Ammado proti podvodom

Ammado v boji proti podvodníkom

Pôžičky podvod

Finančný portál Ammado bojuje proti pôžičkovým podvodníkom. Ak Vás podviedli, kontaktujte nás. Stojíme na Vašej strane a preto sme sa rozhodli bojovať za Vás.
 
 
Stáli ste sa obeťou pôžičkového podvodu? Okradli Vás šmejdi a Vy neviete ako ďalej?
 
Ammado právna poradňa Vám pomôže bezplatne v boji proti podvodníkom. V našom právnom tíme máme okrem advokátov aj počítačových expertov, ktorí dokážu pomôcť pri odhaľovaní pôžičkových podvodníkov. Budeme sa snažiť získať Vaše peniaze späť a urobíme preto všetko!
 

Pôžičky podvod

Prečo to robíme?

Kto môže pre nás znamenať viac než Vy? Pre koho ponúkame naše služby keď nie pre Vás?

Ammado sa chce stať autoritou medzi pôžičkami a tak je našou prioritou zastať si slabšieho a bezbranného. Aj keď nie ste náš klient, aj keď ním nechcete byť, aj napriek tomu sa za Vás postavíme!

Peniaze u nás nie sú všetko!

Ľudské nešťastie nás trápi viac ako nesplnení finančný plán na druhý kvartál tohto roku. Ekonomické ukazovatele a štatistiky pre náš biznis neznamenajú nič oproti Vašej bolesti. Nedovolíme nikomu okrádať Vás! Nedovolíme šmejdom ubližovať Vám!


Pôžičkové podvody musia skončiť!

Už sa viac nedokážeme prizerať tomu ako si na Slovensku žijú podvodníci. Bezcharakterní ľudia, ktorí sa neštítia okradnúť človeka, ktorý potrebuje pôžičku pre nejaký účel. Ammado Vás bude spájať s ostatnými poškodenými, vytvárať hromadné žaloby, zastupovať Vás pri vymáhaní škody a tlačiť na vyšetrovacie orgány pre urýchlenie trestného konania.
 

Nebojte sa - Bojujte!

Ak Vás podviedli, vyplňte formulár nižšie. Právne oddelenie finančného portálu Ammado Vás bude kontaktovať.

Kontaktujte nás

Učíme vás chrániť sa. Prinášame vám časté chyby podvodníkov a tip, ako ich jednoducho prekuknete.
 
 
  • Komunikujú po slovensky

    Tento druh komunikácie patrí výlučne zahraničným podvodníkom
    Pri bežnej komunikácii so zahraničnými firmami sa vždy komunikuje v ich rodnom jazyku. Ak chcú podnikať otvorene na Slovensku, ich preklad je na profesionálnej úrovni a na komunikáciu majú vždy slovenského zástupcu. Pri podvodníkoch je evidentné, že zlý preklad nepoužívajú len pri bežnej komunikácii ale aj pri formálnych dokumentoch. Ak vidíte zlý preklad, vždy sa jedná o neserióznu a podvodnú ponuku.

Ak ste boli podvedení – bráňte sa!

Nenechajte to tak a bojujte proti pôžičkovým podvodníkom. Svoje šance na získanie peňazí späť máte omnoho väčšie pokiaľ začnete konať okamžite. Podvodníci často pod vplyvom strachu peniaze radšej vrátia preto musíte ihneď konať. Napíšte nám ak ste boli podvedení a my Vám pomôžeme získať peniaze späť.

Diskusná téma: Podvodníci

snadná a rychlá půjčka zdarma inzerát

Půjčku získáte snadno bez zbytečného papírování. Půjčíme Vám od 50 000 do 50 mil. Kč Kontaktujte mě pro každou část do 5 000 000 Kč Získáte nejen výhodnější sazbu, ale především jistotu, že pokud přijdete o práci nebo onemocníte, díky mé půjčce nebudete bez peněz. E-mail: tomasblahuta057@gmail.com

Recovery

Skupina online podvodníkov ma oklamala o 150 000 dolárov, bol som zničený a chcel som ukončiť svoj život, ale našťastie ma môj priateľ zoznámil s tímom vyšetrovateľov podvodov „(Global Funds Recovery Experts)“ a pomohli mi vráť mi peniaze. Najprv som tomu neveril, bolo to ako zázrak. Vrátili mi všetky peniaze späť vo veľmi krátkom čase. Všetko vďaka môjmu dobrému priateľovi, ktorý ma zoznámil s týmto tímom vyšetrovateľov podvodov. Som opäť šťastná žena. Môžete to skúsiť, ak ste boli predtým podvedení. Pomôžu vám získať peniaze späť. Toto je ich webová stránka (w w w. gfrexperts .com)

Půjčky, které jsou rychlé a pohodlné.

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty, czy masz kłopoty?
W ten sposób damy Ci możliwość podjęcia nowych rozwiązań.
Jako osoba bogata czuję się w obowiązku pomagać ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a ponieważ rząd zawiedzie, będzie musiał pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a termin płatności ustalimy za obopólną zgodą.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i skomentuj ten post. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie wszystkich opcji. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem leni.bolkova01@gmail.com lub WhatsApp: +420608987486

CATCH CHEATING SPOUSE

If you feel stuck in your relationship/marriage knowing well that the connection and trust is broken but you don't have enough evidence to break off then contact Dennis on DENNISDFIXER@GMAIL.COM or +1 609 451 7368. He can grant you access to your partners social media accounts, emails and text messages so you can be sure what your partner is up to.. he helped me with what I needed to finalize my divorce and gain custody.. get in touch with him if you in need of such help.

n17833408@gmail.com

CONTACT US FOR ALL KINDS OF HACKING JOBs @ We offer professional hacking services,we offer the following services;
-University grades changing
-Bank accounts hack
-Erase criminal records hack
-Facebook hack
-Twitters hack
-email accounts hack
-Grade Changes hack
Contact us on whatsapp + 1 681 532 3704
Email- n17833408@gmail.com

Quick Loan offer

Ste vo finančnej depresii a potrebujete konsolidáciu Pôžičiek alebo podnikateľského úveru, láskavo hovorte. Sme kresťanský organ
kontaktujte nás (u n i t e d t r u s t l o a n 2 4 7 @ g m a i l. c o m ) alebo whats-app +1 (734) 436-5109. POŽIADAJTE O RÝCHLU JEDNODUCHÚ PÔŽIČKU DNES

Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: slavkafabianovazet@gmail.com

Dobrý deň pán / pani
Som fyzická osoba zo Slovenska, ekonomický subjekt, nie zahraničný podvodník. Ponúkam vám možnosť získať pôžičku pre každú serióznu osobu, ktorá mi dokáže splatiť. Ak sa cítite v núdzi alebo máte problém s peniazmi, môžem vám poskytnúť čiastku 1 000 až 100 000 eur so sadzbou 2%, krátkodobé a dlhodobé pôžičky, moje podmienky sú veľmi jasné a jednoduché. Ak to nemyslíš vážne, nezostaň.
Kontaktujte ma na mojej emailovej adrese a ja vám pošlem podrobnejšie podmienky: slavkafabianovazet@gmail.com

Re:Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: slavkafabianovazet@gmail.com

Dobrý den , mozem sa vás opytat ake mate podmienky na ziskanie Pozicky? A z akej krajiny ponukate?
Je potřebné platit vopred poplatok?
Dakujem

Podvod

Ozval sa mi pán Ján Fifík, ktorý sa predstavil ako bankový pracovník na dôchodku, ktorý mi sľúbil pôžičku 4000 eur. Zdalo sa mi to dôveryhodné, lebo vy vyrátal presnú sumu splátok na 36 mesiacov a pred podpísaním zmluvy som musela zaplatiť na adresu Jána Gerega v Prima banke sumu 298 eur.
Peniaze z údajnej pôžičky nemám a ani poplatok. Ide určite o podvodníka. Dajte si pozor.

Ponúkam pôžičky vážnym ľuďom.

Hľadáte úver na začatie podnikania, ktorým je dokončenie projektu alebo ak potrebujete peniaze z iných dôvodov alebo z akýchkoľvek dôvodov. Sme pripravení požičať každému, kto má nárok na vrátenie peňazí. Prosím, informujte ma o výške vašej žiadosti o pôžičku a jej termíne. Prosím kontaktuj ma
whatsapp +436509187965
dukova77@seznam.cz

Pridať nový príspevok

Ammado proti podvodníkom - Video

Finančný magazín

Podvod na Lidl! Zneužijú Vašu platobnú kartu

Varujeme všetkých slovenských spotrebiteľov, aby sa nedali nalákať na Novodobú formu podvodu, ktorá sa šíri internetom. Ani nie pred pár dňami sme vás informovali a upozorňovali na podvod s pôžičkami ide o medzinárodnú skupinu podvodníkov fungujúci na českom a Slovenskom trhu, ktorí nechutným a...
Celý článok

Stane sa z Ruska kajúcnik? (Podvod s pôžičkami pre Markízu)

Pavol Rusko môže potopiť svojho niekdajšieho rivala a v súčasnosti (údajného) spolupáchateľa Mariána Kočnera z údajných podvodných pôžičiek pre Markízu. Na Slovensku sa inštitút kajúcnika využíva často. Pomstí sa mu za minulosť? Podvod s pôžičkami pre Markízu Na Pavla Ruska sa v poslednom čase...
Celý článok

Lup podvodníka našiel bezdomovec, ktorý ho nehodlal vrátiť

Šťastný deň mal 58 ročný bezdomovec Tomáš R., ktorý v sobotu našiel úplnou náhodou tašku plnú peňazí. Miroslav Š. úverový podvodník nepočítal s tým, že mu „rybník vypáli“ niekto druhý. V kronike kurióznych prípadov by sme našli aj príbeh bezdomovca Tomáša, ktorý v taške ukrytej v odpadovej šachte...
Celý článok
 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ