RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 208


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Objednávka tovaru

zásielka, niečo otrasné. Kvalita hrozná, materiál ani neviem identifikovať. Obrázky majú pekné ale kvalita otrasna asi 5 cenová. Nikdy viac. Problém je aj s vrátením nereagujú. Zbytočne posielať späť a kam do Číny?Dávajte si na túto firmu pozor!

Re:Objednávka tovaru

Môžem len súhlasiť. Obrázky - fantázia, nedá Vám aby ste niečo neobjednali. Veľkosti ťažko posúdiť, nezhodujú sa s našimi. Na vrátenie peňazí - neposlali mi jeden kus objednaného tovaru - trvá večnosť, na 3 urgencie.

Re:Objednávka tovaru

Skutočne môžem len súhlasiť - šaty handra, kvalita otrasná - pritom na obrázku vyzerajú výborne. Problém s vrátením peňazí. Radim - Nekupovať!

Pohoda

Objednala som už viackrát, záleží od obchodníka. V mojom prípade boli objednané veci dobré aj kvalitné. Platba kartou prebehla bez problémov. Samozrejme keď objednáte tie najlacnejšie veci asi to nebude kvalita. Jediné lacnejšie šaty, ktoré som objednala boli ako pre slona, ale aj reklamácia u mňa prebehla v poriadku. Naozaj ich netreba iba očierňovať.

Re:Pohoda

Kam mám písať,prosím,na stránke nie je žiadny kontakt.
Objednala som 1.5. a nič sa nedeje!
Ďakujem za odpoveď.

Re:Pohoda

Ty si od nich?

problemy s vratkou penez

Na Floryday jsem si objednala saty, objevil se (na jejich strane) problem s akceptaci karty, mne penize normalne z uctu odesly. Dodatecne po mne zadali scan karty / se zacernenym jmenem, ktere stejne maji z objednavky, nastesti mi zablikala kontrolka. Odmitla jsem kartu poslat a pozadovala zruseni objednavky a vratku penez. Takze ted uz mesic resim vratku penez, na me emaily mi chodi odpovedi prelozene robotem ohledne prodlouzene lhuty ( ta uz davno uplynula i pres koronavirus), takze nasleduje nadstavba, ze " v ojedinelych pripadech" atp., ze mam kontaktovat svou banku. No nic, tolik penez to nebylo, ale priste uz kupuji jen v kamennych obchodech, i kdyz mne nakupovani vubec nebavi.

šaty

objednané šaty nie sú v takej kvalite ako som čakala , ale nosiť sa dajú, sú príjemné a dobre vyzerajú

Nevratili peniaze ani po 3 mesiacoch

V decembri reklamacia a ziadala som vratenie penazi, tovar bol vrateny, prevzany na moje náklady a peniaze nikde!!!! Nechapem, ci mozu kludne spat! Cisty odrb

Nikdy viac

Dnes mi prišiel po 4 týždňoch balík. Fakt som netušila, že je to z Číny. Materiál príšerný, a veľkosť neviem podľa akej tabuľky majú rozmery. Obyčajná handra. A ja hlúpa som si objednala ešte pred týždňom 2 šaty. Som zhnusená z tých podvodnikov, a naštvaná na seba.

Pridať nový príspevok


 

Klikni