Mini pôžička predĺženie

Pokiaľ si potrebujete predĺžiť splatnosť vašich mini pôžičiek, zamyslite sa nad alternatívou, ktorú vám ponúkame. Vďaka spolupráce finančného portálu, môžete teraz získať jednoduchú mini pôžičku až 500 EUR. Z vyplatených peňazí si tak môžete bez problémov uhradiť ostatné záväzky a ešte vám ostane aj navyše.

Vyplatiť je lepšie ako predĺžiť

Zbaviť sa záväzku je lepším krokom ako ho zbytočne predlžovať a ak k tomu pripočítate to, že spoločnosť, v ktorej si svoj záväzok uhradíte celý a v čas, vám ochotne na budúce požičia oveľa vyššiu sumu, tak je evidentné, že takýto krok je efektívnejší.

 

Mini pôžička P2P

Produkt, ktorý vám ponúkame na vyplatenie ostatných mini pôžičiek je z oblasti tzv. P2P pôžičiek, čo klientom prináša množstvo výhod. Požičiavate si totiž od drobných investorov a nejedná sa o banku alebo finančný súkromný sektor.
 
 
Požiadať
 

 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok