Recenzie na Black latte

Recenzie a skúsenosti s výrobkom - Black latte

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Black latte. Firma, ktorá tieto produkty predáva je pravdepodobne z Rumunska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.
 
 

Recenzie a skúsenosti s  Black charcoal Latte

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čiernu kávu, ktorá spôsobuje znižovanie hmotnosti medzi svetovými hviezdami? Na oficiálnej stránke, ktorá je upravená do viacero jazykov sa píše, že výživová poradkyňa doporučuje pre rýchle chudnutie piť Black latte namiesto raňajok alebo hlavného jedla. Nieje však uvedené meno tejto výživovej poradkyne. Máte s touto čiernou kávou skúsenosti? Funguje tak ako o nej píšu oficiálne stránky?
 

Zakúpili ste si Black latte?

Kúpili ste si čiernu kávu latte a vyskúšali ste ju? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými.

  • Transformuje tuk na energiu a posilňuje tak ako uvádza výrobca?
  • Znižuje chuť k jedlu a ukojí hlad tak ako uvádza výrobca?
  • Zrýchľuje metabolizmus tak ako uvádza výrobca?
  • Čistí telo od toxínov a prebytočnej tekutiny tak ako uvádza výrobca?

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Black latte, podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Je podľa vás výrobok značky Black latte účinny?

Je to placebo 14 18%

Celkový počet hlasov: 79


REKLAMA


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkom Black latte

PODVOD

nepravdiva reklama, pouzite recenzie ludi, ktori ani len netusia, ze tento produkt vyskusali... mailova adresa blacklattessk@gmail neexistuje... Takze takto....

Black latte

Skúšala som Black latte a množsto iných prípravkov na chudnutie. Výsledky sú také, že som síce schudla ale jojo efekt sa dotavil rýchlo. Pýtam sa teda ako mám schudnúť do leta?

Black latte skúsenosť

Ja mám s tou kávou skúsenosť a poviem vám, že sú to zbytočne vyhodené peniaze oknom! Je to PODVOD! Určite to nekupujte za žiadnu cenu. Ide len o marketingový trik ale vôbec neúčinkuje.

Blac latte

Mne ten nápoj nechutí. Fuj na chuť je veľmi odporný a napínalo ma z totho. Keďže mi to jednoducho nechutí, tak som to nemohla ani vyskúšať. To je smola viem že som nepomohla prepáčte :-)

Podľa mňa to nefunguje

Nskúšal som žiadne black latte a ani nebudem. Podľa mňa sú to zbytočne vyhodené peniaze von oknom a ide len o to, že chcú na vás zarobiť. Čo to je obyčajná káva? Už len podľa toho samotného názvu mi príde že ide o poriadnu blbosť!

Re:Podľa mňa to nefunguje

Dobrý postreh mám rovnaký názor.

Moja skúsenosť

Prípravok Black latte som si objedna la na dobierku a vyskúšala ho. Neviem skutočne posúdiť jeho účinky nakoľko som okrem toho aj držala prísnu dietu a cvičila. Samozrejme že som schudla 15 kg ale skutočne neviem posúdiť akú zásluhu má na tom samotný výrobok black lette. Takže toľko odo mňa.

Re:Moja skúsenosť

Ja mám rovnaký príbeh tiež som robil viac vecí naraz :-)

Re:Re:Moja skúsenosť

Súhlasím Ferko s tebou ja mám na Black latte rovnaký názor

Pridať nový príspevok