Mini Pôžička

Mini pôžička
 
Ammado vám ponúka produkt MINI PÔŽIČKA. Jednoducho vám požičiame 500 EUR na 7 – 30 dní a to za najvýhodnejších podmienok pre expresné pôžičky. Naša MINI PÔŽIČKA je najrýchlejšia na trhu a vy sa tak už viac nemusíte doprosovať známym aby vám požičali.
 

Pre koho je MINI Pôžička určená?

Úplne pre každého vrátane mamičiek na materskej, nezamestnaných, brigádnikov, dôchodcov, klientov v registroch, klientov s exekúciami, českých klientov a.i

Pôžička do výplaty s expresným schválením

Najlepšou vlastnosťou Mini pôžičky je jej rýchlosť spracovania a odoslania finančných prostriedkov, či už na účet alebo poštovou poukážkou. Je tak rýchla, že ak si necháte peniaze zaslať na bankový účet, prídu takmer okamžite po schválení a to skôr ako sa dostanete k bankomatu.

Koľko sa za Mini pôžičku platí

Mini pôžička pred výplatou je druh finančného produktu, pri ktorom si môžete vybrať ako pôžičku budete splácať:

 • Na 30 dní za úrok, ktorý sa vám už prednostne odpočíta z požičanej sumy
 • Na 30 dní za klasických podmienok ako pri bežnej pôžičke
Ak máte účet v banke, ktorá nie je v zozname, doručenie finančných prostriedkov môže trvať niekoľko hodín. Vo väčšine prípadov sa klientom na účet pripíšu peniaze do 3 hodín od odoslania. Ihneď po odoslaní peňazí na váš účet vám pošleme SMS správu. 
 
Pôžičku si môžete nechať vyplatiť aj prostredníctvom poštovej poukážky a to v prípade ak nie ste držiteľom bankového účtu.

 


ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Čo stratíte v prípade, že o  mini pôžičku nepožiadate?

 • Možnosť mať peniaze okamžite.
 • Možnosť vyhnúť sa komplikovanému dokladovaniu a nazeraniu do registrov.
 • Možnosť získať vyššiu pôžičku pri ďalšej žiadosti.
 • Možnosť získať pôžičku bez potreby behania po pobočkách

Čo získate ak si o mini pôžičku požiadate?

 • Výber poslania peňazí na účet alebo na poštu.
 • O ďalšiu pôžičku požiadate jediným kliknutím.
 • Výhody verných klientov.
 • Odklad splatnosti pôžičky

ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Odoslanie žiadosti online vás nijako nezaväzuje k čerpaniu pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete. *Povinný údaj - spracovanie osobných údajov.


Flexibilita možnosti výberu podmienok a produktu. Peniaze obratom a to aj prostredníctvom slovenskej pošty v prípade, že máte bankový účet blokovaný exekútorom alebo bankový účet jednoducho nemáte. Žiadne prísne dokladovanie a prešetrovanie vašej minulosti. Žiadne registre a to ani bankové a nebankové. Lojálnosť k platobnej disciplíne a budovanie dôvery so zákazníkom. Možnosť odkladu splatnosti pôžičky. Férové jednanie bez zamlčaných skutočností. Transparentnosť a bezpečnosť bez akýchkoľvek poplatkov dopredu.

Aké sú výsledky Mini pôžičky

Za 7 rokov Ammado prinieslo úžitok viac ako 500 000 návštevníkom webu. Denne viac ako 150 kladných žiadostí o Mini pôžičku. To sú výsledky, ktoré jednoznačne dokazujú suverenitu Mini pôžičky ako pôžičky pred výplatou na slovenskom trhu.


Ako si požiadam o MINI PÔŽIČKU?
 • Vyplňte si žiadosť vyššie a pokračujte podľa pokynov.
Aké podmienky musím spĺňať aby som získal MINI PÔŽIČKU?
 • Vek pre poskytnutie MINI PÔŽIČKY je minimálne 18 rokov. Podmienkou je mobilný telefón, vlastná e-mailová adresa a vlastné číslo.
Dá sa posunúť splatnosť pôžičky?
 • Áno, po schválení pôžičky vám pošleme prihlasovacie údaje do webového rozohrania, kde si jednoduchým kliknutím môžete posunúť splatnosť o 10 dní, 20 dní alebo 30.
Kde nájdem svoju zmluvu o pôžičke?
 • Všetky potrebné dokumenty vrátane zmluvy o pôžičke nájdete v klientskej zóne vo webovom rozohraní, do ktorého prístup získate ihneď po schválení pôžičky.
Čo je MINI pôžička?
 • Ide o finančný produkt, ktorý je určený na pokrytie malých a nečakaných výdavkov z krátkou dobou splatnosti. Mini pôžička, mikroúver alebo pôžička pred výplatou sa k nám dostala z Fínska kde je veľmi obľúbená a často využívaná. Táto pôžička nahrádza pôžičky od priateľov, či známych a zbavuje tak človeka nutnosti prosiť sa o pár korún. Výhodou týchto mini pôžičiek je aj ich jednoduchosť a rýchlosť získania. Klientovi sa stačí zaregistrovať do systému, v ktorom sa takéto pôžičky poskytujú a následne pôžičku čerpá. Doba splatnosti pri mini pôžičke je v priemere 30 dní a pokiaľ klient nedokáže dlžnú sumu vrátiť, môže si v systéme požiadať o predĺženie splatnosti.
Aké sú poplatky?
 • Ako každý finančný produkt aj mini pôžičky majú svoje poplatky. Základný poplatok je po väčšine prípadov zahrnutý už do úroku za požičanú sumu a klient má jasný prehľad, koľko za mini pôžičku zaplatí. V prípade, že sa klient dostane do omeškania so splátkou, môžu mu byť účtované ďalšie poplatky. Výška takýchto poplatkov sa môže líšiť a každá pôžičková spoločnosť poskytujúca mini pôžičky ich môže mať nastavené individuálne.

ZÍSKAJTE NAŠU PONUKU IHNEĎ

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.
 
 

Mini pôžička je financovaná z platforiem P2P, ktoré fungujú na princípe zdieľanej ekonomiky a do ktorých financie poskytujú súkromní investori. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platformy nepodnikajú na základe licencie Národnej banky Slovenska.


Získajte e-minimagazín

Chcete odoberať náš e-spravodaj zdarma? Vyplňte si e-mail adresu a staňte sa naším čitateľom.loading...