Mini pôžičky pre každého

Mini pôžičky pre každého

Od dnes je možné požiadať si aj od nových spoločností MAJAK a PORTSYSTEM. Tieto tzv. mini pôžičky sú dostupné takmer pre každého a ich hlavným prínosom je ich rýchlosť.  Rozhodli sme sa preto priniesť vám možnosť okamžite získať pôžičku a to jednoduchým kliknutím. Ak teda hľadáte mini pôžičky pre každého, ponúkame vám nasledovné produkty.

Prakticky najrýchlejšia MINI pôžička na Slovenskom trhu ostáva MINI pôžička 100. Ide o finančný produkt so splatnosťou 30 dní. Požičať si môže takmer každý a to bez ohľadu na bonitu, či príjem žiadateľa. Maximálna suma pri prvej pôžičke je stanovená na sumu 100 EUR a v prípade ak klient riadne a včas svoj záväzok splatí, môže požiadať až o 350 EUR. Jednoduchým kliknutím na odkaz si požiadate online.

Požiadať o mini pôžičku pre každého


Novinkou na našom finančnom portále je P2P pôžička od spoločnosti MAJAK. Maximálna možná suma pôžičky sa šplhá až na úroveň 500 EUR. Celý proces je online a tak klient nemusí fyzicky nikam chodiť. Jednoducho sa zaregistruje do systému a zvolí si sumu pôžičky tak ako mu vyhovuje. Mini pôžička MAJAK je určená rovnako ako klasická MINI pôžička 100 takmer pre každého klienta.
Jednoduchým kliknutím na odkaz si požiadate online.  

Požiadať o mini pôžičku Majak


Ďalšou novinkou na našom webe je aj mini pôžička od spoločnosti PORTSYSTEM. Rovnako ako pri mini pôžičke MAJAK aj tu sa jedná o pôžičku, ktorá funguje na platforme P2P. Maximálna možná čiastka pôžičky je suma 500 EUR a požiadať si rovnako ako pri horeuvedených dvoch môže takmer každý klient. Rovnako aj proces žiadania je totožný a tak si klient vybaví všetko z pohodlia domova prostredníctvom internetu. Jednoduchým kliknutím na odkaz si požiadate online.

Požiadať o mini pôžičku PORTSYSTEM


Ak chcete mať čo najväčšiu pravdepodobnosť schválenia pôžičky, požiadajte si u všetkých spoločností. Zvýšite si tak svoju pravdepodobnosť úspechu až na 90%. V prípade ak by vám požičali všetky spoločnosti, môžete si vybrať spomedzi nich tú pre vás najvýhodnejšiu.

Pôžičky mini prakticky každému

Výhodou mini pôžičiek je ich dostupnosť. Sú určené takmer pre každého klienta. Väčšinou spoločnosti neberú ohľad na zápisy v registroch a nevyžadujú pevný pracovný pomer. Získať tak mini pôžičku môžu aj napríklad mamičky na materskej dovolenke či brigádnici.

 

P2P pôžičky vám poskytujú súkromní investori registrovaní v správcovskej komunite resp. platforme PORT SYSTÉM a MAJAK. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.