Pôžičky pre všetkých

Súčasný úverový trh je už aj v Slovenskej republike natoľko rozvinutý, že je schopný ponúknuť skutočne pôžičky pre každého. Existuje veľké množstvo ustálených typov pôžičiek, z ktorých každý sa zameriava na inú skupinu - zvyčajne rizikových - zákazníkov. Na poli nebankových poskytovateľov pôžičiek platí, že obstojí iba úvery, ktoré sú rýchle a ľahko dostupné, pretože tento sektor je vyhľadávaný predovšetkým žiadateľovi so zníženou schopnosťou splácať. Nebankové finančné inštitúcie sú schopné poskytnúť optimálne riešenie prakticky pre kohokoľvek v akejkoľvek finančnej situácii.

Žiadny stály príjem? Nie je problém!

Pôžičky pre nezamestnaných, pôžičky pre študentov, apod. To sú len niektoré zaujímavé produkty, ktoré môžu osloviť osoby, ktoré nemajú možnosť doložiť pravidelný príjem zo zamestnania alebo z podnikania, a pritom sa cíti byť dostatočne finančne schopné uniesť takýto záväzok, akým úver bezpochyby je . Nezamestnaní ľudia sa často ocitajú v dlhoch a tie plodí ďalšie dlhy, pôžičku často považujú za vyslobodenie z uťahujúca sa slučky finančnej tiesne. Využívajú ju v lepšom prípade ako prostriedok, ktorý im pomôže nastúpiť novú životnú dráhu (investície do podnikania, ...) a v horšom prípade sa snaží úverom, čoby novým dlhom, zalepiť dlhy predošlé. Aj to je však jedna z možností, ktorú im pôžičky pre všetkých ponúkajú.

Pôžičky pre osoby so stálym príjmom

Máte aspoň nejaký stabilný príjem? Potom máte medzi poskytovateľmi v nebankovom sektore slušnú šancu nájsť takého, ktorý vám poskytne výhodnú pôžičku. Poberáte penziu? Využite pôžičky pre dôchodcov.

Podnikateľa sú často oproti bežným zamestnancom pri žiadosti o bankový úver znevýhodnení, pretože ich príjem je neistý. Ak patríte medzi podnikajúce, ale vaša živnosť alebo firma príliš neprofituje, možno vám nejaká investícia pomocou pôžičky pre podnikateľov alebo pôžičky pre SZČO pomôže postaviť sa na nohy a začať vykazovať poriadny zisk.

Aj ženy na materskej dovolenke sú skupinou, ktorá sa často obracia so žiadosťou o pôžičku na nebankové poskytovateľa. Dôvody sú zrejmá, materstvo je po všetkých smeroch - teda aj po finančnom - náročné a každá matka, chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Pôžičky pre ženy na MD umožňujú novopečeným mamičkám zabezpečiť svojim deťom perfektné prostredie a starostlivosť.

Výhody a nevýhody

Výhodou pôžičiek pre všetkých je, že obvykle nevyžadujú potvrdenie o pravidelnom príjme alebo o jeho výške, prípadne sú konkrétne koncipované pre určite skupiny obyvateľov s nízkymi príjmami. Vďaka tomu umožňujú zákazníkovi získať produkt na mieru, podľa jeho situácie, potrieb a možností. Na druhú stranu je tu riziko, že žiadateľ sám precení svoje možnosti, a dostane sa do ťažkostí, pretože pôžičku nebude schopný splácať. Je preto nutné sa veľmi dobre rozmyslieť predtým, než si o pôžičku požiadate.

 


 

 

Pôžičky pre všetkých sú moderné

Sú proste rýchle a jednoduché. Obľúbené a dostupné všetkým. Také pôžičky, ktoré majú otvorené dvere pre každého. Sú určené úplne všetkým.

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ