Viagogo - Aktuálne recenzie

Já mám dobré zkušenosti neboť to je půjčka online a dá se skutečně vyřídit jednoduše a rychle.

Viagogo - aktuálne recenzie a skúsenosti. Ide o podvod?

Český magazín Pročíst.cz zverejnil vlastnú recenziu na portál Viagogo. Na základe stúpajúcich negatívnych skúseností zo Slovenska sa finančný portál Ammado, rozhodol zverejniť túto recenziu aj v slovenskom jazyku. Článok je slobodným názorom magazínu Pročíst.cz a z jeho zdieľaním autor súhlasil. Ponúkame vám aj možnosť vyjadriť sa v diskusnom fóre, ktoré sme spustili aby sme dokázali mapovať aj názory slovenských spotrebiteľov, ktorý si zakúpili prostredníctvom portálu Viagogo lístky na rôzne športové a kultúrne podujatia.
 
Článok publikovaný dňa 20.09.2018
 
Na českom internete podniká švajčiarska spoločnosť prostredníctvom burzy lístkov. Ide o podvod alebo je všetko v rámci zákona? Prečo Viagogo odmieta komunikovať so zákazníkmi? Do našej redakcie prišlo množstvo výziev na uverejnenie recenzie pre spoločnosť viagogo AG. Vzali sme si ich na mušku a preverili ich praktiky.
 

Burza vstupeniek viagogo

Celý portál burzy vstupeniek viagogo.cz sa prezentuje ako burza medzi ľuďmi, čo dáva automatickú možnosť predávajúcemu nevracať žiadne platby späť nakoľko reklamačný poriadok sa nevzťahuje na fyzické osoby. Dôležitou otázkou však je, prečo by niekto platil zbytočne vysokú províziu tomuto portálu keby mal vstupenky na MS sveta v hokeji? Prostredníctvom klasickej inzercie by sa ich zbavil oveľa rýchlejšie a hlavne by sa nemusel s nikým deliť.

Viagogo - niečo tu poriadne smrdí

Sídlo spoločnosti a portálu je vo Švajčiarsku. Firma Viagogo AG podľa zúfalých komentárov nespokojných zákazníkov vôbec nekomunikuje. Peniaze za vstupenky nevracajú a tvári sa ako keby nič.

Príklad Aliexpress

O tom ako má fungovať portál, ktorý sprostredkuje predaj medzi predávajúcim a kupujúcim môžeme vidieť a príkladu Aliexpressu. Peniaze, ktoré zákazník zaplatí za kúpený tovar portál zadrží a predávajúcemu ich pošle až v tom prípade, keď kupujúci oznámi, že je všetko s tovarom v poriadku.

Viagogo je neseriózne

Náš záver recenzia je jasný. Ak by bol portál viagogo.cz seriózne, nedopustil by stav internetových recenziu v takom stave aký je. Každá seriózna firma buduje na svojom dobrom mene a so zákazníkmi komunikuje v každej situácii. Veď práve za to aj inkasuje provízie.

Pročíst.cz NEODPORÚČA nákup vstupeniek cez portál viagogo.cz
 

 


Anketa

Je podľa vás predaj vstupeniek cez Viagogo podvod?

Áno 66 63%

Celkový počet hlasov: 105


Diskusná téma: Viagogo - aktuálne recenzie a skúsenosti. Ide o podvod?

Viagogo sú podvodníci!

Viagogo je veľký podvod na poctivých ľudí, kúpil som si lístky na MS v hokej do Bratislavy, keď opomeniem, že boli predražené tak vrchol bol keď nas na zápas nevpustili s tým, že na miestach už niekto sedí a lístky boli predané viac krát. Nekupujte cez tento portál nič sú to PODVODNÍCI. Nenechajte sa nachytať, tak ako ja. Janko.

Re:Viagogo sú podvodníci!

Ano su to PODVODNICI. Kupili sme si dve vstupenky na koncert Pala Haberu, poslali nam dve vstupenky v cene 50 Euro a z karty nam stiahli $ 200, 27. Este nevieme, ci nebudu falosne a ci sa vobec na koncert dostaneme. Komunikacia s nimi nie je mozna ani pisomna a ani telefonicka. Su to zlodeji, ktori okradaju poctivych ludi. Nikdy viac Viagogo. Ludia, davajte si na nich pozor!!! Nech skrachuju!!!!

Re:Re:Viagogo sú podvodníci!

Dobry den, ja som zial tiez zakupila listky cez viagogo na koncert pala haberu a chcela som sa opytat, ci ste aa na koncert dostali?

Re:Re:Viagogo sú podvodníci!

Ahoj ....dostali ste sa na koncert?

viagogo nikdy viac

Manžel kúpil do Istanbulu vstupenky na futbal, lístky doručené na mail no a čo sme zistili pri príchode na štadión v Turecku - falošné, takže zbytočne vyhodené peniaze, túto firmu neodporúčam ale, že vôbec ani keby mi ich ponúkli zadarmo.

listky na MS v hokeji

Ja som naletela, pri kúpe lístkov sa portál ukázal ako prvý na nete, funguje ako bežný predaj. Lístky mi vraj doručili, žiadne nemám a samozrejme nekomunikujú, len automat.

Stále platia reklamu

To by ma zaujímalo, ktorý somár si cez ten portál ešte kúpi lístky keď stále majú peniaze na reklamu.

Podvod ako vyšitý!!!

Je toho plný internet, že sú to podvodníci. Kamarát si tam kúpil lístky na koncert a prišiel o 400 EUR!!!!! Myslím, že by bolo najlepšie ten portál zablokovať!!!!

Re:Podvod ako vyšitý!!!

Súhlasím, mali by to okamžite zablokovať.

Re:Podvod ako vyšitý!!!

JA SOM SI KU[PILA LISTOK NA MMA A ANI MI NEPRISIEL HOCI SOM PRISLA O 43E BOLO TO PRVY ALE AJ POSLEDNY KRAT KUPOVAT NA VIAGOGO NIECO.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ