Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Ammado pôžička pre osoby na materskej dovolenke je jednoduchá a rýchla. Ak poberáte rodičovský, alebo materský príspevok a potrebujete si požičať, tak práve vám je naša pôžička určená. Pôžičky na MD je od 500 až do 3000€. Doba splatnosti pôžičky je od 1 až do 3 rokov. A v prípade neschopnosti splácať môžete využiť odklad splátok až na štyri mesiace zdarma. Požiadajte si o našu pôžičku a ušetrite na poplatkoch.

Pôžičky na materskú tak ako ich nepoznáte

Revolúcia v požičiavaní dorazila aj na Slovensko a vďaka zdielanej ekonomike sa k pôžičke môžu dostať už aj rodičia, ktorí sú momentálne na materskej alebo poberajú rodičovský príspevok. Sme radi, že práve finančný portál Ammado vám môže takýto produkt ponúknuť. Pri tomto type podnikania nieje totiž vyžadované licenčné konanie a tak pôžičky môžu byť poskytnuté aj mamičkám na MD. Výhodou je aj mierne posudzovanie bonity žiadateľa a rýchlosť akou sa k pôžičke môže rodič dostať. Práve za rýchlosť celého procesu môže online rozohranie systému, pri ktorom nemusí žiadateľ o pôžičku robiť osobné fyzické úkony.


Získate pôžičku na MD a rodičovský príspevok

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.


Máme pre vás dobrú správu. Požičať si môžete jednoducho online prostredníctvom internetu. Ak je váš zdroj príjme materská dovolenka alebo rodičovský príspevok, máte možnosť získať pôžičku ihneď. Stačí si vyplniť krátky formulár a peniaze môžu byť vaše. Schválenie pôžičky je pritom otázka pár minút a finančné prostriedky obdržíte buď obratom na účet alebo poštovou poukážkou.

Pre mamičky aj na pár dní

Ak hľadáte pôžičku len na pár dní, máme pre vás dobrú správu. Pri produkte pôžička na MD si môžete požičať už aj menšiu sumu a to len na pár dní. Túto novinku vám prináša Ammado exkluzívne a tak si napríklad môžete požičať 30 EUR na 7 dní. Tento typ pôžičiek je vo svete veľmi obľúbeným, pretože nahrádza kamarátske pôžičky. Peniaze sú vyplatené skutočne do pár minút a pomáhajú tak klientom prekonať krátkodobú finančnú tieseň.


Otázky a opovede: Pôžičky pre ženy na MD

Aké doklady sú potrebné?

Pre získanie pôžičky nieje potrebné dokladovanie. Klient si tak nemusí robiť starosti so zháňaním potrebných dokumentov. Spoločnosť nenahliada do registrov a vyplatené peniaze niesu viazané na bankový účet. Celý proces schvaľovania prebieha v režime online bez potreby osobného stretnutia.

Koľko si môžem požičať?

Po vyplnení základných údajov vám systém okamžite zobrazí ponuku, z ktorej si vyberiete výšku pôžičky. Záleží len na vašej voľbe, koľko si požičiate.
 

Môžem pôžičku predčasne splatiť?

Áno, pôžičku pre mamičky na MD a osoby s rodičovským príspevkom je možné splatiť aj predčasne a to bez poplatku.
 

Je možné odložiť splátku?

Áno, táto možnosť existuje a klient si sám môže zvoliť obdobie, počas ktorého sa mu splátka odloží. Nie vždy ide totiž všetko podľa plánu a uvedomujeme si to aj my. Ak sa dostanete do situácie, že vám proste na splátku už nezostane, kontaktujte ihneď správcu pôžičky a dohodnite posunutý termín. Získate tak potrebný čas na normalizáciu vašich finančných nákladov a budete tak môcť pokračovať so splácaním bez omeškania.

Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

Prakticky okamžite po doručení vašej žiadosti. Samozrejme posudková činnosť nieje z organizačných dôvodov dostupná v nočných hodinách.
 


Finančný magazín

Mladomanželská pôžička - Ako ju získate?

Od 01.07.2019 sú mladomanželské pôžičky opäť dostupné. Štátny fond rozvoja bývania ich bude schvaľovať až do 50.000 EUR. Účel pôžičky je jasný. Štát vám požičia na rekonštrukciu bývania, či kúpu domu. Pre získanie mladomanželskej pôžičky musíte splniť určité podmienky, ktoré sa dozviete v našom...
Celý článok

Bezúročná pôžička pre Trnavský kraj

15 miliónov EUR je nová bezúročná pôžička, ktorú schválila vláda župe Trnavského samosprávneho kraja. Župa má 10 rokov na jej splatenie a peniaze použije na úpravu ciest druhej a tretej triedy. Havarijný stav ciest v Trnavskom kraji je už neúnosný. Cesty sú v takom dezolátnom stave, že je nutná...
Celý článok

KENO 10, LOTO, či EURO JACKPOT vás bude stáť viac ak platíte kartou!

Radi skúšate šťastie v lotérii alebo v stávkovaní? Tak práve vám je tento článok určený. Niektoré banky si totiž účtujú špeciálny poplatok za platbu kartou práve pri stávkovaní, hazarde a lotérii. Prečítajte si, ktoré sú to a koľko zaplatíte. Podanie tiketu môže byť lacnejšie ako poplatok Ak...
Celý článok

10 dôvodov kedy je na čase zmeniť banku

 Prinášame vám 10 možných dôvodoch kedy je na zváženie výmena vašej banky. Na Slovensku rovnako ako v celej EU je totiž možné bezplatne si preniesť bankový účet ku konkurencii. Väčšina zákazníkov ani netuší aký je prenos jednoduchý. Stačí si vybrať novú banku, ktorá sa o všetko a bezplatne...
Celý článok