PYP

PYP - ZÁKONNÁ POISTKA ZA NAJNIŽŠIE CENY

Poistite si svoje vozidlo, či už auto alebo motocykel za tie najlepšie ceny na trhu a ušetrite desiatky EUR. Povinné zmluvné poistenie získate do pár minút a to priamo s bielou a zelenou kartou.

Prečo poistiť auto cez nás je logické a správne rozhodnutie. Ak totiž dokážeme vašu požiadavku na uzatvorenie zákonnej poistky online ponúknuť všetkým poisťovniam a dokážeme nastoliť jasné podmienky pre nízku cenu, tak je evidentné, že dokážeme vytvoriť súboj o vás ako klienta, ktorý môže vyhrať len poisťovňa s najnižšou ponukou. Vy tak bodujete na plnej čiare.


Povinné zmluvné poistenie v spolupráci s Netfinancie.sk

 


Služba PYP online je vám umožňuje vypočítať si najnižšiu cenu povinného zmluvného poistenia na Slovensku. Denne túto službu využije viac ako 200 zákazníkov, ktorí v súčte ušetria stovky až tisíce EUR. Jednoducho si kliknite na ŠPZ a vyplňte základné údaje o vašom vozidle, či motorke a ihneď sa vám zobrazia tie cenovo najnižšie ponuky.


PYP KALKULAČKA

Naša PYP kalkulačka vám spočíta všetky ceny za zákonné auto poistenie. Ušetríme vám tak čas aj peniaze. Jednoducho si vypočítate koľko ušetríte a povinné zmluvné poistenie uzatvoríte prehľadne behom pár minút. Poistenie auta nebolo nikdy jednoduchšie.


POROVNÁVAČ PYP

Okrem služby PYP online a PYP kalkulačky sme priamo do našej aplikácie zabudovali aj porovnávač cien povinného zmluvného poistenia. Môžete tak ihneď vidieť aké ceny vám ponúka konkurenčná poisťovňa a racionálne sa rozhodnúť pre tu výhodnejšiu cenovú ponuku. Naša aplikácia je bezplatná a jej použitie vás nebude nič stáť. Poistite si tak svoje vozidlo najmodernejším spôsobom na trhu a ušetrite.


Kedy sú PYP služby dostupné?

Povinné zmluvné poistenie si prostredníctvom našej úspornej aplikácie môžete uzatvoriť nonstop. Zabudnite na pobočky a fotokópie dokladov. Všetko vybavíte online 7 dní v týždni, 24 hodín denne a to aj počas víkendov a sviatkov.


Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok