Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Tummy Tox. Firma, ktorá tieto produkty predáva je zo Slovinska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.

 

Recenzie a skúsenosti s  Skinny Me Tea

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čaj, ktorý premení všetok tuk na čistú energiu?

Recenzie a skúsenosti s Draining drink

Objednali ste si tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že sa zbavíte širokých svetrov a rozlúčite sa s nafukovaním? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Recenzie a skúsenosti s Fat Burner Drink

Vyskúšali ste aj tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že spaľuje o 16 % viac tukov a spaľuje kalórie aj hodiny po cvičení? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Tummy Tox od spoločnosti Sensilab d.o.o., podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.

 


Získajte TUMMY TOX zadamo!

Vyplňte Vašu e-mail adresu nižšie a získajte produkty TUMMY TOX úplne zadarmo. Na Váš e-mail bude odoslaný kupón na zľavu vo výške 100%


Anketa

Sú podľa vás výrobky značky Tummy Tox účinne?

Je to placebo 51 14%

Celkový počet hlasov: 365

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

som spokojna

Ja som mala po porode 113 kil za co sa aj habim a vďaka tummy tox a diete povedané menej papat mam teraz 83kil ja som spokojna

Re:som spokojna

Iba obyčajná reklama a vy klamete až sa práši. Píše to nejaký podvodník, ktorý sa živý predajom týchto nezmyslov, ktoré sú menej účinnejšie než klasický čierny čaj. Ste obyčajní šmejdi a raz sa vám to celé spočíta.

Bludy

Mne osobne pomáhajú tabletky Slimbiotics a Happy Enzimes. Dam si ich vždy pred jedlom a niesom nafuknutá. Môžem zjesť čokoľvek a niesom plná. Pravidelne pijem čaj ráno a večer od tummy toxu už asi rok a schudla som 16 kíl (popritom som tvrdo cvičila) . Ľudia, vy si myslíte že keď vypijete čajík alebo si dáte tabletku bez akej kolvek fizyckej námahy že vám kilečká budú padať dole?

Re:Bludy

Slimbiotics a Happy Enzimes je podvod rovnaký ako TumyTox mám to vyskúšané a výrazne nedoporučujem siahať po týchto škodiacích prípravkoch, ktoré môžu viac uškodiť ako pomôcť. Pozor ešte raz

Moja skúsenosť

Vážení a milí čitateľa. Aj ja som chcel schudnúť a hľadal nejakú pomoc rovnako ako Vy. Rovnako ako Vy som sa dopočul o nejakom tummy toxe a už samotný názov ma zaujal. Lenže moja skúsenosť je veľmi, veľmi zlá. Samozrejme sa kladný výsledok nedostavil a to som na to utratil kopec peňazí. Všade čítam, že treba cvičiť a potom to zaberie ale to je len alibizmus. Takto by totiž zabral aj obyčajný šípkový čaj, či banán. Je to skvelý biznis pre tých, čo tento výrobok predávajú, no žiaľ veľká strata pre nás obyčajných ľudí. Určite NEKUPOVAŤ !

Dobrý den

Ja si objednávam už asi po 5x čaj nočný a denný.... Ja som spokojná není som konečne nafúknuta ako som stále bývalá... A schudnúť..... jasne cvičiť a upraviť stravu to vie asi každý že len zjesť nejakú tabletku to nepôjde....

Re:Dobrý den

Dobrý pokus o reklamu. Som šťastná, že existuje takáto otvorená diskusia kde môžu všetci prezentovať svoje názory. O tom, či Tummy Tox funguje svedčí anketa, ktorá je zrkadlom toho o čom sa tu píše.

Tumy

Si robíte srandu? Jasný podvod! Určite neobjednávať a vonkoncom neplatiť. To sú proste vyhodené peniaze do koša. Neskutočné ako dokážu klamať. Zaplatil som za to balenie a nepomohlo ani o 10 deka.

Moja skúsenosť

Aj ja sa cítim skôr ako oklamaná. Objednala som si ten zázračný TumyTox a výsledok bol nulový. Súhlasím s tým, že ide o vyhodené peniaze do koša. Teraz si akurát môžem nadávať aká som bola hlúpa keď som sa nechala nalákať reklamou.

Nekupujte

Tiež som vyskúšala tummytox aj dva ďalšie produkty a výsledok bol nulový.Tak som sa rozhodla vykašľať sa na tie všetky produkty sú to len reklamné ťahy.Ale niečo som predsa len začala robiť.cvicit 15 minút denne občas aj prechádzky a hlavne zdravšie a pravidelne sa stravovať a menšie porcie jesť.Nieje to žiadna sláva no trošku úbytok váhy som spozorovala lepšie ako nič.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ