Recenzie esky.sk

Recenzie a skúsenosti s portálom esky.sk

Aj na slovenskom internete nájdete ponuky predaja lacných leteniek, hotelov a prenájom automobilov. Portál esky.sk (patriaci spoločnosti: eSky.pl S.A., so sídlom na adrese: Pl. Jagiellońskim 8, 26-600 Radom, Poľsko) patrí medzi tie najvyhľadávanejšie a je preto veľmi dôležité poznať názor zákazníkov ako tento portál funguje a ako pristupuje ku svojim klientom. Je predaj leteniek cez esky.sk skutočne výhodný? Dostanete za svoju zaplatenú rezerváciu skutočne to, čo ste si objednali? Podeľte sa o svoje skúsenosti o esky.sk aj s ostatnými a pomôžte im rozhodnúť sa.

 

Podvody v minulosti nás stále varujú

Azda každý Slovák si v živej pamäti uchováva to, čo dokázali niektoré cestovné kancelárie na Slovensku v minulosti predvádzať. Desiatky z nich vznikli tesne pred dovolenkovou sezónou a s nízkymi cenami lákali zákazníkov, ktorí často krát v dobrej viere investovali do dovoleniek všetky svoje úspory. Na koniec im však ostali len oči pre plač a po cestovných kanceláriách sa akoby zaľahla zem. Nikto sa preto nemôže čudovať slovenskému spotrebiteľovi, že pri výbere dovolenky je opatrný a hlavne nedôverčivý. V súčasnej dobe však hrozba číha na internete. Rok čo rok doplatia aj slovenský zákazníci na lacných zahraničných ponukách a preto je veľmi dôležité ak sa k sebe zákazníci správajú družne a delia sa o svoje skúsenosti.

 


O vašich skúsenostiach s portálom esky.sk môžete otvorene diskutovať bez potreby akejkoľvek registrácie. Pýtajte sa ostatných zákazníkov na rady a čokoľvek, čo vás v rámci esky.sk zaujíma. Uverejňovať môžete pozitívne recenzie a skúsenosti rovnako ako tie negatívne. Zdieľajte svoje názory s ostatnými a dopomôžte tak vytvoriť relevantný obsah, ktorý bude prínosom pre všetkých záujemcov portálu esky.sk

Čo esky.sk zákazníkom ponúka

Portál esky.sk ponúka lacné letenky takmer do celého svete. Ide o rezervačný systém prostredníctvom ktorého si dokáže záujemca vyhľadať a následne rezervovať let. Okrem leteniek si môžete prostredníctvom tohto portálu rezervovať aj hotel alebo automobil a to za nižšie ceny, ktoré sú spôsobené vysokou koncentráciou konkurencie. Okrem týchto možností ponúka ďalej esky.sk aj cestovné poistenie formou sprostredkovania.

Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Sú podľa vás letenky na esky.sk skutočne výhodné?

Nie 32 46%
Áno 11 16%

Celkový počet hlasov: 70


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Osobná skúsenosť

Dajte si pozor na esky! Pokiaľ si zakúpite cez nich letenky a dodatočne nič nepotrebujete riešiť tak je to OK, ale pozor, ak chcete neskôr po kúpe niečo zmeniť tak to môžete urobiť len telefonicky(čudné , že v dnešnej dobe sa to nedá online). Ak zavoláte na bratislavský kontaktný telefonát, musíte počitať s tým, že vám bude telefón zvoniť dlhé minúty ak to vôbec niekto zdvihne(mne to takto zdvihli až na tretí pokus a vždy som nechal vyzváňať cca. 10 min). Ak máte šťastie zvihne vám to Polka (hovor je automaticky presmerovaný do Polska) ktorá vie po slovensky , ak nie začne vám polsky hovoriaca operátorka chrliť informácie ktorým nebudete rozumieť. Ja som chcel vedieť len info o prepravovanej batožine, jedna operátorka povedala že väčšiu príručnú (do 10 kg) si nemôžem vziať(nie je v cene letenky), druhá v druhý deň povedala ano. Tak isto mi to písomne mailom aj potvdili : jedna napísala nie , druhá ano, hotové kocúrkovo. Do poslednej chvíle do zaslania palubných lístkov(cca. 30 hod pred odletom) som trpol, či pojdem na dovolenku s batožinou alebo len s igelitkou. Check-in sa vykonáva na stránke esky a nie na stránke leteckej spoločnosti, čo je tiež čudná prax. Znamená to , že dokúpenie miestenky alebo napr. priority pri check-ine je nemožné. Fakt čudné praktiky, spoločnosť esky zásadne neodporúčam!!!!!

eSky NIKDY VIAC

Tak na začiatok, komunikácia so spoločnosťou je nemožná...opätovné vytáčanie a skúšala som aj rôzne klapky a všetko bezúspešné, a samozrejme cez víkend nepracujú. Môžte ich kontaktovať e-mailom, a však reklamačná doba je klasika 30-dní, resp. vám automat zašle e-mail o tom, že vás budú kontaktovať do 48-hodín, takže ak potrebujete niečo vybaviť súrne....smola.

Nám sa stalo že sme ostali na letisku bez palubných lístkov...z dôvodu, že nám ho e-sky vôbec nezaslala a teda sme vôbec nemohli odletieť. Zbytočne vynaložené cestovné náklady ako aj zbytočná dovolenka. Našťastie sme mali možnosť zrušiť ubytovanie...

Už mesiac s eSky riešim danú situáciu a však bezúspešne...odpoveď od nich je vždy zamietavá...a to z dôvodu, že som neakceptovala informáciu o zmene času odletu a tak mi systém nemohol zaslať palubné lístky...túto informáciu mi zaslali 5 krát a 5 krát som ju akceptovala....

Ako čerešnička na záver...spiatočné palubné lístky mi zaslali....

Na záver...eSky nikdy viac, letenky je najlepšie riešiť priamo cez leteckú spoločnosť...

Re:eSky NIKDY VIAC

Prosím Vás a môžem sa opýtať do akej destinácie ste mali let? dakujem

moja skúsenosť

Pred dvoma týždňami som sa vrátil z Talianska. Využil som na nákup leteniek esky. Chcel som si zmeniť prílet na prioritný. Pol hodiny som visel na telefóne a potom mi dáma oznámila, že sa už nedá, že batožinu si musím dať do podpalubia za 27€. A Ryanair núka pri u nich zakúpených letenkách zmenu až do 1 hodiny pred odletom. A ja som to vybavoval deň dopredu. Z 8€ menšia provízia ako z 27€. Nikdy viac. Nakúpené veci som nechal v Taliansku u známych.

esky.sk je automat

Je to len automat, ktorý automaticky berie provízie tak sa netreba potom čudovať, že ich servis pri riešení problémov je taký aký je. A netreba zabúdať, že je to spoločnosť z Poľska. Telefonujeme všetci cez presmerované číslo práve tam.

Luci

Hrozná skúsenosť! Letenky sme si kupili ale akonáhle trebalo niečo riešiť na telefonnej linke som čakala 22 minút a nikto sa neozval. Neochota personálu nikdy viac!! Určite neodporúčam.

Re:Luci

Ja to isté. Letenku mi stornovali a na infolinke som strávila dobrú hodinu. Hlavne, že oni už províziu mali. :-(

Re:Re:Luci

Prosím vás a ako sa Vám podarilo letenku stornovať?? Boli tam nejaké poplatky?

Re:Re:Luci

Dobrý deň, ako sa vam podarilo letenku stornovať? Ďakujem

www.esky.sk

Tento web poznám, no keď som si porovnal letenky, tak inde som našiel aj oveľa lacnejšie. Aj keď je esky.sk napojené na globálny systém, sám má dosť vysokú províziu za letenky. Určite doporučujem iné služby ako esky.sk Je to Poľská firma , ktorá chce na letenkách až moc zarobiť.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ