Poštová banka pôžička

Ammado.sk vám ponúka možnosť požiadať o pôžičku Poštovej banky. Z výhodnej ponuky si môžete vybrať pôžičku od 500 EUR až do 30 000 EUR alebo využiť produkt konsolidačnej pôžičky na splatenie drahých úverov, ktorú Poštová banka poskytuje  do rovnakej výšky 30 000 EUR. Za zmienku stojí aj fakt, že pokiaľ ste novým klientom Poštovej banky, môžete získať pôžičku s 0% úrokom a v prípade ak si ju necháte poslať na účet, neplatíte žiadne poplatky!

Pôžička od Poštovej Banky

Výhodou pôžičky je aj jej férovosť. Banka pred vami nezatají žiadne dôležité informácie a všetky podmienky ohľadom pôžičky sú transparentné a prehľadné. Ak si vyplníte krátky online formulár nižšie, budete mať pôžičku v hrsti jednoduchšie. Poštová banka totiž ide s dobou a tak svojím klientom uľahčila aj proces žiadania o pôžičku. Zákazníkovi tak stačí poslať žiadosť a o všetko ostatné sa už postará banka samotná. Zjednodušil sa aj proces dokladovania a odosielania finančných prostriedkov klientovi na jeho bankový účet. Všetky tieto zmeny tak prinášajú okrem vyššieho komfortu aj väčšie bezpečie. Pôžička od poštovej banky sa snaží byť k svojím zákazníkom dostupnejšia a tak robí všetko preto aby jednoduchosť, s ktorou ju získate bola na profesionálne úrovni.

Konsolidačná pôžička od Poštovej banky

S poštovou bankou môžete aj konsolidovať svoje finančné záväzky. Ušetríte tak stovky EUR a získate jedinú a výhodnejšiu splátku, ktorú si budete môcť pravidelne splácať bez toho aby ohrozila váš finančný rozpočet. Ak si potrebujete konsolidovať svoje úvery, obráťte sa na profesionála, ktorý vám pomôže a to za najvýhodnejších podmienok. Konsolidácia od Poštovej banky vás poteší nielen s nízkym úrokom, ale aj rýchlosťou ako ju získate. Vyplňte si formulár nižšie a konsolidujte výhodne ešte dnes. 

Nebanková Pôžička

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok