Pôžička cez internet

Pôžička cez internet je produkt, ktorý dnes už ponúka prevažná väčšina nebankových, ale aj bankových poskytovateľov pôžičiek. Zatiaľ čo u bankových spoločností je síce možné objednať si pôžičku cez internet, ale zvyčajne je nutná návšteva na pobočke, nebankové inštitúcie idú zákazníkom viac v ústrety a osobnú návštevu väčšinou nepožadujú. Iba vyplníte online formulár na internetových stránkach zvoleného poskytovateľa a potom počkáte, než vás spoločnosť osloví, najčastejšie telefonicky. S operátorom vyriešite dôležité detaily pôžičky a potom vás buď navštívi zástupca spoločnosti, ktorý vám prinesie zmluvu na podpis až domov, alebo vám bude tento dokument doručený kuriérskou službou, ktorá ho podpísaný okamžite prevezme a doručí späť spoločnosti. Peniaze môžete mať prakticky ihneď po podpísaní zmluvy, zvyčajne však do 24 hodín a iba vo výnimočných prípadoch do 48 hodín alebo neskôr. Pôžička cez internet je teda veľmi pohodlným a výhodným riešením, ktoré ďaleko prevyšuje časovo náročnú osobnú návštevu pobočky.
 
Požiadať o nebankovú pôžičku
Áno a to je práve dôvod prečo si požiadať o pôžičku prostredníctvom internetu.
 
Pôžička cez internet je:
 
  • dostupnejšia
  • rýchlejšia
  • výhodnejšia
Vybavte si pôžičku cez internet a ušetrite na čase aj poplatkoch. Zriadené pôžičky cez internet sú mnohonásobne výhodnejšie.

A to pred každou inou pôžičkou. Výhodou internetových pôžičiek je ich neobmedzená časová dostupnosť. Prakticky z ktoréhokoľvek miesta na svete si môžete o pôžičku cez internet požiadať a to bez toho, že by ste museli chodiť niekam osobne. Práve táto výhode je bezkonkurenčná a robí z pôžičiek cez internet vyhľadávaný produkt na našom trhu.

Cez internet je pôžička zadarmo

Ak si žiadate o pôžičku cez internet, nemusíte sa obávať poplatkov za administráciou, ktorá býva často na pobočkách samozrejmosťou. Rovnako nemusíte platiť ani za telefónny hovor a mať náklady spojené za cestu. Pôžička cez internet tak nešetrí len čas ale aj vašu peňaženku.

Požiadať o nebankovú pôžičku

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok