Tummy Tox

Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Tummy Tox. Firma, ktorá tieto produkty predáva je zo Slovinska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.

 

Recenzie a skúsenosti s  Skinny Me Tea

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čaj, ktorý premení všetok tuk na čistú energiu?

Recenzie a skúsenosti s Draining drink

Objednali ste si tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že sa zbavíte širokých svetrov a rozlúčite sa s nafukovaním? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Recenzie a skúsenosti s Fat Burner Drink

Vyskúšali ste aj tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že spaľuje o 16 % viac tukov a spaľuje kalórie aj hodiny po cvičení? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Tummy Tox od spoločnosti Sensilab d.o.o., podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.

 Získajte TUMMY TOX zadamo!

Vyplňte Vašu e-mail adresu nižšie a získajte produkty TUMMY TOX úplne zadarmo. Na Váš e-mail bude odoslaný kupón na zľavu vo výške 100%


Anketa

Sú podľa vás výrobky značky Tummy Tox účinne?

Je to placebo 111 21%

Celkový počet hlasov: 527

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Moja skúsenosť

Vážení a milí čitateľa. Aj ja som chcel schudnúť a hľadal nejakú pomoc rovnako ako Vy. Rovnako ako Vy som sa dopočul o nejakom tummy toxe a už samotný názov ma zaujal. Lenže moja skúsenosť je veľmi, veľmi zlá. Samozrejme sa kladný výsledok nedostavil a to som na to utratil kopec peňazí. Všade čítam, že treba cvičiť a potom to zaberie ale to je len alibizmus. Takto by totiž zabral aj obyčajný šípkový čaj, či banán. Je to skvelý biznis pre tých, čo tento výrobok predávajú, no žiaľ veľká strata pre nás obyčajných ľudí. Určite NEKUPOVAŤ !

Dobrý den

Ja si objednávam už asi po 5x čaj nočný a denný.... Ja som spokojná není som konečne nafúknuta ako som stále bývalá... A schudnúť..... jasne cvičiť a upraviť stravu to vie asi každý že len zjesť nejakú tabletku to nepôjde....

Re:Dobrý den

Dobrý pokus o reklamu. Som šťastná, že existuje takáto otvorená diskusia kde môžu všetci prezentovať svoje názory. O tom, či Tummy Tox funguje svedčí anketa, ktorá je zrkadlom toho o čom sa tu píše.

Tumy

Si robíte srandu? Jasný podvod! Určite neobjednávať a vonkoncom neplatiť. To sú proste vyhodené peniaze do koša. Neskutočné ako dokážu klamať. Zaplatil som za to balenie a nepomohlo ani o 10 deka.

Moja skúsenosť

Aj ja sa cítim skôr ako oklamaná. Objednala som si ten zázračný TumyTox a výsledok bol nulový. Súhlasím s tým, že ide o vyhodené peniaze do koša. Teraz si akurát môžem nadávať aká som bola hlúpa keď som sa nechala nalákať reklamou.

Nekupujte

Tiež som vyskúšala tummytox aj dva ďalšie produkty a výsledok bol nulový.Tak som sa rozhodla vykašľať sa na tie všetky produkty sú to len reklamné ťahy.Ale niečo som predsa len začala robiť.cvicit 15 minút denne občas aj prechádzky a hlavne zdravšie a pravidelne sa stravovať a menšie porcie jesť.Nieje to žiadna sláva no trošku úbytok váhy som spozorovala lepšie ako nič.

Súšala som tumy tox a iné

Na mojej životnej dráha som vyskúšala takmer každý prípravok, ktorý nejakým spôsobom redukuje tuky v tele alebo sa ich snaží blokovať. Bolo to ale ako na húpačke až kým som nemala tú možnosť porozprávať sa s jedným múdrym človekom, ktorý mi vysvetlil genotypy ludí a ako to vlastne funguje. Existuje jeden typ postavy a volá sa v psychológii "piknik" pokiaľ sa raz narodíte ako "piknik" tak bude mať predispozíciu byť tlstejší. Niekto má to šťastie že sa narodí ako "atlét" a nemusí ani cvičiť. Až keď som pochopila ako tu funguje, tak som si uvedomila, že môj boj je dopredu už prehratý. Ako mladá som to zvládala lepšie. Bola som plná energie a tak aj napriek tomu, že som bola "piknikom" dokázala som to redukovať. Po prechode sa mi však znížil ženský hormón v tele a tuky sa začali ukladať aj na miesta, ktoré sa vyznačujú ako miesta plodnosti. (boky a zadok). Dnes už chápem, že som piknik a je to presne to, čo ma charakterizuje. Už s tým nebojujem.

Re:Súšala som tumy tox a iné

Krásne napísané Žanetka. ja mám rovnaký problém a tiež som sa už s tým zmierila. Presne tak, kupovať tieto výrobky je dopredu prehratý boj. To čo by sme chceli zakryť za zakryť nedá. Je to ako keby postavou maličkí ľudia si začali nohy natierať rôznymi preparátmi a dúfať že i narastú. Je krásna byť sama sebou a všetky tie vychrdlice nech si trhnú nohou :-)

Re:Re:Súšala som tumy tox a iné

Aj ja súhlasím :-)

Anketa na Tummy Tox

Myslím, že výsledky ankety sú jednoznačné. Ďakujem za pomoc pri rozhodovaní sa.

Re:Anketa na Tummy Tox

Dobre ste spravili..nepomäha ..

Osobná skúsenosť

Ja mám osobné skúsenosti s Tummy Tox a musím napísať, že efekt bol nulový. Zbytočne vyhodené peniaze z okna.

správna cesta ;)

Suhlasim

Tummy to viera 21.05.2019

Reklamný ťah peniaze som mala investovať do ovocia a zeleniny

Nekupovať

Určite nekupovať. Keď tak tak skúsiť niečo iné. Niektoré komentáre tu zjavne píše sám predajca. Nenechajte sa nachytať. Keď tak tak tu vzorku. Mne osobne nepomohol a to som za to vysolil 50 EUR a nejedol žiadne čokolády.

Re:Nekupovať

Súhlasím! Rovnaká skúsenosť.

Tummytox

Ja si tie výrobky veľmi chválim. Stačilo k nim trochu pridať pohyb. Stravu som nemenila, len som do nej pridala viac zeleniny. Co týždeň, to kilo a pol dolu.

Re:Tummytox

No neviem či tie výsledky nie sú vďaka tej zelenine a pohybu. Logicky ak to zvýšiš tak chudneš. Ak by Tummytox fungoval tak zaberie aj bez toho.

Cena

Koľko vlastne stojí balíček Tummy tox? Na koľko dávok to je a ako dlho mi to asi vydrží? Ďakujem za odpoveď.

Re:Cena

Ja som si objednala balíček "zbohom bruško" boli tam 3 produkty fat burner, night burner a kapsuly flat tummy akurát vo štvrtok ubehol týždeň ako som to všetko pravidelne užívala s upravenou stravou a schudla som 2kg a priznám sa ze som si každý deň dopriala aj čokoládu. Ťažké za mňa určite pomáha.

Re:Cena

Vyplň formulár vyššie a máš ho zadarmo a môžeš vyskúšať ako ja. Keď ti sadne tak plať až potom. Neobjednávaj si ho bez tejto vzorky. Zasa ich majú.

Tummy Tox

Veď vyskúšajte to zadarmo a uvidíte. Síce je to menšie balenie ale na tu prvú skúšku to stačí. Aj keď popri Tummy Tox držím aj dietu no zdá sa mi že kilá zhadzujem oveľa rýchlejšie. Vyskúšajte to, za to nič nedáte.

Dobrý deň

Ahojte dievčatá, neviete mi poradiť, ktoré mäso je podľa vás najzdravšie? Počula som že morčacie ale neviem.

Re:Dobrý deň

Žiadne mäso nieje zdravé. To, čo si aj ješ a ja verím, že morka niesi :-)

Re:Re:Dobrý deň

To čo ješ aj si , takže si brokolica ,karfiol,uhorka ? Je pekne že mäso neješ ale za to hneď nemusi byt všetko mäso zle .

Schudnúť bez toho

Schudnúť sa dá aj bez týchto "zázračných" prípravkov. Ak začnete poctivo chudnúť a budete sa držať nejakého jedálničku, tak budete vidieť pozitívne výsledky aj keď budete jesť iné prípravky a aj keď nie. Prajem pevné nervy.

Re:Schudnúť bez toho

Súhlasím s vami...5krat papať v menších porciách .... vypiť veľa vody aspoň 3 litre a výsledky sa ukážu už po týždni

Re:Zasielka

Dobrý deň, môžem sa opýtať či to naozaj pomáha ?

Objednané a nefinguje!

Objednal som si ten výrobok a samozrejme nejde. Ide o obyčajný nápoj, ktorý vám žiadne tuky nespáli! Somariny len aby zarobili peniaze! Čudujem sa, že je to legálne!

Re:Objednané a nefinguje!

A cvičíš?

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ