RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 228


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

premyslené zlodejstvo

Objednala som si dvoje šiat; prišli neskutočné handry. Z toho jedny šaty nezodpovedajú vyobrazeniu a neviem ich ani obliecť, lebo sú mi úzke cez ramená. Chcela som tento tovar vrátiť, ale nikde som sa nedopátrala kam ho mám zaslať. Asi sa obrátim na obchodnú inšpekciu.

Clo za Floryday

Neviem ako je to možné, že si platila clo za ten nákup keď clo platiť predsa nemusíš. Ešte sa mi nestalo, že by som platila clo za tovar z Číny a to objednávam dosť často. S kvalitou tovaru treba počítať pretože sa odvíja od ceny. Všetky handry sa vyrábajú v Číne. Nechcem tu robiť advokáta Floryday ale myslíte si že Aliexpres je o niečom inom? Aj HM alebo iné značky, ktoré sú na dotyk príjemnejšie sú v skutočnosti nekvalitné. Tričko a šaty na jednu sezónu a potom už len na doma. Ano kvalita by mala byť o tom, že šaty budete nosiť pravidelne a vydržia roky ale ruku na srdce, ktoré šaty vám v dnešnej dobe vydržia napríklad 10 rokov? Tam kde je biznis ide vždy kvalita dolu.

Re:Clo za Floryday

No neviem ako je to možné, tovar mi doručilo DHL a vyučtovali mi 146,- eur za preclenie. Takže evidentne som sa niekde nechala dobre obtiahnuť....

Skúsenosti s Floryday

Objednala som si tovar a ostali mi oči pre plač . Absolútne nekvalitný , smradľavý, čínsky odpad . Nehovoriac o tom že po zaplatení cla totálne predražený . Nikdy viac a upozorňujem na tento e-shop ...neobjednávajte si odtiaľ nech nieste sklamaní . To oblečenie aj topánky sú fakt lacný odpad ktorý nielenže je úplne iný než na obrázku ale aj totálne nekvalitný . Sklamanie sa nedá opísať a moja blbosť v tomto prípade tiež nie

skusenost s floryday

Rovnako ako píšeš aj mne prišiel nekvalitný čínsky tovar, ktorý svojou veľkosťou absolútne nesedí. Dostala som priučku ako malé dieťa.

Re:skusenost s floryday

Rovnaká skúsenosť dievčatá.

Čínsky odpad

Ja osobne som nakupovala cez tento e-shop šaty pre seba. Tešila som sa ako malé dieťa a namiesto radosti som sa dočkala plaču. Z Floryday mi prišli Čínske handry a to ešte totálne nekvalitné. Absolutne nesedí veľkosť šiat a aj na pohľad sú úplne iné oproti tým, ktoré som si objednala. Nikto mi na moje sťažnosti samozrejme neodpisuje. Je to podvod dajte si pozor.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ