Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Ammado pôžička pre osoby na materskej dovolenke je jednoduchá a rýchla. Ak poberáte rodičovský, alebo materský príspevok a potrebujete si požičať, tak práve vám je naša pôžička určená. Pôžičky na MD je od 500 až do 3000€. Doba splatnosti pôžičky je od 1 až do 3 rokov. A v prípade neschopnosti splácať môžete využiť odklad splátok až na štyri mesiace zdarma. Požiadajte si o našu pôžičku a ušetrite na poplatkoch.

Pôžičky na materskú tak ako ich nepoznáte

Revolúcia v požičiavaní dorazila aj na Slovensko a vďaka zdielanej ekonomike sa k pôžičke môžu dostať už aj rodičia, ktorí sú momentálne na materskej alebo poberajú rodičovský príspevok. Sme radi, že práve finančný portál Ammado vám môže takýto produkt ponúknuť. Pri tomto type podnikania nieje totiž vyžadované licenčné konanie a tak pôžičky môžu byť poskytnuté aj mamičkám na MD. Výhodou je aj mierne posudzovanie bonity žiadateľa a rýchlosť akou sa k pôžičke môže rodič dostať. Práve za rýchlosť celého procesu môže online rozohranie systému, pri ktorom nemusí žiadateľ o pôžičku robiť osobné fyzické úkony.


Získate pôžičku na MD a rodičovský príspevok

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.


Máme pre vás dobrú správu. Požičať si môžete jednoducho online prostredníctvom internetu. Ak je váš zdroj príjme materská dovolenka alebo rodičovský príspevok, máte možnosť získať pôžičku ihneď. Stačí si vyplniť krátky formulár a peniaze môžu byť vaše. Schválenie pôžičky je pritom otázka pár minút a finančné prostriedky obdržíte buď obratom na účet alebo poštovou poukážkou.

Pre mamičky aj na pár dní

Ak hľadáte pôžičku len na pár dní, máme pre vás dobrú správu. Pri produkte pôžička na MD si môžete požičať už aj menšiu sumu a to len na pár dní. Túto novinku vám prináša Ammado exkluzívne a tak si napríklad môžete požičať 30 EUR na 7 dní. Tento typ pôžičiek je vo svete veľmi obľúbeným, pretože nahrádza kamarátske pôžičky. Peniaze sú vyplatené skutočne do pár minút a pomáhajú tak klientom prekonať krátkodobú finančnú tieseň.


Otázky a opovede: Pôžičky pre ženy na MD

Aké doklady sú potrebné?

Pre získanie pôžičky nieje potrebné dokladovanie. Klient si tak nemusí robiť starosti so zháňaním potrebných dokumentov. Spoločnosť nenahliada do registrov a vyplatené peniaze niesu viazané na bankový účet. Celý proces schvaľovania prebieha v režime online bez potreby osobného stretnutia.

Koľko si môžem požičať?

Po vyplnení základných údajov vám systém okamžite zobrazí ponuku, z ktorej si vyberiete výšku pôžičky. Záleží len na vašej voľbe, koľko si požičiate.
 

Môžem pôžičku predčasne splatiť?

Áno, pôžičku pre mamičky na MD a osoby s rodičovským príspevkom je možné splatiť aj predčasne a to bez poplatku.
 

Je možné odložiť splátku?

Áno, táto možnosť existuje a klient si sám môže zvoliť obdobie, počas ktorého sa mu splátka odloží. Nie vždy ide totiž všetko podľa plánu a uvedomujeme si to aj my. Ak sa dostanete do situácie, že vám proste na splátku už nezostane, kontaktujte ihneď správcu pôžičky a dohodnite posunutý termín. Získate tak potrebný čas na normalizáciu vašich finančných nákladov a budete tak môcť pokračovať so splácaním bez omeškania.

Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

Prakticky okamžite po doručení vašej žiadosti. Samozrejme posudková činnosť nieje z organizačných dôvodov dostupná v nočných hodinách.
 


Finančný magazín

Pôžička Bratislava - Online pôžičky dostupné non-stop

Aj klienti s Bratislavy a jej okolia môžu žiadať o online pôžičku. Stačí pritom jednoduché pripojenie k internetu a to buď na osobnom počítači, notebooku alebo mobilnom telefónne. Požičajte si výhodne len z Ammado to máte jednoducho cez internet. Bratislavská pôžička Rovnako ako aj s ostatných...
Celý článok

Zdedili ste pôžičky? Prezradíme vám ako sa ich zbavíte

Zdediť nemusíte iba majetky. Častokrát sa totiž stáva, že dedič namiesto majetkov zdedí po svojom príbuznom (poručiteľovi) aj pôžičky a dlhy. Ak dedičstvo neodmietnete, je vašou povinnosťou splatiť ich. Prezradíme vám ako jednoducho môžete dedičstvo odmietnuť a zbaviť sa tak prípadných...
Celý článok

Ammado pôžička je dostupná aj na Veľkú noc

Ďakujeme všetkým našim návštevníkom finančného portálu Ammado. Aj tento rok nebudeme obmedzovať počas veľkonočných sviatkov našu dostupnosť a všetky služby spojené s portálom ostanú v prevádzke. Na šibačku pre pôžičku Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí si zvyknú vyšibať počas veľkej noci nejaké...
Celý článok