Recenzie a skúsenosti Vevio

Skúsenosti a recenzie s obchodom VEVIO

Na internete si dnes už skutočne môžete kúpiť čokoľvek. Otázkou však zostáva, či nakupujete u overeného obchodníka alebo u niekoho, kto by vám namiesto potešenia  z nákupu mohol vytvoriť slzy v očiach. Vevio je internetový obchod zameraný na módu, hračky a iný tovar. Svoje produkty predáva prostredníctvom masívnych internetových reklamných kampaní. Na internete nájdeme množstvo roztrúsených diskusii so skúsenosťami a recenziami a preto sme sa rozhodli vytvoriť pre vás jedno miesto, na ktorom si dokáže každý vytvoriť vlastný názor.
 

Skúsenosti s Vevio sú dôležité

Veľmi podstatnou súčasťou internetového sveta sú otvorené a pravdivé recenzie, ktoré píšu ľudia z vlastných skúseností. Pokiaľ máte aj vy osobnú skúsenosť, či už pozitívnu alebo negatívnu s e-shopom Vevio, je dôležité podeliť sa o ňu.
 

Receznzie Vevio – Sloboda a právo na názor

Každý internetový obchod má zálusk na tom, aby si odhrýzol z koláča s menom „nákupy na internete“. Aj slovenskí spotrebitelia sa už naučili kupovať na internete a o túto kúpnu silu sa vedie obrovský boj. Nie každý e-shop hrá však fér. Niektoré používajú podvodnícke praktiky, ktoré je potrebné zastaviť a to nie jednotlivcom ale skupinou. Práve umožniť spotrebiteľom vyjadrovať svoje názory vo forme recenzii umožňuje zastaviť podvodníkov. Ak máte recenzie na Vevio, podeľte sa aj s ostatnými.

Diskusná téma: Skúsenosti a recenzie VEVIO

Vevio

Taky jsem naletěla. Zaplatila jsem a 40 dní čekala. Dnes mi přišly šaty. Teda spíš hadr, nedaj se nosit. A ještě z Číny. Můžu je tak použít na vytírání podlahy.

Vevio

Poškození e-shopem Vevio a jim podobným... jediná možnost jak se domoci práva je podání trestního oznámení. Proto pokud ti nedošla zaplacená objednávka . Nebo došla a v zákoné lhůtě 14 dní jsi odstloupil od smlouvy. A však ze strany obchodu nedošlo k vrácení peněz. Podej trestní oznámení na PČR. I pokud se jedná o menší částku. Již zde bylo zmíněno číslo TO č.j. KRPS-313933-1/ČJ-2019-011510 ke kterému se mužete přitad a pak se to bude sčítat. Přece jim to neprojde. V tom množství poškozených už je to několik desítek milionu a možná i několik stovek. Nedejme se.

Re:Vevio

Ty sa možno nevzdáš ale polícia to vzdá. Kedže má ten e-shop sídlo mimo EU tak sa k tomu chlapci z polície či už zo Slovenska alebo z Česka jednoducho nedopátrajú. Oni nemajú radi komplikované prípady. Radšej majú keď môžu chrániť dílera, ktorý im na oplátky donáša a tak sú úspešní vo vyšetrovaní krádeží a podobne. To, že aj vďaka im nám díleri zabíjajú deti je už veci iná. Zabudni na to, že Vevio zatvorí svoj e-shop. Nič sa im nemôže stáť.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ