RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 228


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Doručenie

Otrasné doručenie,tovar prehodeny na zahradu,samozrejme v otrasnom stave.Veĺké sklamanie.

otrasne

Tovar na stranke je lakavy, realita prinasa obrovske sklamanie, handry z Ciny. Otrasne, vratenie tovaru za vysoke poplatky a peniaze vratia, pokial mate trpezlivost a dobre jazykove znalosti. Zabudnite na tuto stranku.

Re:otrasne

Uplne presne tu istu skusenost mam aj ja. Zabudnite na tuto stranku, nieco tak otrasne, co prislo, ze ani na trhovisku sa s takymi handrami nestretnete. Cele zleee, nikdy viac.

Nespokojnosť

Tovar ani zďaleka nepripomína obrázky. Nekvalitný šunt. Peniaze nevrátili, a už asi ani nevrátia.
Nikdy viac

Určite neobjednávajte !

Oblečenie kvalitou vôbec nezodpovedá obrázkom, veľkosť nezodpovedá označeniu, samá umelina s potlačou, iné farby.......som veľmi sklamaná, je to celé podvod.
Zrejme nemá zmysel to ani vrátiť, škoda, že som si recenzie neprečítala skôr....

23. 9.2020

Re:Určite neobjednávajte !

Mam presne takú istú skúsenosť. Dnes idem vrátiť rifle veľ. M v skutočnosti do nich vojde aj 130 kg chlap. Materiál? Čínska riflovina v hodnote možno 5eu. Zaplatila som 38eu. Nikdy viac.

Oblečenie

Nekvalitný tovar tak som všetko vrátila za vysoké poštovné
Na vrátenie peňazí 117 EUR môžem kľudne zabudnúť
Čakám na nich od februára....najprv výhovorky pre koronu ...je koniec augusta a už prekladač textu neregistruje moje objednávky
Neodporúčam !!!!

Recencia

Zdravím kľudne objednávať tovar mne prišiel balíček úplne v pohode kvalita tovaru super presne ako na obrázku veľmi som spokojná určite objednám aj nabudúce

Ukradnute

Zasielka z Floryday prisla po dlhom case a bola VYKRADNUTA cize prisli len obaly. Po reklamacii sa tvaria ze nerozumeju. Radsej si neobjednavajte.

Príšerné

Pozdravujem. Varujem všetkých pred týmto e-shopom. Nekvalitný tovar, nenositeľný! Pri vyššej sume objednávky Vás čaká colné konanie, ktoré Vás oberie o ďalšie peniaze. NEODPORÚČAM

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ