Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Tummy Tox. Firma, ktorá tieto produkty predáva je zo Slovinska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.

 

Recenzie a skúsenosti s  Skinny Me Tea

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čaj, ktorý premení všetok tuk na čistú energiu?

Recenzie a skúsenosti s Draining drink

Objednali ste si tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že sa zbavíte širokých svetrov a rozlúčite sa s nafukovaním? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Recenzie a skúsenosti s Fat Burner Drink

Vyskúšali ste aj tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že spaľuje o 16 % viac tukov a spaľuje kalórie aj hodiny po cvičení? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Tummy Tox od spoločnosti Sensilab d.o.o., podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.

 


Získajte TUMMY TOX zadamo!

Vyplňte Vašu e-mail adresu nižšie a získajte produkty TUMMY TOX úplne zadarmo. Na Váš e-mail bude odoslaný kupón na zľavu vo výške 100%


Anketa

Sú podľa vás výrobky značky Tummy Tox účinne?

Je to placebo 51 14%

Celkový počet hlasov: 365

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Súšala som tumy tox a iné

Na mojej životnej dráha som vyskúšala takmer každý prípravok, ktorý nejakým spôsobom redukuje tuky v tele alebo sa ich snaží blokovať. Bolo to ale ako na húpačke až kým som nemala tú možnosť porozprávať sa s jedným múdrym človekom, ktorý mi vysvetlil genotypy ludí a ako to vlastne funguje. Existuje jeden typ postavy a volá sa v psychológii "piknik" pokiaľ sa raz narodíte ako "piknik" tak bude mať predispozíciu byť tlstejší. Niekto má to šťastie že sa narodí ako "atlét" a nemusí ani cvičiť. Až keď som pochopila ako tu funguje, tak som si uvedomila, že môj boj je dopredu už prehratý. Ako mladá som to zvládala lepšie. Bola som plná energie a tak aj napriek tomu, že som bola "piknikom" dokázala som to redukovať. Po prechode sa mi však znížil ženský hormón v tele a tuky sa začali ukladať aj na miesta, ktoré sa vyznačujú ako miesta plodnosti. (boky a zadok). Dnes už chápem, že som piknik a je to presne to, čo ma charakterizuje. Už s tým nebojujem.

Re:Súšala som tumy tox a iné

Krásne napísané Žanetka. ja mám rovnaký problém a tiež som sa už s tým zmierila. Presne tak, kupovať tieto výrobky je dopredu prehratý boj. To čo by sme chceli zakryť za zakryť nedá. Je to ako keby postavou maličkí ľudia si začali nohy natierať rôznymi preparátmi a dúfať že i narastú. Je krásna byť sama sebou a všetky tie vychrdlice nech si trhnú nohou :-)

Re:Re:Súšala som tumy tox a iné

Aj ja súhlasím :-)

Anketa na Tummy Tox

Myslím, že výsledky ankety sú jednoznačné. Ďakujem za pomoc pri rozhodovaní sa.

Re:Anketa na Tummy Tox

Dobre ste spravili..nepomäha ..

Osobná skúsenosť

Ja mám osobné skúsenosti s Tummy Tox a musím napísať, že efekt bol nulový. Zbytočne vyhodené peniaze z okna.

správna cesta ;)

Suhlasim

Tummy to viera 21.05.2019

Reklamný ťah peniaze som mala investovať do ovocia a zeleniny

Nekupovať

Určite nekupovať. Keď tak tak skúsiť niečo iné. Niektoré komentáre tu zjavne píše sám predajca. Nenechajte sa nachytať. Keď tak tak tu vzorku. Mne osobne nepomohol a to som za to vysolil 50 EUR a nejedol žiadne čokolády.

Re:Nekupovať

Súhlasím! Rovnaká skúsenosť.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ