RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 220


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

V poriadku

Tovar mi dnes prišiel pekne zabalený nielen povrchovo ale aj znútra,každá vec samostatne v sáčku so zipsom.Kvalita si myslím,že zodpovedá cene,veľkosť S málinko väčšia,trochu som zariskovala.
Dodržali termín dodania,je to v poriadku,kuriér mi odovzdal zásielku priamo do rúk.
Priznám sa,že šla som do toho prvýkrát v tejto firme,až potom som čítala recenzie,asi som čakala naozaj horšie.
Vcelku som spokojná

nikdy viac

naletela som, tovar smejd, otrasný, absolútne nezodpovedá popisu.
Prišla som o sto €, lebo poštovné ma vyjde viac ako cesta ku kontajneru.

Nedoporučujem

Katastrofálna kvalita, obrázky nezodpovedajú realite! Komunikácia nulová. Myslím, že 78 Euro už nikdy neuvidím. Nikdy viac!!!

nedoporučuji

Z Floryday jsem si objednávala oblečení celkem 3x. Větší velikost. Byla jsem spokojená, oblečení se mi líbilo i v reálu, bylo relativně levné (ale beru cena:kvalita),sice "šité horkou jehlou". Ale slušelo mi. Při poslední objednávce někdy v březnu jsem dostala oblečení, které neodpovídalo fotkám, ani velikost neseděla. Zjištovala jsem, kam můžu zboží vrátit - byla to adresa jejich skladu v Belgii. Tak jsem tam zboží vracela - a přes opakované urgence mi peníze nevrátili. Komunikuje s vámi zřejmě robot. Před Vánoci jsem se dozvěděla, že je možné požádat svou banku o cashback (jen prý chtějí doložit komunikaci s e-shopem) nebo se obrátit na nějakou komisi v EU. Rozhodně to zkusím.

Re:nedoporučuji

Dobrý večer, prosím Vás, viete tú adresu do Belgicka, kde ste vracala tovar? Ja tiež chcem vrátiť tovar, ale s robotom sa nedá dohodnúť.
Ďakujem pekne.

Vrátenie peňazí

Zdravím ja som si objednala tovar v hodnote 190 eur 30.12 a hneď ako mi stiahli peniaze som si prečítala recenzie a hneď som to zrušila a 31.12 mi hneď vrátili peniaze

Re:Vrátenie peňazí

Ako ste s nimi komunikovali...neviem sa dopatrat kontaktu?

Floryday už NIKDY

Od půli listopadu 2020 čekám na vrácení částky za zrušenou předobjednávku,stále mi po urgencích tvrdí, že peníze zmizely v č.spořitelně, u nich vše v pořádku, od nich odešly.
Je konec roku, asi to vzdám, ale NEDOPORUčUJI tento e-shop!!!

Klamari

Horsiu skusenost s internetovym obchodom este nemam.skoda,ze recenzie som si nepozrela skor. Stav objednavky mi pise,ze je dorucena a samozrejme aj zaplatena. Len neviem komu ju dorucili,ked nie mne. Dalej komunikuju len v ruskom jazyku. Nikdy viac!!

tovar

Takže beriem späť.Ako som zistila za tovar prehodený do záhrady nemôže firma floryday.Ináč kvalita sa mi páčila.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ