Recenzie, skúsenosti a hodnotenie - Ammado pôžička

Toto diskusné fórum patrí medzi otvorenú spätnú väzbu finančného portálu Ammado. Píšte svoje názory a skúsenosti. Pre vloženie príspevku nieje potrebná registrácia. Berte však na vedomie, že pri každom uverejnenom príspevku sa uchováva IP adresa odosielateľa. Príspevky, ktoré budú porušovať kódex slušného chovania alebo nebudú dostatočne podpísané, budú vymazané. Toto diskusné fórum neslúži na vkladanie spätných odkazov ani vulgarizmov a urážok.

Prečo otvorené fórum?

Žiadny finančný portál, na Slovensku nemá voľnú otvorenú diskusiu na svoje produkty. Rozhodli sme sa preto urobiť prvý krok pre transparentný a bezpečný finančný trh.
 

Diskusná téma: Recenzie pôžičiek

Re:pozicka

Ja som dostal aj tak tak asi ano je.

Dik

Dik moc za pôžičku. Moc ste mi pomohli

Ďakujem za pôžičku

Chcem sa poďakovať za rýchle vybavenie pôžičky a dobré rady. Som presvedčený, že som si vybral správne. Nechcem moc chváliť, ale za svoj život som sa už stretol s veľa finančnými portálmi a zatiaľ nikto nebol taký promptný ako vy. Som rád, že pôžičku mám práve cez Ammado a to tak jednoducho. Určite vás doporučím aj priateľom a ešte raz moc ďakujem.

Revolving

Dobrý deň, neviete mi niekto poradiť ako je to v Ammado s revolvingom? Splácam jednu pôžičku a chcel by som čerpať druhú. Je to možné? Ďakujem za odpovede.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ