OTP Pôžička

OTP Pôžička online

Získajte finančný produkt OTP Pôžička až do 20 000 EUR jednoducho online pomocou nášho finančného portálu. OTP vám teraz prináša skvelý a nízky úrok už od 3,5% p.a. Stačí si vyplniť formulár online a obratom vás budeme kontaktovať. Ak splníte všetky podmienky uvedené v žiadosti, máte vysokú šancu získať našu OTP pôžičku.

Na čo je OTP Pôžička určená

Na čokoľvek a to bez dokladovania účelu. S OTP pôžičkou si jednoducho môžete kúpiť nové auto, vycestovať na dovolenku alebo jednoducho použiť peniaze na čokoľvek iné. S naším bezkonkurenčne nízkym úrokom to nebolo nikdy jednoduchšie. OTP Pôžička je skratka fajn pôžička pre klientov, ktorí vedia, čo chcú.

Nízka splátka s OTP pôžičkou

Nemusíte mať obavy, že naša pôžička vám zaťaží váš finančný rozpočet. Za skvelý úrok 3,5% p.a. si jednoducho môžete dovoliť nízku splátku, ktorú ani nepocítite. Vaše sny sa tak môžu stáť realitou a to na počkanie. Našu OTP pôžičku vám totiž schválime rýchlo bez zbytočného čakania.

Usaďte sa pohodlne. Komfort, s ktorým si požičiate je príjemný a ušetrí vám množstvo času. V jednoduchosti je krása a preto je aj na OTP Pôžička jednoduchá. Vyplňte si nezáväznú online žiadosť a my ju okamžite spracujeme. Každý zákazník je pre nás pánom a tak vás nenecháme zbytočne na holičkách. Splniť podmienky našej OTP Pôžičky je jednoduché. Stačí ak odpoviete na všetky položky v online žiadosti a máte vysokú pravdepodobnosť pre získanie našej pôžičky.

Poistenie OTP pôžičky je samozrejmosťou

Možnosť poistenia našej pôžičky nieje jediná výhoda. Ponúkame vám aj predčasné splatenie pôžičky v ktoromkoľvek čase, rýchle spracovanie žiadosti a profesionálny prístup. Požiadajte si o OTP pôžičku ešte dnes a nechajte sa milo prekvapiť rýchlosťou akou ju získate.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok