RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 220


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Veľký podvod menom FLORDAY

Ešte v januári mi objednala dcéra v Taliansku žíjúca od tejto firmy tovar v hodnote do 200 euro,ale do dnešného dňa nič neprišlo.Pekne si zarábajú na ľudskej naivite,požadujú vopred zaplatenie za tovar,ktorého sa už nedočkáte.Najprv sa budú vyhovárať a nakoniec prestanú komunikovať.Zatiaľ a to sú už 3 mesiace neprišlo nič.Nikdy VIAC!!!!!§

Posledný krát

Na tovar čakám už dva týždne to sa mi nestalo ani pri zásielkach z Číny akože som fakt zvedavá či tovar vôbec príde niekedy a v akej kvalite. Určite neodporúčam.

Ruky preč

Prvá objednávka k spokojnosti. Krásne a kvalitné, s visačkou Floryday. Z druhej z deviatich vecí boli zlé dve a v tretej boli otrasné všetky. Komunikácia ohľadom reklamácie ako zo zlého filmu. Už si neobjednám, no mám povinnosť Vás informovať, aby ste nenaleteli tiež.

NEDOPORUČUJEM

PODVODNÍCI

Šaty

Tiež som objednala šaty, take aké majú v reklame na fotografiách svetlá farba a kvety/ pekne bohaté. Za prvé dlho dlho trvalo, kým zásielka prišla a potom obrovské sklamanie Dodržali len farbu šiat a materiál. Prišli mi šaty úplne uzke, ktore by boli dobré iba veľmi úzke, natiahla by ich iba útla zena, tak číslo 34. Od vtedy bez prečitania recenzií neobjednal nič. Bolo to obrovské sklamanie a vyhodené peniaze . Na obrázkoch vyzerá všetko úžasné a lacno, no podľa týchto fotografií zrejme nechávajú šiť niekde vo velkokrajcirskych manufaktúrach, kde nejde o kvalitu, ale o kvantitu.

Neobjednavajte

Strasne nieco objednany kabat a prisla handra tenka ani ako tricko sa to neda nosit...ze im hanba neni...

Šaty

Dnes som obdržala tovar šiat, kvalita slabá, nezodpovedá obrázkom, ale cena áno, nejako ich obnosím, ale objednávať už nikdy, NEODPORÚČAM!

Podvodnici

Nenechajte sa oklamať. Podvod!

Podvodníci

Tovar absolútne nezodpovedal tovaru na obrázku. Tovar je šmejd čínskej "kvality". Nie lenže vyzeral nekvalitne, ale adekvátne tomu aj páchol. Je to podvodnícka firma. Pri vrátení tovaru robia obštrukcie. Adresu, na ktorú môžete zaslať tovar vám zašlú až po výmene min. 3 e-mailov. Skúsila som to vrátiť a obetovať ešte ďalších cca 20,00 eur na ďalšie poštovné. Som zvedavá, či niekedy uvidím aspoň časť peňazí. Nikdy viac!!!!!!

Florday nikdy viac

Tovar prisiel pekne zabaleny to je pravda ale kvalita triciek a siat co som objednala je v porovnani s cenou velmi uboha. Tricko za 11 eur si predstavujem kvalitou trosku inde. Ale vyzeraju pekne tak ako na obrazku ale mam obavu ich nosit lebo ani na jednom vyrobku nie je oznacenie ze z coho to je vyrobene. Idem vyskusat vratit uvidim ci sa podari a co to bude stat. Za mna nikdy viac

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ