Recenzie esky.sk

Recenzie a skúsenosti s portálom esky.sk

Aj na slovenskom internete nájdete ponuky predaja lacných leteniek, hotelov a prenájom automobilov. Portál esky.sk (patriaci spoločnosti: eSky.pl S.A., so sídlom na adrese: Pl. Jagiellońskim 8, 26-600 Radom, Poľsko) patrí medzi tie najvyhľadávanejšie a je preto veľmi dôležité poznať názor zákazníkov ako tento portál funguje a ako pristupuje ku svojim klientom. Je predaj leteniek cez esky.sk skutočne výhodný? Dostanete za svoju zaplatenú rezerváciu skutočne to, čo ste si objednali? Podeľte sa o svoje skúsenosti o esky.sk aj s ostatnými a pomôžte im rozhodnúť sa.

 

Podvody v minulosti nás stále varujú

Azda každý Slovák si v živej pamäti uchováva to, čo dokázali niektoré cestovné kancelárie na Slovensku v minulosti predvádzať. Desiatky z nich vznikli tesne pred dovolenkovou sezónou a s nízkymi cenami lákali zákazníkov, ktorí často krát v dobrej viere investovali do dovoleniek všetky svoje úspory. Na koniec im však ostali len oči pre plač a po cestovných kanceláriách sa akoby zaľahla zem. Nikto sa preto nemôže čudovať slovenskému spotrebiteľovi, že pri výbere dovolenky je opatrný a hlavne nedôverčivý. V súčasnej dobe však hrozba číha na internete. Rok čo rok doplatia aj slovenský zákazníci na lacných zahraničných ponukách a preto je veľmi dôležité ak sa k sebe zákazníci správajú družne a delia sa o svoje skúsenosti.

 


O vašich skúsenostiach s portálom esky.sk môžete otvorene diskutovať bez potreby akejkoľvek registrácie. Pýtajte sa ostatných zákazníkov na rady a čokoľvek, čo vás v rámci esky.sk zaujíma. Uverejňovať môžete pozitívne recenzie a skúsenosti rovnako ako tie negatívne. Zdieľajte svoje názory s ostatnými a dopomôžte tak vytvoriť relevantný obsah, ktorý bude prínosom pre všetkých záujemcov portálu esky.sk

Čo esky.sk zákazníkom ponúka

Portál esky.sk ponúka lacné letenky takmer do celého svete. Ide o rezervačný systém prostredníctvom ktorého si dokáže záujemca vyhľadať a následne rezervovať let. Okrem leteniek si môžete prostredníctvom tohto portálu rezervovať aj hotel alebo automobil a to za nižšie ceny, ktoré sú spôsobené vysokou koncentráciou konkurencie. Okrem týchto možností ponúka ďalej esky.sk aj cestovné poistenie formou sprostredkovania.

Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Sú podľa vás letenky na esky.sk skutočne výhodné?

Nie 75 44%
Áno 32 19%

Celkový počet hlasov: 172


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Absolútne neodporucam

Ich "vylepšený jednoduchší" check in, je len vylepšenie toho, ako okrádať ľudí. Kódy potrebné pre check in Vám neposkytnú. Musíte im pomocou vyplnenia formulára zaslať informácie potrebné pre check in a oni Vám pošlú najskôr za 48 a najneskôr do 8 hod pred odletom palubný lístok. Palubný lístok mi neposlali. Cez víkend sa im nedovoláte a písať im môžte koľko chcete, odpovede ani pomoci sa nedočkáte. Na letisku som teda musela zaplatiť 55e za letenku. Nikoho nezaujímalo, že som si ju nemohla vytlačiť, lebo mi ju neposlali. Keď som sa im potom konečne dovolala, povedali, že ich to mrzí a že im mám napísať email a dúfajú, že mi to preplatia. Môžte im písať a písať... Reakcií sa nedočkáte. Komunikácia 0 bodov, spravodlivosti sa nedovoláte. Už nikdy si nekúpim letenku cez esky!!!!

Priority

Po check-in cca 40hod pred odletom som písala žiadosť na dokúpenie priority pre 3 osoby. Odpísali mi hneď. V maily bol odkaz na zaplatenie priority (60€!!!).Uhradila som hneď. Do odletu som priority nemala a musela som za batožinu uhradiť ďalšie peniaze na letisku. Dovolať sa nedalo nikam lebo veď víkend?! Na maily tiež nikto nereagoval. Komunikácia 0 bodov. Vlastne okamžite komunikujú asi len vtedy keď treba platiť.

Nikdy viac

Prvýkrát sme si objednávali letenky cez túto spoločnosť a posledný. NEZODPOVEDNOSŤ, NESPOĽAHLIVOSŤ, NEZÁUJEM!! My sme mali kúpené letenky do NY. Zrušili nám let, nereagovali na e-maily, vrátili nám minimum peňazí a vyšlo to tak ako keby to bola naša chyba, čo mi teda je doteraz smiešne.

Nikdy viac

Plne suhlasím!!!

NIKDY VIAC

Kúpil som si spiatočnú letenku pre celú rodinu.
Check-in má spraviť eSky 48 až 8 hodín pred odletom, podľa ich vlastných slov.
6 hodín pred odletom ešte nestále nespravili check-in tak som tam zavolal. Po 20 minútach čakania na telefóne mi oznámili že sa asi niečo pokazilo a letenky mi hneď poslali.
Pri spiatočnom lete sa situácia opakovala, 4 hodiny pred odletom žiadne letenky. Zase telefonujem 20 minút, tentokrát má údajne ryanair výpadok systému takže si mám check-in spraviť sám na letisku a keď mi niečo raynair naúčtuje mám im poslať reklamáciu.
Ryanair žiadny výpadok nemal, pani v okienku bolo ochotná a spravila mi check-in, ale nejakým pokútnym spôsobom cez môj mobil, inak by to vôbec nebolo možné, ani za poplatok, keďže eSky vám nedá potrebné kódy aby ste si check-in spravil sám.
Nebyť ochoty pani za okienkom tak vôbec neletíme domov.
eSky má info linku iba cez pracovné dni a cez deň takže ak sa vám to stane cez víkend tak neletíte.
SILA. NO NEKÚP TO.

Re:NIKDY VIAC

Mne sa to stalo cez víkend. S esky veľmi zlá skúsenosť. Uz nikdy viac. Letieť som mohla, ale chvíľu trvalo, kým sa im podarilo spraviť mi check in a samozrejme som za to musela zaplatiť 55e.

Katastrofalne sluzby

Velmi zle sluzby..

Skúsenosť s esky

Ja osobne musím povedať, že s touto spoločnosťou som mala dobre skúsenosti (koniec koncov). Problém u mna nastal, keď som si chcela dokúpiť priority boarding, tu začali mierne problémy- snažila som sa im dovolať v piatok poobede- čo bolo absolútne nemožné. Vtedy som začala pátrať viac o tejto spoločnosti a našla som len negatívne recenzie a asi 2 pozitívne, ktoré má držali nad vodou a hovorila som si, že mne sa nič zlé nestane a dúfala som, že nakoniec na dovolenku odletím.
No následne vždy keď som sa im chcela dovolať, podarilo sa mi to, síce visíte na sieti tak 15-20 minút a počúvate tu otravnú zvučku, ale vždy mi to zdvihli. Priority boarding sa nedalo u nich vybaviť, ale letenku mi pri prvom lete poslali dostatočne skoro, čomu som sa tešila.
Letenku späť mi dlho neposielali, v deň odletu som im volala a pani mi povedala že letecká spoločnosť hlási chybu a moju letenku ešte nemajú, ale že oni im tam zavolajú, taktiež povedala že ak si buďme musieť za vystavenie letenky zaplatiť, tak sa im mám ozvať a oni by mi tie peniaze vrátili,čo bolo milé od nej, či by sa tak nakoniec stalo to neviem, pretože mi tu letenku nakoniec poslali a ja som bola najšťastnejšia na svete.
Koniec koncov, skúsenosť s nimi nebola zlá, všetko prebehlo tak ako malo, no ten stres čo som prežívala, kvôli tomu Vám neodporúčam tuto spoločnosť. Radšej si letenky kúpte priamo cez leteckú spoločnosť.

Spokojnost

Ja som cestovala v juni 2019. Letenky boli v poriadku aj check-in v poriadku aj som s nimi 2x telefonovala bez problemu pridavala som si prioritny nastup. Vsetko bolo ok. Skor som mala zle skusenosti cez kiwi.

Nie som obhajca esky.sk ale...

Nechcem tu nikoho obhajovať ale esky.sk nieje v ničom iná než ostatné organizácie s podobným podnikaním. Ja som si cez nich letenky zakúpila a neboli žiadne problémy. Viem, že som mala šťastie, že som nepotrebovala nič stornovať a tak ale keď si prečítate ostatné recenzie na podobné firmy, tak zistíte, že je to všade rovnaké.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ