RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Saty a topanky

Taktiez som si objednala tovar od floryday .Nebol dodany a este mali taku drzost opytat sa ma ci som bola spokojna.Taktiez mam problem spojit sa s menovanou "OBCHODNOU SPOLOCNOSTOU.Som dochodca a mozem vam povedat ze nie je vobec jednoduche v nasej krajine prezivat.Oblecenie nakupujem obcas a ak by som mala takto podporovat chod firiem z mojho dochodku dakujem ale nemusim.

PODVOD

Objednala som si bluzku, postovne 13,60! Prisiel mi totalny lacny smejd, ktory sa uz 2 tyzden pokusam vratit! Ziadna spiatocna adresa, ziadna odpoved na maily...nikdy viac

Saty floryday

Po precitani Vasich skusenosti som sa rozlucila s 53,00 Eur za vopre zaplateny tovar. Do 8 dni mi boli dorucene saty, Dodacia lehota mala byt 3 tyzdne. Velkost dobra, kvalita primerana cene. Prosim nesirte nepravdive informacie.

Drzosť

Napriek tomu, že je na nich kopa sťažností a objednaný tovar vôbec nedodajú ,naďalej majú reklamu na internete a v mobiloch. Drzosť!!!
Klára

Podvodníci

Tovar si nechajú zaplatiť. nedodajú! Na maily neodpovedia, či tovar pošlú alebo vrátia zaplatenú sumu.
Neuveriteľná banda

Nekvalita

Objednala som si šaty, Kvalita divná, bez akéhokoľvek štítku -z čoho je daná látka zložená. Veľkosť pod pazuchami sa šaty nedajú obliecť a v páse a bokoch širokánske.
Chcela som ich vrátiť, ale človek sa neprebojuje k adrese na vrátenie, takže to beriem, že je to podvod.

Nedodaná objednávka

Zaplatená objednávka mi nebola dodaná !
Na maily , ktorými ju urgujem nereagujú!
Nenechajte sa napáliť aj Vy!

Je to podvod

Objednala dom sú šaty, 5 ks. Čakala dom 3 týždne, ale nevadilo mi to. Z 5 ks bol 1 ks handra, zbytok by bol ok. , keby sedela veľkosť. V balíku nebola ziadna faktúra, ani návrhárka, ani adresa. Adresa odosielateľa nebola ani na balíku a ani na stránke Floryday nie je absolútne žiadny kontakt. Čiže vyzerá to tak , že tovar neviem ja vrátiť.

Objednávka šiat

Nikdý viac.

obuv

objednávala som si sandále , prišli mi..... ale iná farba , kvalita o ničom a dlhá doba čakania, zo 40 dní sa dostali na 51 dní, no nikdy viac

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ