RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

podvodníci

nie je možné , na vašsj stránke neexistuje telef. kontakt,plastbu vopred, ceny lacné už to je podozrivé.
TREBA Vás nahláasiť ako podvodníkov na polícii. Dopátrajú Vás.
Že Vám nie je hamba.Obyčajní šmejdi

Moje skúsenosti

Nakupujem v týchto čínskych obchodoch a počítam s tým, že tovar bude taký aký bude. Za tie peniaze ma to neprekvapuje. Z Číny to trvá ale s tým musíte počítať všade.

Schrankovy eshop.

Ten istý problém.Velkost nesedí a kvalita žalostná.Uz nikdy viac.

Jsou to podvodníci

Dobrý den,
také jsem naletěla na hezkou reklamu. Objednala jsem si šaty a halenku a samozřejmě já hloupá zaplatila. Po 3 týdnech, když jsem se ptala, kdy zboží dorazí, mi napsali, že musím chápat sezónní nápor. Že šaty mohou poslat hned, ale halenka je zatím v mé velikosti nedostupná. Napsala jsem, že ať pošlou tedy zatím alespoň ty šaty a halenku, až bude dostupná. Šaty poslali z Číny a nic moc. Ale už 2 měsíce mi píší, že mi za halenku vrátili peníze. Také, že už mojí velikost mají, takže si ji mohu objednat znova. Žádné peníze nepřišly a po každé urgenci mi píší ( také neumí česky), že si to musím vyřídit s mojí bankou, že oni peníze dávno odeslali.
Takže varuji, nic neobjednávejte!!!!!
Pavla

Zlý tovar

To je neskutočné čo mi prišlo balíkom. Už nikdy viac a dostala som ponaučenie na celý život. Ten obchod vám skutočne nedoporučujem!!!

Chaos v číslach veľkostí tovaru...

Objednala som si celé plavky, kvalita štandardná, farby skreslené, ale s tým som rátala, čo je horšie majú totálny zmätok v číslovaní....Objednala som veľkosť L, čo podľa ich tabulky EU je číslo 44-46. Prišli mi síce ako L, ale na plavkách- textilnom štítku je uvedené L-EU 40. Takže samozrejme plavky sú mi malé...čísla tovarov, sú jednoducho iné ako uvádzajú v ich tabuľke rozmerov, preto toľko recenzií, že oblečenie nesedelo rozmerovo....chaos a nedôslednosť... a žiadny návratný lístok, takže jasný signál, že s vrátením a výmenou tovaru to smrdí problémami... a dokazujú to ďaľšie recenzie z iných stránok že výmena tovaru je takmer nemožná...navyše stále by som nemala istotu, že číslo príde správne, keďže sa riadia svojimi tabuľkami, ale zrejme neodlišujú z akej krajiny je tovar... odtiaľto už nikdy viac!!!

Zrusil som objednavku o 14 hod CET

Zrusil som objednavku o 14 hod CET a server Floryday registroval 5.hodinu. Buď su to teda kalifornski Číňania (-9 hod.) alebo Peržania (+3 hod.). Obchodna inspekcia nemozmoze nic. Maximalne odpovie ze takychto podnetov ma velke mnozstvo a komunikuje s inspekciou EU vo Svajciarsku ktora to ma v kompetencii. Ta vsak nemoze nic. Dozviete sa aj to ako niektore ine krajiny podali na podobne servery trestne oznamenia a pripadne dokazali danu stranku zablokovat. To vsak nebrani podobnym skupinam vytvorit viacero webov s roznymi menami. Najlesie je zobrat to ako zabavu a dotlacit "obchodnika" na druhej strane k akceptovaniu ze ma pred sebou vyssiu inteligenciu ako je on sam. Pomoze napriklad aj dopis uradnika nemeckeho poštoveho uradu ktory podate druhej strane ako iniciovanie vysetrovania s cielom trestneho konania vo veci podvodneho konania voci spolocnosti Gloryday a pod..

vyhodené peniaze

Po doručení tovaru som bola v šoku, zážitok.... šaty a topánky... asi by som potrebovala aj návod na použitie. Všetkých 5 kusov skončilo hneď v koši. Boli nepoužiteľné.

Ziadny

Mam strach si objednat

Moja recenzia

Ako vidím tak nie som jediný kto utrpel určitú ujmu pri nakupovaní v tomto e-shope. Nie je však jediný, v ktorom majú takýto prístup. Rozmýšľam, že prestanem nakupovať na internete a prejdem opäť na kamenné predajne. Zlatý PRIOR :-)

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ