Mini Pôžička

Mini pôžička
 
Ammado vám ponúka produkt MINI PÔŽIČKA. Jednoducho vám požičiame 500 EUR na 7 – 30 dní a to za najvýhodnejších podmienok pre expresné pôžičky. Naša MINI PÔŽIČKA je najrýchlejšia na trhu a vy sa tak už viac nemusíte doprosovať známym aby vám požičali.
 

Pre koho je MINI Pôžička určená?

Úplne pre každého vrátane mamičiek na materskej, nezamestnaných, brigádnikov, dôchodcov, klientov v registroch, klientov s exekúciami, českých klientov a.i

Pôžička do výplaty s expresným schválením

Najlepšou vlastnosťou Mini pôžičky je jej rýchlosť spracovania a odoslania finančných prostriedkov, či už na účet alebo poštovou poukážkou. Je tak rýchla, že ak si necháte peniaze zaslať na bankový účet, prídu takmer okamžite po schválení a to skôr ako sa dostanete k bankomatu.

Koľko sa za Mini pôžičku platí

Mini pôžička pred výplatou je druh finančného produktu, pri ktorom si môžete vybrať ako pôžičku budete splácať:

 • Na 30 dní za úrok, ktorý sa vám už prednostne odpočíta z požičanej sumy
 • Na 30 dní za klasických podmienok ako pri bežnej pôžičke
Ak máte účet v banke, ktorá nie je v zozname, doručenie finančných prostriedkov môže trvať niekoľko hodín. Vo väčšine prípadov sa klientom na účet pripíšu peniaze do 3 hodín od odoslania. Ihneď po odoslaní peňazí na váš účet vám pošleme SMS správu. 
 
Pôžičku si môžete nechať vyplatiť aj prostredníctvom poštovej poukážky a to v prípade ak nie ste držiteľom bankového účtu.

 


ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Čo stratíte v prípade, že o  mini pôžičku nepožiadate?

 • Možnosť mať peniaze okamžite.
 • Možnosť vyhnúť sa komplikovanému dokladovaniu a nazeraniu do registrov.
 • Možnosť získať vyššiu pôžičku pri ďalšej žiadosti.
 • Možnosť získať pôžičku bez potreby behania po pobočkách

Čo získate ak si o mini pôžičku požiadate?

 • Výber poslania peňazí na účet alebo na poštu.
 • O ďalšiu pôžičku požiadate jediným kliknutím.
 • Výhody verných klientov.
 • Odklad splatnosti pôžičky

ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Odoslanie žiadosti online vás nijako nezaväzuje k čerpaniu pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete. *Povinný údaj - spracovanie osobných údajov.


Flexibilita možnosti výberu podmienok a produktu. Peniaze obratom a to aj prostredníctvom slovenskej pošty v prípade, že máte bankový účet blokovaný exekútorom alebo bankový účet jednoducho nemáte. Žiadne prísne dokladovanie a prešetrovanie vašej minulosti. Žiadne registre a to ani bankové a nebankové. Lojálnosť k platobnej disciplíne a budovanie dôvery so zákazníkom. Možnosť odkladu splatnosti pôžičky. Férové jednanie bez zamlčaných skutočností. Transparentnosť a bezpečnosť bez akýchkoľvek poplatkov dopredu.

Aké sú výsledky Mini pôžičky

Za 7 rokov Ammado prinieslo úžitok viac ako 500 000 návštevníkom webu. Denne viac ako 150 kladných žiadostí o Mini pôžičku. To sú výsledky, ktoré jednoznačne dokazujú suverenitu Mini pôžičky ako pôžičky pred výplatou na slovenskom trhu.


Ako si požiadam o MINI PÔŽIČKU?
 • Vyplňte si žiadosť vyššie a pokračujte podľa pokynov.
Aké podmienky musím spĺňať aby som získal MINI PÔŽIČKU?
 • Vek pre poskytnutie MINI PÔŽIČKY je minimálne 18 rokov. Podmienkou je mobilný telefón, vlastná e-mailová adresa a vlastné číslo.
Dá sa posunúť splatnosť pôžičky?
 • Áno, po schválení pôžičky vám pošleme prihlasovacie údaje do webového rozohrania, kde si jednoduchým kliknutím môžete posunúť splatnosť o 10 dní, 20 dní alebo 30.
Kde nájdem svoju zmluvu o pôžičke?
 • Všetky potrebné dokumenty vrátane zmluvy o pôžičke nájdete v klientskej zóne vo webovom rozohraní, do ktorého prístup získate ihneď po schválení pôžičky.
Čo je MINI pôžička?
 • Ide o finančný produkt, ktorý je určený na pokrytie malých a nečakaných výdavkov z krátkou dobou splatnosti. Mini pôžička, mikroúver alebo pôžička pred výplatou sa k nám dostala z Fínska kde je veľmi obľúbená a často využívaná. Táto pôžička nahrádza pôžičky od priateľov, či známych a zbavuje tak človeka nutnosti prosiť sa o pár korún. Výhodou týchto mini pôžičiek je aj ich jednoduchosť a rýchlosť získania. Klientovi sa stačí zaregistrovať do systému, v ktorom sa takéto pôžičky poskytujú a následne pôžičku čerpá. Doba splatnosti pri mini pôžičke je v priemere 30 dní a pokiaľ klient nedokáže dlžnú sumu vrátiť, môže si v systéme požiadať o predĺženie splatnosti.
Aké sú poplatky?
 • Ako každý finančný produkt aj mini pôžičky majú svoje poplatky. Základný poplatok je po väčšine prípadov zahrnutý už do úroku za požičanú sumu a klient má jasný prehľad, koľko za mini pôžičku zaplatí. V prípade, že sa klient dostane do omeškania so splátkou, môžu mu byť účtované ďalšie poplatky. Výška takýchto poplatkov sa môže líšiť a každá pôžičková spoločnosť poskytujúca mini pôžičky ich môže mať nastavené individuálne.

ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Mini pôžička je financovaná z platforiem P2P, ktoré fungujú na princípe zdieľanej ekonomiky a do ktorých financie poskytujú súkromní investori. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platformy nepodnikajú na základe licencie Národnej banky Slovenska.


Získajte e-minimagazín

Chcete odoberať náš e-spravodaj zdarma? Vyplňte si e-mail adresu a staňte sa naším čitateľom.


Finančný magazín

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok

Mladomanželská pôžička - Ako ju získate?

Od 01.07.2019 sú mladomanželské pôžičky opäť dostupné. Štátny fond rozvoja bývania ich bude schvaľovať až do 50.000 EUR. Účel pôžičky je jasný. Štát vám požičia na rekonštrukciu bývania, či kúpu domu. Pre získanie mladomanželskej pôžičky musíte splniť určité podmienky, ktoré sa dozviete v našom...
Celý článok

Regionálne pôžičky - magazín

Pôžičky Horná Potôň

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Potôň. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Potôni nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+

Pôžičky Horná Poruba

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Poruba. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Poruby nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+