RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 196


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Re:Vrátenie peňazí

Ako ste s nimi komunikovali...neviem sa dopatrat kontaktu?

Floryday už NIKDY

Od půli listopadu 2020 čekám na vrácení částky za zrušenou předobjednávku,stále mi po urgencích tvrdí, že peníze zmizely v č.spořitelně, u nich vše v pořádku, od nich odešly.
Je konec roku, asi to vzdám, ale NEDOPORUčUJI tento e-shop!!!

Klamari

Horsiu skusenost s internetovym obchodom este nemam.skoda,ze recenzie som si nepozrela skor. Stav objednavky mi pise,ze je dorucena a samozrejme aj zaplatena. Len neviem komu ju dorucili,ked nie mne. Dalej komunikuju len v ruskom jazyku. Nikdy viac!!

tovar

Takže beriem späť.Ako som zistila za tovar prehodený do záhrady nemôže firma floryday.Ináč kvalita sa mi páčila.

Doručenie

Otrasné doručenie,tovar prehodeny na zahradu,samozrejme v otrasnom stave.Veĺké sklamanie.

otrasne

Tovar na stranke je lakavy, realita prinasa obrovske sklamanie, handry z Ciny. Otrasne, vratenie tovaru za vysoke poplatky a peniaze vratia, pokial mate trpezlivost a dobre jazykove znalosti. Zabudnite na tuto stranku.

Re:otrasne

Uplne presne tu istu skusenost mam aj ja. Zabudnite na tuto stranku, nieco tak otrasne, co prislo, ze ani na trhovisku sa s takymi handrami nestretnete. Cele zleee, nikdy viac.

Nespokojnosť

Tovar ani zďaleka nepripomína obrázky. Nekvalitný šunt. Peniaze nevrátili, a už asi ani nevrátia.
Nikdy viac

Určite neobjednávajte !

Oblečenie kvalitou vôbec nezodpovedá obrázkom, veľkosť nezodpovedá označeniu, samá umelina s potlačou, iné farby.......som veľmi sklamaná, je to celé podvod.
Zrejme nemá zmysel to ani vrátiť, škoda, že som si recenzie neprečítala skôr....

23. 9.2020

Re:Určite neobjednávajte !

Mam presne takú istú skúsenosť. Dnes idem vrátiť rifle veľ. M v skutočnosti do nich vojde aj 130 kg chlap. Materiál? Čínska riflovina v hodnote možno 5eu. Zaplatila som 38eu. Nikdy viac.

Pridať nový príspevok


 

Klikni