Pôžička pre mladých

Štátne pôžičky pre mladých sú hlbokou minulosťou pripomínajúc skôr komunizmus. Ak si mladý chcú v dnešnej dobe požičať, musia sa obrátiť na banky alebo nebankovky. Momentálne je situácia nastavená tak, že biznis z prenájmu bytov je zaujímavejší ako štátna dotácia na bývanie pre mladých alebo pôžička na výbavu bytu, či domu. To kde si môžu výhodne mladí požičať, vám predstavíme v dnešnom článku.
 
Pôžička pre mladých
 

Hypotéka pre mladých

Ak túžite po hypotéke a neviete si vybrať banku alebo jednoducho nechcete porovnávať ponuky všetkých bánk, vyskúšajte hypotekarný kalkulátor, ktorý vám sám spočíta kde vám požičajú najvýhodnejšie. O výpočet najlacnejšej hypotéky môžete požiadať TU.

Pôžička pre mladých z banky

Čekli sme to za vás a porovnali všetky bankové produkty. Najlacnejšie nám vyšla pôžička od mBank požiadať môžete TU. Tá sa sústredí na mladý trh a aj schvaľovací proces je k tomu prispôsobený, čo sa nedá povedať u veľkých a konzervatívnych bankách, ktoré sa sústredia na strednú vrstvu vo veku od 35 do 45 rokov.

Nebanková pôžička pre mladých

Čekovali sme aj nebankovky a odporúčame podať žiadosť cez agregát  Ammado, vaša žiadosť pôjde aj do Silverside aj do Home Creditu. Ak nechcete pôžičky Ammado tak potom Cetelem o ten si požiadate kliknutím SEM. Poslednou výhodnejšou možnosťou je pôžička MoneyTU.

Prečo sa na mladých kašle:
Toto je otázka, na ktorú môže existovať tisíc odpovedí. Autor tohto článku je však presvedčený, že je to z dôvodu nastaveného systému. Nikto nechce aby mali mladí vlastné bývanie, za čo najnižšiu cenu. Dokazuje to situácia s hypotékami ale aj s výškou nájmu. Prečo to systém nechce je na zamyslenie. Prajeme vám aby ste si našli tu pre vás najvýhodnejšiu pôžičku pre mladých a ušetrili čo najviac peňazí na úrokoch.

 

 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok