Zlomené srdce

Zlomené srdce – Diskusia a názory

Zlomené srdce má pravdepodobne každý z nás minimálne raz za život. Keď sa nám to stane, začneme neuveriteľne psychicky trpieť a to až do takej miery, že to môže mať za dôsledok aj na fyzické zdravie. Toto diskusné fórum bez potreby registrácie slúži práve pre tých, ktorí zlomené srdce majú a potrebujú sa posťažovať, či naopak získať rady ako sa vyliečiť.
 
 

Zlomené srdce neskutočne bolí

Jedine ten, kto aktuálne prežíva tú obrovskú bolesť spôsobenú zlomením srdca môže pochopiť toho trpiaceho. Ak patríte aj vy medzi tých, ktorým niekto zlomil srdce, pomôžte si navzájom. Čo najviac pomáha pri úľave od neustálych myšlienok na stratenú lásku? Ako prejsť na iné myšlienky a ako sa zmieriť so stratou? Ak poznáte aspoň jednu z odpovedí, podeľte sa ňu. Pomáhajme si medzi sebou prekonávať bolesti spôsobené zlomeninou srdca.

 

Príbehy o zlomených sŕdc

Napíšte aj vy svoj príbeh o tom ako vám zlomili srdce. Nechajte sa vypočuť ľuďmi, ktorých skutočne zaujímate. Jedna komunita, rovnaká bolesť.

Diskusná téma: Zlomené srdce – Diskusia, pomoc a názory

Moje zlomené srdce

Ahojte, mám 16 rokov a môj frajer ma podviedol s mojou spolužiačkou. Je to veľká bolesť a neviem, či to zvládnem. Stále myslím iba na tu bolesť a nedokážem myslieť na nič iné. Plačem a najradšej by som ....

Re:Moje zlomené srdce

Cítim s tebou, cítim s tebou ..... Aj mne sa srdce zlomilo :-(

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ