RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Moja recenzia na floryday.com

Na internete som našiel rovnakú stránku ako je Floryday.com. Ide o web na adrese Airydress.com a keď si na oboch stránkach prekliknete adresy https://floryday.com/terms-and-conditions.html a https://airydress.com/terms-and-conditions.html tak zistíte za nami stojí jedna a tá istá firma. Trochu divné a jednoznačne špekulatívne. Určite mi toto stačí ako dôvod aby som tam nenakúpil.

moja skusenosť

Takých stránok ako majú oni a to na vlas podobných som objavila minimálne 5 takže je jasné že to asi nebude úplne kóšer.

Neobjednavat

Sú to podvodníci,to čo mi prišlo by som si ani na doma neobliekla.

Neobjednavat

Sú to podvody,strašne čo mi prišlo,totálna handra,vôbec nie ako na obrázku.

Re:Neobjednava

Od 19.3 2021 mi este neprisiel objednany tovar za ktory som zaplatila.Gmaily su nesprabne.Su to podvodnici.


neobjednávať

Objednala som si tovar, strašná kvalita, nič nezodpovedá obrázkom. Keď som to chcela poslať naspäť, aby mi vrátili peniaze odpoveď bola, že to musím poslať do skladu do Belgicka, alebo mi vrátia 50% v hotovosti a tovar si môžem nechať, určite to do Belgiscka posielať nebudem lebo to nemá zmysel ale prišla som o 50 % peňazí a veci nosiť nebudem. Zlodeji.

Nekupujte

Objednavala som pred 4 rokmi od nich 2 saty (po 70 a 50 EUR) - kvalita otrasna, chcela som vratit, no presviedcali ma, ze si ich mam nechat a bla bla bla, ze mi daju zlavu na dalsi nakup. Ja som ich chcela vratit a vratit peniaze. Tie saty som im niekam poslala tusim do Holandska. Prestali komunikovat a peniaze samozrejme som uz neuvidela.

Celé zle

Určite neobjednavajte je to podvod tovar som dostala z Číny a veľakrát si objednám tovar aj z Číny ale toto úplne iná bunda ohľadom kvality výzoru a použitých materiálov ako propagovali sú to podvodníci určite neobjednavajte nestojí to za tie peniaze predpokladám že šiju napodobeniny niekde kde zneužívajú lacnú pracovnú silu.

Saty

Absolútne zavádzanie zákazníka,čísla odevov nesúhlasia, kvalita iná-sama umelina, nedá sa ani vrátiť, pretože uvádzané adresy sú nesprávne!!!!!

Podvodníci

Pred vyše mesiacom som objednala šaty ktoré mi dodnes neprišli. Chcela som napísať e mail,no nie je kam. Takže vopred vyplatené 43 eur môžem len oželieť. Sú to podvodníci.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ