RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Nevratili peniaze ani po 3 mesiacoch

V decembri reklamacia a ziadala som vratenie penazi, tovar bol vrateny, prevzany na moje náklady a peniaze nikde!!!! Nechapem, ci mozu kludne spat! Cisty odrb

Nikdy viac

Dnes mi prišiel po 4 týždňoch balík. Fakt som netušila, že je to z Číny. Materiál príšerný, a veľkosť neviem podľa akej tabuľky majú rozmery. Obyčajná handra. A ja hlúpa som si objednala ešte pred týždňom 2 šaty. Som zhnusená z tých podvodnikov, a naštvaná na seba.

Re:Nikdy viac v živote

Nikdy v živote.Dnes mi prišli po cca 6-7 týždňoch espadrilky na platforme..... Hnusne, príšerné!!!!!!!!!netušila som vôbec že z Číny,čo má strašne zarazilo

Re:Re:Nikdy viac v živote

Děkuji za informaci a zkušenost , dnes jsem chtěla objednat blejzr po vaší zkušenosti
nic objednávat nebudu.

Re:Nikdy viac

Pozdravujem, ja som si v pondelok objednala nohavice, keď som potom čítala recenzie, zhrozila som sa. Je to naozaj také zle? Ide o podvod?
Podvod na zákazníka

Objednala som si kabát a prišla mi mikina akože kabat otrasnej kvality krátka pričom na obrázku bol vyfotený kabát s dlžkou po kolená, šaty ktoré som objednala tak isto nezodpovedali fotke a ani kvalite proste došli mi nenositeľné handry a komunikácia otrasná odpovedaju cez prekladač na googly a stále opakuju to isté nič neriešia NEKUPUJTE

Poďakovanie

Ďakujem všetkým za recenzie. V poslednej chvíli pred objednávkou som si ich prečítala!
Takže objednávku som neodoslala a ušetrila som minim 100 Eu. Ešte raz ďakujem a keĎ ja budem mať nejakú skúsenosť s e-shopom, tiež ju zverejním. Doteraz som oblečenie kupovala v kamenných obchodoch. A asi pri tomto staromódnom postupe zostanem.

Re:Poďakovanie

Áno, niet nad staré kamenné obchody. Vidíte, vyskúšate a potom sa rozhodnete

Nekvalitný tovar

Niekomu sa Vám ozvali,ako postupovať, aby vrátili peniaze, sú to podvodníci tak nekvalitný tovar, nikdy viac. Mali by sme sa všetci poškodení spojiť a dať ich trestne stíhať. Je to podvod.

Re:Nekvalitný tovar

Pre vsetkych poskodenych, v pripade, ze ste platili platobnou kartou (co predpokladam) a mate zaznam o snahe komunikovat s obchodnikom, mozete otvorit reklamaciu vo Vasej banke, ktora by mala vediet na zaklade pravidiel VISA a Mastercard danu reklamaciu vymoct od obchodnika, na zaklade nedodania objednaneho tovaru/dodania tovaru, ktory nezodpoveda objednanemu tovaru. Viac info by Vam mali byt schopni povedat v banke

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ