Recenzie esky.sk

Recenzie a skúsenosti s portálom esky.sk

Aj na slovenskom internete nájdete ponuky predaja lacných leteniek, hotelov a prenájom automobilov. Portál esky.sk (patriaci spoločnosti: eSky.pl S.A., so sídlom na adrese: Pl. Jagiellońskim 8, 26-600 Radom, Poľsko) patrí medzi tie najvyhľadávanejšie a je preto veľmi dôležité poznať názor zákazníkov ako tento portál funguje a ako pristupuje ku svojim klientom. Je predaj leteniek cez esky.sk skutočne výhodný? Dostanete za svoju zaplatenú rezerváciu skutočne to, čo ste si objednali? Podeľte sa o svoje skúsenosti o esky.sk aj s ostatnými a pomôžte im rozhodnúť sa.

 

Podvody v minulosti nás stále varujú

Azda každý Slovák si v živej pamäti uchováva to, čo dokázali niektoré cestovné kancelárie na Slovensku v minulosti predvádzať. Desiatky z nich vznikli tesne pred dovolenkovou sezónou a s nízkymi cenami lákali zákazníkov, ktorí často krát v dobrej viere investovali do dovoleniek všetky svoje úspory. Na koniec im však ostali len oči pre plač a po cestovných kanceláriách sa akoby zaľahla zem. Nikto sa preto nemôže čudovať slovenskému spotrebiteľovi, že pri výbere dovolenky je opatrný a hlavne nedôverčivý. V súčasnej dobe však hrozba číha na internete. Rok čo rok doplatia aj slovenský zákazníci na lacných zahraničných ponukách a preto je veľmi dôležité ak sa k sebe zákazníci správajú družne a delia sa o svoje skúsenosti.

 


O vašich skúsenostiach s portálom esky.sk môžete otvorene diskutovať bez potreby akejkoľvek registrácie. Pýtajte sa ostatných zákazníkov na rady a čokoľvek, čo vás v rámci esky.sk zaujíma. Uverejňovať môžete pozitívne recenzie a skúsenosti rovnako ako tie negatívne. Zdieľajte svoje názory s ostatnými a dopomôžte tak vytvoriť relevantný obsah, ktorý bude prínosom pre všetkých záujemcov portálu esky.sk

Čo esky.sk zákazníkom ponúka

Portál esky.sk ponúka lacné letenky takmer do celého svete. Ide o rezervačný systém prostredníctvom ktorého si dokáže záujemca vyhľadať a následne rezervovať let. Okrem leteniek si môžete prostredníctvom tohto portálu rezervovať aj hotel alebo automobil a to za nižšie ceny, ktoré sú spôsobené vysokou koncentráciou konkurencie. Okrem týchto možností ponúka ďalej esky.sk aj cestovné poistenie formou sprostredkovania.

Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Sú podľa vás letenky na esky.sk skutočne výhodné?

Nie 71 43%
Áno 31 19%

Celkový počet hlasov: 164


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Re:Re:Pozor!!! NESKÚŠAŤ!!!

+421233325047 pozor sú len od 9-16 hod víkend nerobia

Re:Re:Pozor!!! NESKÚŠAŤ!!!

Podvod á la POLSKA! Kupili sme lety do USA. Na tretí krat sa zmenil čas na prestup na letisku v Dallase zo 165 min na 20 min (co nie je mozne stihnut)! Dobrou spravou bolo ze letecka spolocnost nam vrati peniaze (co sa aj po 5 tyzdnoch cakani udialo), ALE poistky a ich fíčko vo vyske 337,- € si nechali !!! Špiny. Nic víc. Miro

Zaplatíte si letenku aj online check-in, ale palubný lístok Vám nepríde !

Tento slovensko- poľsky alebo ešte neviem aký bordel NEDOPORUČUJEM !!!
Zaplatil som spiatočnú letenku z Bratislavy do Burgasu aj s poistením a online chech-in om. V prípade letu z Bratislavy mi check-in spravili oni, takže som na letisku nemal žiaden problém. Ale to čo ma čakalo na letisku v Burgase neprajem ani najhoršiemu nepriatelovi ! Palubný lístok som v maili nenašiel ani hodinu pred otvorením check-inu na letisku, dovolať sa nedá nikde, lebo žiadne kontakty na nete nenájdete , na maily odpovedajú ako im to vyhovuje, ak vôbec odpovedia ! Výsledkom tejto “šaškárne” bolo že som na letisku nechal 110 € za vystavenie palubných lístkov pracovníkmi letiska ! Načo si človek platí online check- in, keď sa na takýchto bordelárov nedá spoľahnúť ?! Kúpiť si na Slovensku letenku priamo od leteckých spoločností je takmer nemožné , lebo odkazy vo vyhľadávačoch vás automaticky presmerujú na takýchto DARMOŽRÁČOV ako je e-Sky , Pelikán atď… Kto mi teraz vráti 110 € ktoré som vyhodil za niečo , čo spôsobili oni samy ?! Nestačí že ponúkajú tzv. lacné letenky ktoré sú lacné len vtedy ak si k ním nezakúpite pre vás potrebné služby ! Klamári , pijavice , podvodníci !!! To sa mám s nimi súdiť či čo ?! Len sa bude treba asi poponáhlať skôr kým z ďalšieho lockdownu nepadnú na hubu a neskrachujú !!!

Nulová možnosť dostať peniaze naspäť, kedže nechcú komunikovať.

Pri platení leteniek cez portál esky som zadal možnosť dodatočného poistenia od AXA - All risk - prípadné storno a vrátenie 90% zo sumy leteniek. Keď som šiel letenky stornovať tak sprvu mi už prišlo podozrivé, že sa ani neviem prihlásiť na portál esky, s heslom a mailom ktorý som tam dával (neodosielajú ani mail z náhradným heslom). Musel som ich teda kontaktovať mailom (odpovedali o dva dni) a odkázali ma priamo na poistovaciu spoločnosť. Axa mi zaslala 5 stranový formulár, ktorý som vypísal a zaslal. Momentálne si ale AXA žiada dokumenty ohľadom potvrdenia zrušenia rezervácie, ktoré mi esky neposlalo, kedže už dávno prestali komunikovať :D ... Takže nulový zákaznícky servis, ani žiadna komunikácia, jednoducho od začiatku veľky podvod.

Drahé poučení

Už nikdy s nimi nechci mít nic společného a všem přátelům a známým jsem doporučila totéž! Jsem vytrvalá, každý týden den jsem po uznané refundaci eSky oznamovala, že peníze dosud nemám na účtu, oni mi odpovídali, že čekají na blablabla....pokaždé něco jiného a již po půl roce zbytek peněz ze dvou letenek přišel. Teď už čekám jen na druhý zbytek peněz z poslední drahé letenky...

Re:Drahé poučení

prosím viete poradiť na aký email ste im to zasielali?

Re:Re:Drahé poučení

Mail .....noreply@esyky.sk......telefonny kontakt ....0042121233046985....ale musite mat trpezlivost.....polske cislo....0048327283000 neskusala som.,....ale telefonovala som tam asi 30X...nedajme sa drzim prsteky......nikdy viac esky

Veľmi zlá skúsenosť

Tri letenky som zakupila cez portál Esky a dodnes mi nevratili finančné prostriedky ani nepebookovali dvakrat zrušený let kvôli korona vírusu. Ani europska komisia pre spotrebiteľa nevedela s nimi pohnúť. Idem sa domáhať sudnou cestou a žiaľ stojí ma to kopec nervov a starostí. Tuto spoločnosť neodporucujem, skúsenosti s Esky sú veľmi zlé.

skúsenosť s esky.sk

Momentálne táto firma trie biedu kvôli korone. Verím že ten voľný čas využijú v školení zamestnancov ako slušne majú odpovedať zákazníkom. Mne by úplne stačilo keby vôbec odpovedali.

Skusenosť esky

aj ja zlá skúsenosť. Nedovoláte sa nikam, nikto s vami nekomunikuje.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ