RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 228


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Re:Príšerné

Prišerna kvalita,samá umelina,čo sa zdá vyšívane je natlačené,nezodpoveda obrázku.Tovar som vrátila podla ich dispozícii,no vobec už mesiac nereagujú. Obrazky krásne kvalita hrozná a komunikácia nulová. Nekupujte zlá spolocnosť.

Re:Re:Príšerné

ani Vám neodpovedia ani peniaze nevrátia tak ako mne, celé zlé! už nikdy viac !!!

Plavky

Včera mi došiel balík od nich, objednala som si plavky veľkosť M a sú obrovské, čiže velkostne asi L, XL
Som sklamaná, a zvedavá či sa mi vôbec oplatí tovar poslať naspäť a vrátia peniaze.

Re:Plavky

Dobrý deň, peniaze Vám vrátia..., mne vrátili po 3 mesiacoch s tým, že poštovné nevrátia a tiež to ďaľšie poštovné, ktoré platíte pri odoslaní balíka - u mňa to bolo cca 14,- EUR

Nedoporučujem ! ! !

Do dnešného dňa mi nedorazili plavky objednané koncom februára 2020. Neobjednám odtiaľ už ani smeť! Podvodníci! N E D O P O R U Č U J E M! Neuvidíte ani tovar, ani peniaze!

Oblečenie

Ja som si objednala viac kusov oblečenia v hodnote 200 eur, šaty S mi prišli asi po 4 mesiacoch a vo veľkosti asi 4XXXL,topánky malé ostatné veci mi nedošli, nedalo sa zavolať, nijako sa spojiť.... veľmi zlá skúsenosť a vôbec to neodpovedalo tomu čo som objednala, kvalita čistá katastrofa.... žienky dávajte si pozor na tento e-shop

Sklamanie,nespokojnosť

Ahoj....tiež sa pripájam,že iné sú obrázky...a iný tovar dojde.....šité horucou ihlou....dolný diel plaviek sa vôbec neda nosiť....sú krátke,na zadok nenatiahnete a hrozne široké...otras..Som sklamaná...Už nikdy viac!!!!NEDOPORUČUJEM!!!

Nakup

Objednane 11.6. Uz to je 3 tyzdne akoze v luxembursku a to sa desim toho co pride. Prvy a posledny krat.

Nie je dôvod na obavy

Asi pred mesiacom som si objednala dvoje šaty. Prišli v termíne ako bolo na objednávke uvedené.po celú dobu som mohla sledovať stav zásielky.Saty úplne naplnili moje očakávania. Jedny som si vedome objednala o číslo väčšie,keďže nemali moje číslo,s vedomím že ak nebudú nositeľné ich vrátim. Takže jedny šaty ok.a vlastne aj druhé,ponúkli mi dať 70%z ceny vo forme poukážky ak ich nevrátim. Vyžadujú minimálnu úpravu od krajčírky.Kvalita látky je výborná ,vzor podľa obrázka.nemam najmenší dôvod nedôverovať.mozno som mala len šťastie. S čím musím súhlasiť je fakt, že sú asi predrazeni, jedny zo šiat som našla na inej stránke takmer o polovicu lacnejšie.to je ale môj problém, mala som lepšie hľadať....

Plavky

Zdravim vas, tak ja som si tiez objednala vcera plavky a az potom som si precitala recenzie... tak asi vyhodenych 25€... no uvidime, dam info..

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ