RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 206


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Re:Re:Nikdy viac v živote

Děkuji za informaci a zkušenost , dnes jsem chtěla objednat blejzr po vaší zkušenosti
nic objednávat nebudu.

Re:Nikdy viac

Pozdravujem, ja som si v pondelok objednala nohavice, keď som potom čítala recenzie, zhrozila som sa. Je to naozaj také zle? Ide o podvod?
Podvod na zákazníka

Objednala som si kabát a prišla mi mikina akože kabat otrasnej kvality krátka pričom na obrázku bol vyfotený kabát s dlžkou po kolená, šaty ktoré som objednala tak isto nezodpovedali fotke a ani kvalite proste došli mi nenositeľné handry a komunikácia otrasná odpovedaju cez prekladač na googly a stále opakuju to isté nič neriešia NEKUPUJTE

Poďakovanie

Ďakujem všetkým za recenzie. V poslednej chvíli pred objednávkou som si ich prečítala!
Takže objednávku som neodoslala a ušetrila som minim 100 Eu. Ešte raz ďakujem a keĎ ja budem mať nejakú skúsenosť s e-shopom, tiež ju zverejním. Doteraz som oblečenie kupovala v kamenných obchodoch. A asi pri tomto staromódnom postupe zostanem.

Re:Poďakovanie

Áno, niet nad staré kamenné obchody. Vidíte, vyskúšate a potom sa rozhodnete

Nekvalitný tovar

Niekomu sa Vám ozvali,ako postupovať, aby vrátili peniaze, sú to podvodníci tak nekvalitný tovar, nikdy viac. Mali by sme sa všetci poškodení spojiť a dať ich trestne stíhať. Je to podvod.

Re:Nekvalitný tovar

Pre vsetkych poskodenych, v pripade, ze ste platili platobnou kartou (co predpokladam) a mate zaznam o snahe komunikovat s obchodnikom, mozete otvorit reklamaciu vo Vasej banke, ktora by mala vediet na zaklade pravidiel VISA a Mastercard danu reklamaciu vymoct od obchodnika, na zaklade nedodania objednaneho tovaru/dodania tovaru, ktory nezodpoveda objednanemu tovaru. Viac info by Vam mali byt schopni povedat v banke

Štefaneková

Veľký omyl, ľudia nič tu neobjednávajte, veľmi veľmi zlá kvalita, nemám adresu na vrátanie, formulár sa nedá odoslať, adresu mi nechcú poslať, podvodníci najhoršieho rangu. Tovar odporný až zdravotné závadný, v mojom prípade sa jedná o obuv. Totálne som znechutená, nikdy viac.

Trnula jsem hrůzou.

Objednala jsem si krásnou košili, zaplatila, a pak teprve přečetla recenze. Košile přišla, přesně ta jak na obrázku, opravdu skvělá, a ani to netrvalo moc dlouho. Sice poštovné drahé, ale když to srovnám s českými výrobky, tak pro strašidla a hnusně drahé, nic moc.Tuto firmu musím pochválit. Asi se polepčili:)))) Halfarová

Re:Trnula jsem hrůzou.

nechápem ako vám prišiel dobry tovar lebo čo počuvam každy na nich nadava

Pridať nový príspevok


 

Klikni