Pôžička pre mladých

Štátne pôžičky pre mladých sú hlbokou minulosťou pripomínajúc skôr komunizmus. Ak si mladý chcú v dnešnej dobe požičať, musia sa obrátiť na banky alebo nebankovky. Momentálne je situácia nastavená tak, že biznis z prenájmu bytov je zaujímavejší ako štátna dotácia na bývanie pre mladých alebo pôžička na výbavu bytu, či domu. To kde si môžu výhodne mladí požičať, vám predstavíme v dnešnom článku.
 
Pôžička pre mladých
 

Hypotéka pre mladých

Ak túžite po hypotéke a neviete si vybrať banku alebo jednoducho nechcete porovnávať ponuky všetkých bánk, vyskúšajte hypotekarný kalkulátor, ktorý vám sám spočíta kde vám požičajú najvýhodnejšie. O výpočet najlacnejšej hypotéky môžete požiadať TU.

Pôžička pre mladých z banky

Čekli sme to za vás a porovnali všetky bankové produkty. Najlacnejšie nám vyšla pôžička od mBank požiadať môžete TU. Tá sa sústredí na mladý trh a aj schvaľovací proces je k tomu prispôsobený, čo sa nedá povedať u veľkých a konzervatívnych bankách, ktoré sa sústredia na strednú vrstvu vo veku od 35 do 45 rokov.

Nebanková pôžička pre mladých

Čekovali sme aj nebankovky a odporúčame podať žiadosť cez agregát  Ammado, vaša žiadosť pôjde aj do Silverside aj do Home Creditu. Ak nechcete pôžičky Ammado tak potom Cetelem o ten si požiadate kliknutím SEM. Poslednou výhodnejšou možnosťou je pôžička MoneyTU.

Prečo sa na mladých kašle:
Toto je otázka, na ktorú môže existovať tisíc odpovedí. Autor tohto článku je však presvedčený, že je to z dôvodu nastaveného systému. Nikto nechce aby mali mladí vlastné bývanie, za čo najnižšiu cenu. Dokazuje to situácia s hypotékami ale aj s výškou nájmu. Prečo to systém nechce je na zamyslenie. Prajeme vám aby ste si našli tu pre vás najvýhodnejšiu pôžičku pre mladých a ušetrili čo najviac peňazí na úrokoch.