Ammado spotrebný úver

Spotrebný úver
Spotrebný úver

Spotrebný úver od Ammado je synonymum pre Ammado pôžičku. Podmienky pre získanie spotrebného úveru Ammado sú rovnaké ako pri Ammado pôžičke. Požiadajte si ešte dnes o náš spotrebný úver a získajte obratom peniaze.

Spotrebne úvery na čokoľvek

Náš spotrebný úver môžete využiť na čokoľvek. Pre získanie úveru nie je potrebné dokladovať účel. Spotrebný úver bez dokladovania a spotrebný úver bez registra je u nás samozrejmosťou. Priemerný úrok Ammado spotrebných úverov sa pohybuje v rozmedzí 7 - 9% p.a .

Spotrebný úver na bývanie

Ammado spotrebný úver môžete využiť aj na bývanie. Či už si za požičanú sumu zaplatíte nájom, kúpite chatku alebo dom, je to na Vás. Peniaze z nášho spotrebného úveru môžete skutočne využiť na čokoľvek.

Spotrebný úver na auto

Rovnako ako v prípade spotrebného úveru na bývanie, tak aj pri spotrebnom úvere na auto nie je potrebné nič dokladovať. Nemusíte sa trápiť s faktúrou za kúpu auta. Jednoducho Vám ako spotrebiteľovi požičiame a je len na Vás ako svoje finančné prostriedky zužitkujete.

Spotrebný úver online

Produkt spotrebný úver online je dostupný 7 dní v týždni, 24 hodín denne vrátane víkendov a sviatkov. Stačí mať pripojenie do siete internetu a spotrebný úver môžete získať behom chvíle. Výhodou online spotrebných úverov je rýchlosť schvaľovacieho procesu. Stačí odoslať požiadavku na spotrebný úver a obratom je Vaša žiadosť prijatá na analýzu spotrebných úverov, kde sa o nej neodkladne rozhodne. Spotrebných úverov je na Slovensku viac, no Ammado spotrebný úver online sa líši svojou kvalitou a bezpečnosťou.
Spotrebný úver sa delí na:

  • požičanú sumu
  • splátku
  • úrok
  • splatnosť

Kto môže získať Ammado spotrebný úver?

Každý spotrebiteľ starší 18. Rokov môže požiadať o náš spotrebiteľský úver. Podmienkou schválenia úveru je len veková hranica. Príjem pre získanie spotrebiteľského úveru musí byť dostačujúci k výške mesačnej splátky, ktorú bude klient splácať za poskytnutie spotrebného úveru.

Spotrebný úver bez registra a dokladovania príjmu

Pre získanie úveru nie sú prísne podmienky ako v banke. Spotrebiteľ sa nemusí obávať detailného skúmania bonity. Pri spotrebných úveroch Ammado kladieme za dôraz viac konformite klienta než požiadavkám. Klient je u nás vždy na prvom mieste a to aj napriek tomu, že mohol mať v minulosti platobné neresti voči ostatným veriteľom.

Požiadajte si o spotrebný úver a získajte ho ešte dnes rýchlo a jednoducho.


Fill out my online form.

Spotrebný úver za bankový úrok

Vedeli ste , že Ammado spotrebný úver môžete získať za bankový úrok? Áno. Náš úver je bezkonkurenčne výhodný. Nemusíte dokladať lajstre dokumentov a úver získate jednoducho online už od 8,4% p.a. Požiadajte si o náš úver ešte dnes.