RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 196


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Ziadny

Mam strach si objednat

Moja recenzia

Ako vidím tak nie som jediný kto utrpel určitú ujmu pri nakupovaní v tomto e-shope. Nie je však jediný, v ktorom majú takýto prístup. Rozmýšľam, že prestanem nakupovať na internete a prejdem opäť na kamenné predajne. Zlatý PRIOR :-)

Komunikácia s Floryday

To čo píšeš je hrozné! Ja mám rovnaké skúsenosti. Nieje možné aby takto niekto jednal so zákazníkmi. Stalo sa to tu ešte niekomu?

vrátenie tovaru

Ohľadne vrátenia šiat, ktoré mi absolútne nesedia, som včera zahájila chatovú komunikáciu so support agentom menom Sheikh, ktorý je asi turek a evidentne nevie po slovensky. Najprv chcel číslo mojej objednávky a potom mi napísal, že čo by som chcela, tovar som predsa dostala. Na otázku, ako mám tento tovar vrátiť, som už nedostala žiadnu odpoveď. Napísala som mu, že nech sa s kúpnou cenou , ktorú som zaplatila, zadrhne. Mám poučenie: Z pochybnej firmy si nič neobjednávaj.

premyslené zlodejstvo

Objednala som si dvoje šiat; prišli neskutočné handry. Z toho jedny šaty nezodpovedajú vyobrazeniu a neviem ich ani obliecť, lebo sú mi úzke cez ramená. Chcela som tento tovar vrátiť, ale nikde som sa nedopátrala kam ho mám zaslať. Asi sa obrátim na obchodnú inšpekciu.

Clo za Floryday

Neviem ako je to možné, že si platila clo za ten nákup keď clo platiť predsa nemusíš. Ešte sa mi nestalo, že by som platila clo za tovar z Číny a to objednávam dosť často. S kvalitou tovaru treba počítať pretože sa odvíja od ceny. Všetky handry sa vyrábajú v Číne. Nechcem tu robiť advokáta Floryday ale myslíte si že Aliexpres je o niečom inom? Aj HM alebo iné značky, ktoré sú na dotyk príjemnejšie sú v skutočnosti nekvalitné. Tričko a šaty na jednu sezónu a potom už len na doma. Ano kvalita by mala byť o tom, že šaty budete nosiť pravidelne a vydržia roky ale ruku na srdce, ktoré šaty vám v dnešnej dobe vydržia napríklad 10 rokov? Tam kde je biznis ide vždy kvalita dolu.

Re:Clo za Floryday

No neviem ako je to možné, tovar mi doručilo DHL a vyučtovali mi 146,- eur za preclenie. Takže evidentne som sa niekde nechala dobre obtiahnuť....

Skúsenosti s Floryday

Objednala som si tovar a ostali mi oči pre plač . Absolútne nekvalitný , smradľavý, čínsky odpad . Nehovoriac o tom že po zaplatení cla totálne predražený . Nikdy viac a upozorňujem na tento e-shop ...neobjednávajte si odtiaľ nech nieste sklamaní . To oblečenie aj topánky sú fakt lacný odpad ktorý nielenže je úplne iný než na obrázku ale aj totálne nekvalitný . Sklamanie sa nedá opísať a moja blbosť v tomto prípade tiež nie

skusenost s floryday

Rovnako ako píšeš aj mne prišiel nekvalitný čínsky tovar, ktorý svojou veľkosťou absolútne nesedí. Dostala som priučku ako malé dieťa.

Re:skusenost s floryday

Rovnaká skúsenosť dievčatá.

Pridať nový príspevok


 

Klikni