RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 196


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Celé zle

Určite neobjednavajte je to podvod tovar som dostala z Číny a veľakrát si objednám tovar aj z Číny ale toto úplne iná bunda ohľadom kvality výzoru a použitých materiálov ako propagovali sú to podvodníci určite neobjednavajte nestojí to za tie peniaze predpokladám že šiju napodobeniny niekde kde zneužívajú lacnú pracovnú silu.

Saty

Absolútne zavádzanie zákazníka,čísla odevov nesúhlasia, kvalita iná-sama umelina, nedá sa ani vrátiť, pretože uvádzané adresy sú nesprávne!!!!!

Podvodníci

Pred vyše mesiacom som objednala šaty ktoré mi dodnes neprišli. Chcela som napísať e mail,no nie je kam. Takže vopred vyplatené 43 eur môžem len oželieť. Sú to podvodníci.

Chcela som si objednat topanky .Chcu po mne čislo plat

Chcela som si objednat obuva oni pozaduju odo mna cislo platobnej karty co in nedam som ocjotna zaplatit na dobierku alebo objednavku zrušit

Chcela som si objednat topanky .Chcu po mne čislo plat

Chcu po mne cislo platobnej karty ,to im teda nedam ,som ochotna zaplatit cenu23 eur aj nejake drobne na dobierku Ak nesuhlasia tak objednavku rušim

Dakujem

Veľký podvod menom FLORDAY

Ešte v januári mi objednala dcéra v Taliansku žíjúca od tejto firmy tovar v hodnote do 200 euro,ale do dnešného dňa nič neprišlo.Pekne si zarábajú na ľudskej naivite,požadujú vopred zaplatenie za tovar,ktorého sa už nedočkáte.Najprv sa budú vyhovárať a nakoniec prestanú komunikovať.Zatiaľ a to sú už 3 mesiace neprišlo nič.Nikdy VIAC!!!!!§

Posledný krát

Na tovar čakám už dva týždne to sa mi nestalo ani pri zásielkach z Číny akože som fakt zvedavá či tovar vôbec príde niekedy a v akej kvalite. Určite neodporúčam.

Ruky preč

Prvá objednávka k spokojnosti. Krásne a kvalitné, s visačkou Floryday. Z druhej z deviatich vecí boli zlé dve a v tretej boli otrasné všetky. Komunikácia ohľadom reklamácie ako zo zlého filmu. Už si neobjednám, no mám povinnosť Vás informovať, aby ste nenaleteli tiež.

NEDOPORUČUJEM

PODVODNÍCI

Šaty

Tiež som objednala šaty, take aké majú v reklame na fotografiách svetlá farba a kvety/ pekne bohaté. Za prvé dlho dlho trvalo, kým zásielka prišla a potom obrovské sklamanie Dodržali len farbu šiat a materiál. Prišli mi šaty úplne uzke, ktore by boli dobré iba veľmi úzke, natiahla by ich iba útla zena, tak číslo 34. Od vtedy bez prečitania recenzií neobjednal nič. Bolo to obrovské sklamanie a vyhodené peniaze . Na obrázkoch vyzerá všetko úžasné a lacno, no podľa týchto fotografií zrejme nechávajú šiť niekde vo velkokrajcirskych manufaktúrach, kde nejde o kvalitu, ale o kvantitu.

Pridať nový príspevok


 

Klikni