Injekcia Prolia

Skúsenosti s injekciou Prolia

Ammado vám prináša otvorené diskusné forúm k liečivu s názvom Prolia (injekcia Prolia). Ak máte s týmto liekom akékoľvek skúsenosti, podeľte sa aj s inými a pomôžte im zodpovedať pre nich dôležité otázky. Vyskytujú sa nejaké nežiadúce účinky po vpichnutí injekcie? Je samotné podanie lieku bolestivé? Aké má skutočné účinky injekcia Prolia a skutočne jej aplikácia lieči to, čo výrobca deklaruje? Vašou skúsenosťou alebo recenziou môžete pomôcť iným a tým sa podielať na šírení skutočne relevantných informácii.

Čo je Prolia?

Obsah lieku Prolia je postavený na látke denosumab a tiež obsahuje bielkovinu (monoklonálnu protilátku), ktorá zasiahne inú bielkovinu čoho následkom je liečba úbytku kostnej hmoty a osteoporózy. Rovnako užívanie Prolie spevňuje kosti a tým znižuje pravdepodobnosť ich zlomenia (fraktúry).

 Diskusná téma: Skúsenosti s injekciou Prolia

Re:Re:Myslím, že je namieste začať diskusiu s vedľajšími účinkami

Dobry deň, aj mňa by zaujímalo, ako bude môj organizmus reagovať keď po 5 injekcii ukončím liečbu.

Re:Re:Myslím, že je namieste začať diskusiu s vedľajšími účinkami

Ja mam tiez vzdy po podaní prolie silne bolesti kĺbov,kolena a bolesť brucha.a k tomu este bolesť stehennej kosti na ľavej nohe.a MR mi zistili nádor,tak chodím kazdy rok,rok a pol na kontr.MR.prišli mi na to pred 4 rokmi.zatial je to rovnaké a vraj benigne.tak som pod kontrolou.je to ľavý kĺb.ale bolesti su stale.ked chcem ist na dlhšiu prechádzku,beriem si turist.paličky.neviem ci to ma súvislosť s proliou,lebo ani doktor to nepotvrdil.od bolesti mi pomáha Ibalgin.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ