Injekcia Prolia

Skúsenosti s injekciou Prolia

Ammado vám prináša otvorené diskusné forúm k liečivu s názvom Prolia (injekcia Prolia). Ak máte s týmto liekom akékoľvek skúsenosti, podeľte sa aj s inými a pomôžte im zodpovedať pre nich dôležité otázky. Vyskytujú sa nejaké nežiadúce účinky po vpichnutí injekcie? Je samotné podanie lieku bolestivé? Aké má skutočné účinky injekcia Prolia a skutočne jej aplikácia lieči to, čo výrobca deklaruje? Vašou skúsenosťou alebo recenziou môžete pomôcť iným a tým sa podielať na šírení skutočne relevantných informácii.

Čo je Prolia?

Obsah lieku Prolia je postavený na látke denosumab a tiež obsahuje bielkovinu (monoklonálnu protilátku), ktorá zasiahne inú bielkovinu čoho následkom je liečba úbytku kostnej hmoty a osteoporózy. Rovnako užívanie Prolie spevňuje kosti a tým znižuje pravdepodobnosť ich zlomenia (fraktúry).

 Diskusná téma: Skúsenosti s injekciou Prolia

Re:Nekroza kosti.

Dobry deň, prosím Vás, keď ste ukončili liečbu proliou aj Vám bola podaná nejaká infuzia, alebo niečo podobne na záver? Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Re:Re:Nekroza kosti.

Dbry den prajem,
myslim, ze som prave vam pred chvilkou odpovedala - nie, nebola mi podana ziadna infuzia.
Krasny den zelam :-))

Re:Re:Re:Nekroza kosti.

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a ako dlho ste brali Proliu?

cialis 5 mg cheapest

<a href=https://vslevitrav.com/>levitra online pharmacy

internet pharmacy cialis buy online

<a href=https://sscialisvv.com/>cialis generic cost

Skúsenosť s Prolia

Suchú pokožku mám z liečby aj ja a extrémne. Až sa mi na rukách robia silné praskliny do mäsa. Nepomáha ani voskova masť, proste nič. Najprv kožná povedala, že mám alergiu na zimu a potom sa zistilo, že na vine je Prolia.

Prolia ,vedľajšie účinky

Dobrý deň,moja liečba Proliou trvá 5rokov.Mierne zlepšenie.Len tie vedľajšie účinky sú hrozné.Po podaní bolesti chrbtice,klbov prejav chrípky trvajúci 2 týždne.Najviac ma trápi
suchosť kože,celulitída ..a otázka čo ďalej?..

Re:Prolia ,vedľajšie účinky

U mňa rovnaký problém. Už 4 roky to dostávam a vedľajšie účinky sú oproti prínosu neprijateľné. Osobne uvažujem o ukončení liečby.

Skusenosti s injekčnou liečbou

Práve som kamarátke pochválila injekčnú liečbu Prolia a tu čítam závažné nežiaduce účinky. Určite je to individuálne, ja sama sa liečim niekoľko rokov, nikdy som nemala žiadne nežiaduce účinky a po meraní hustoty kostí sa mi stav zlepšil. Verím, že to tak bude aj ďalej, pretože po tabletkách v minulosti zlepšenie nenastalo.

Prolia

29.10.2020 mi bola podaná 1.inj Prolia.Už na druhý den bolesti chrbtice, v krížoch ,únava, slabosť, nevládzem stať pri sporaku a dlhšie stáť. Trvá to už týžden a neviem ako ešte dlho.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ