Recenzie, skúsenosti a hodnotenie - Ammado pôžička

Toto diskusné fórum patrí medzi otvorenú spätnú väzbu finančného portálu Ammado. Píšte svoje názory a skúsenosti. Pre vloženie príspevku nieje potrebná registrácia. Berte však na vedomie, že pri každom uverejnenom príspevku sa uchováva IP adresa odosielateľa. Príspevky, ktoré budú porušovať kódex slušného chovania alebo nebudú dostatočne podpísané, budú vymazané. Toto diskusné fórum neslúži na vkladanie spätných odkazov ani vulgarizmov a urážok.

Prečo otvorené fórum?

Žiadny finančný portál, na Slovensku nemá voľnú otvorenú diskusiu na svoje produkty. Rozhodli sme sa preto urobiť prvý krok pre transparentný a bezpečný finančný trh.
 

Diskusná téma: Recenzie pôžičiek

Nie 24 hodín ale 48

Dobrý deň, v reklame máte uvedené, že peniaze posielate do 24 hodín od schválenia. No mne došli až dnes a správu o schválení som obdržal už predvčerom a tak by ste mali zvážiť úpravu reklamy. Dik

Re:Nie 24 hodín ale 48

záleží na tom aký máte účet. Ja čsob a mal som to hneď. Niekde som čítal, ževraj aj banky držia kvoli úrokom peniaze umelo na účte.

Re:Nie 24 hodín ale 48

Mám FIO banku tak to bude asi v tom

2019 júl inzercia pôžičiek pôžičky inzercia

2011 júl inzercia pôžičiek pôžičky inzercia. Chcem si požičať.

12 tipov ako ušetriť peniaze ako dosiahnuť úspech

12 tipov ako ušetriť peniaze ako dosiahnuť úspech. Chcem si požičať. Naposledy požiadal o pôžičku: Hana, Nové Zámky Pani Hana dnes o 20:24 požiadala

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ