7 dní v týždni, 24 hodín denne vrátane víkendov a sviatkov. Stačí mať pripojenie do siete internetu a spotrebný úver môžete získať behom chvíle. Výhodou online spotrebných úverov je rýchlosť schvaľovacieho procesu. Stačí odoslať požiadavku na spotrebný úver a obratom je Vaša žiadosť prijatá na analýzu spotrebných úverov, kde sa o nej neodkladne rozhodne. Spotrebných úverov je na Slovensku viac, no Ammado spotrebný úver online sa líši svojou kvalitou a bezpečnosťou.

Spotrebný úver sa delí na:
 
  • požičanú sumu
  • splátku
  • úrok
  • splatnosť

Kto môže získať Ammado spotrebný úver?

Každý spotrebiteľ starší 18. Rokov môže požiadať o náš spotrebiteľský úver. Podmienkou schválenia úveru je len veková hranica. Príjem pre získanie spotrebiteľského úveru musí byť dostačujúci k výške mesačnej splátky, ktorú bude klient splácať za poskytnutie spotrebného úveru.

 

Spotrebný úver bez registra a dokladovania príjmu

Pre získanie úveru nie sú prísne podmienky ako v banke. Spotrebiteľ sa nemusí obávať detailného skúmania bonity. Pri spotrebných úveroch Ammado kladieme za dôraz viac konformite klienta než požiadavkám. Klient je u nás vždy na prvom mieste a to aj napriek tomu, že mohol mať v minulosti platobné neresti voči ostatným veriteľom.

Požiadajte si o spotrebný úver a získajte ho ešte dnes rýchlo a jednoducho.

 

CHCEM ZÍSKAŤ SPOTREBNÝ ÚVER OD AMMADO

 

Spotrebný úver za bankový úrok

Vedeli ste , že Ammado spotrebný úver môžete získať za bankový úrok? Áno. Náš úver je bezkonkurenčne výhodný. Nemusíte dokladať lajstre dokumentov a úver získate jednoducho online už od 8,4% p.a. Požiadajte si o náš úver ešte dnes.

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ