RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Nie je dôvod na obavy

Asi pred mesiacom som si objednala dvoje šaty. Prišli v termíne ako bolo na objednávke uvedené.po celú dobu som mohla sledovať stav zásielky.Saty úplne naplnili moje očakávania. Jedny som si vedome objednala o číslo väčšie,keďže nemali moje číslo,s vedomím že ak nebudú nositeľné ich vrátim. Takže jedny šaty ok.a vlastne aj druhé,ponúkli mi dať 70%z ceny vo forme poukážky ak ich nevrátim. Vyžadujú minimálnu úpravu od krajčírky.Kvalita látky je výborná ,vzor podľa obrázka.nemam najmenší dôvod nedôverovať.mozno som mala len šťastie. S čím musím súhlasiť je fakt, že sú asi predrazeni, jedny zo šiat som našla na inej stránke takmer o polovicu lacnejšie.to je ale môj problém, mala som lepšie hľadať....

Plavky

Zdravim vas, tak ja som si tiez objednala vcera plavky a az potom som si precitala recenzie... tak asi vyhodenych 25€... no uvidime, dam info..

Objednávka tovaru

tTovar ktorý som objednala a vyplatila dva mesiace neprišiel a žiadna odozva nikdy viac hamba

Objednávka a vrácení zboží

Objednala jsem si u této firmy šaty a kalhoty. Čekala jsem tři týdny, aby mně přišly doslova čínské hadry ušité horkou jehlou. Kalhoty se nedají nosit a šaty jsou mi malé a tady bych za ně nedala ani tři stovky. Objednávka v tisích korun. Není kam vrátit ani vyměnit. Nikde žádná adresa zpět. Na reklamaci nereagují, přijde vám vygenerovaný mail. Jak je možné, aby taková firma propagovala a okrádala lidi na internetovém obchpdě? Už nikdy více

Predražené

Na aliexprese som našla tieto veci do 10 eur.

neodporucam

Tato stranka sa napadne podoba so strankou postovne zdarma. Uz nikdy nebudem nakupovat tam, kde sa da platit iba kartou, potom je problem dostat sa naspat k peniazom.

Neprisiel tovar

Objednala som si saty v hodnote 150,-- eur. Peniaze mi stiahli z uctu a saty mi nedodali. Napisali mi, ze zasielka sa stratila. Odvtedy nekomunikuju. Nrmsm saty ani peniaze .Nedoporucujem!!!

Ponúkaju niečo iné, než dodajú

Nikdy si už od nich nič neobjednám. V minulom lete som si objedala dvoje šiat, za ktoré som zaplatila cca 90 Eur. Prišli strašné handry, navyše jedny šaty mali také úzke rukávy, že sa nedali obliecť. Nepodarilo sa mi zistiť, na akej adrese môžem reklamovať a kam ich vrátiť. Na internete mi vybehol nejaký turek alebo arab, ktorý nevedel po slovensky ani anglicky. Dodané handry mám doma, ale nosiť sa nedajú,

Re:Ponúkaju niečo iné, než dodajú

Ahoj, aj ja som čakala dlho, napokon mi šaty prišli, ale nesedí farba a ani usitie.

Re:Re:Ponúkaju niečo iné, než dodajú

Tu už viac neobjednam, ba ani uz nesledujem “ponuku”.Totálne sklamanie, ine farby, trápna kvalita k zaplatenej cene tovaru,dlhá dodaciadoba, proste tovar ktoý keby ste videla na vlastne oči prejdete bez povšimnutia. Je to iba dobre urobená webstranka s vyretusovanymi fotkami ponukaneho “tovaru”.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ