Mini pôžičky pre každého

Mini pôžičky pre každého

Od dnes je možné požiadať si aj od nových spoločností MAJAK a PORTSYSTEM. Tieto tzv. mini pôžičky sú dostupné takmer pre každého a ich hlavným prínosom je ich rýchlosť.  Rozhodli sme sa preto priniesť vám možnosť okamžite získať pôžičku a to jednoduchým kliknutím. Ak teda hľadáte mini pôžičky pre každého, ponúkame vám nasledovné produkty.

Prakticky najrýchlejšia MINI pôžička na Slovenskom trhu ostáva MINI pôžička 500. Ide o finančný produkt so splatnosťou 30 dní. Požičať si môže takmer každý a to bez ohľadu na bonitu, či príjem žiadateľa. Maximálna suma pri prvej pôžičke je stanovená na sumu 500 EUR a v prípade ak klient riadne a včas svoj záväzok splatí, môže požiadať až o 350 EUR. Jednoduchým kliknutím na odkaz si požiadate online.

Požiadať o mini pôžičku pre každého


Ďalšou novinkou na našom webe je aj mini pôžička od spoločnosti PORTSYSTEM. Rovnako ako pri mini pôžičke MAJAK aj tu sa jedná o pôžičku, ktorá funguje na platforme P2P. Maximálna možná čiastka pôžičky je suma 500 EUR a požiadať si rovnako ako pri horeuvedených dvoch môže takmer každý klient. Rovnako aj proces žiadania je totožný a tak si klient vybaví všetko z pohodlia domova prostredníctvom internetu. Jednoduchým kliknutím na odkaz si požiadate online.

Požiadať o mini pôžičku PORTSYSTEM


Ak chcete mať čo najväčšiu pravdepodobnosť schválenia pôžičky, požiadajte si u všetkých spoločností. Zvýšite si tak svoju pravdepodobnosť úspechu až na 90%. V prípade ak by vám požičali všetky spoločnosti, môžete si vybrať spomedzi nich tú pre vás najvýhodnejšiu.

Pôžičky mini prakticky každému

Výhodou mini pôžičiek je ich dostupnosť. Sú určené takmer pre každého klienta. Väčšinou spoločnosti neberú ohľad na zápisy v registroch a nevyžadujú pevný pracovný pomer. Získať tak mini pôžičku môžu aj napríklad mamičky na materskej dovolenke či brigádnici.

Už ak pre klientov z ČR

Ak pochádzate z Českej republiky, máme pre vás dobrú správu o Mini půjčky si môžete požiadať cez náš finančný portál Ammado - CZ.


Váš názor na mini pôžičky pre každého

"Ten kto pozná skutočný život tak vie, že občas nás obyčajných ľudí dokáže postretnúť situácia, keď potrebujeme súrne peniaze. Tí, čo majú šťastie, tak si požičajú od rodiny alebo priateľov. Ja osobne ale také šťastie nemám a tak som nútený hľadať alternatívu. Ammado mi v tomto veľmi pomohlo. Poskytlo mi priestor na to aby som si mohol vybrať. Mini pôžičky pre každého presne splnili to, čo som potreboval a tak sa aj tentoraz dokážem z mojej dočasne zlej finančnej situácie vymotať."
 
Marián, zákazník z Púchova

Mini pôžička je financovaná z platforiem P2P, ktoré fungujú na princípe zdieľanej ekonomiky a do ktorých financie poskytujú súkromní investori. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platformy nepodnikajú na základe licencie Národnej banky Slovenska.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok