RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 206


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Nedoporučujem!!!

Objednali a zaplatili sme tovar, deň po zaplatení poslali mail, že objednávky bola zrušená! Je vidieť, že text v mailoch al na live chate je prekladaný cez prekladač, nedá sa s nimi normálne dohovoriť. S vrátením peňazí sa už asi môžme rozlúčiť. Myslím, že je to podvodný shop! Pozor, nedoporučujem objednávať a vopred platiť!!!!!!

Re:Nedoporučujem!!!

V tomto pripade je Vam obchodnik povinny vratit platbu, ak ste platili platobnou kartou. Kontaktujte svoju banku!

Je možné ich žalovať?

Niekto tu obhajoval čínske stránky takto: "Nechcem tu robiť advokáta Floryday ale myslíte si že Aliexpres je o niečom inom?"
S Aliexpres nemám skúsenosti, ale napríklad so stánkou Vova pomerne dobré. Tovar u nich je niekoľkonásobne lacnejší, než na Floryday a poštovné sa u nich neplatí. Takže povedzme kabelku, čo stojí na Floryday 43 eur a plus nehorázne poštovné, máte na Vova za 23 eur bez poštovného. A prišla a bola som spokojná. Takže je to risk a odhad, čo sa oplatí objednať.
A práve to, že s Vova som mala celkom dobré skúsenosti za lacný tovar a vrátenie peňazí, keď hoci len meškal tovar, tak som si trúfla objednať aj na Floryday. Ale tovar mi neprišiel a peniaze mi nevrátili. Tak som sa dnes dožadovala vrátenia peňazí a ich pracovníčka mi napísala:

""Áno, mali by ste počkať a nie sme podvod. Ak sme podvod, zablokujeme vás, takže nás už nikdy nebudete môcť kontaktovať."

To je neuveriteľné, že keď sa dožadujete buď zaslania tovaru alebo vrátenia peňazí, tak vám napíšu, že vás zablokujú!
Ak by ste niekto mali návrh, kde sa dá podať sťažnosť, som ochotná pridať sa svojim príkladom. Nemali by ste len zbierať sťažnosti, ale malo by to viesť k hromadnej sťažnosti.

Re:Je možné ich žalovať?

Aj ja sa pridám.Alebo je možnosť obrátiť sa na políciu?

Ako vyhodiť 55 eur von oknom

Šaty objednané v septembri dodnes neprišli. Na urgencie nik neodpovedá, príjem platby potvrdili tak načo sa o dodávku zaujímať. Arogancia a drzosť!
Elena

podvodníci

Objednala som si šaty, ktoré nespĺňali to čo ponúkali, nekvalitný materiál.Neviem ich vrátiť, nakoľko nebola priložená návratka ani ich spiatočná adresa. Dopisujeme si cez mail dookola jedno a to isté, ale to k ničomu nevedie. Prišla som o eura, ale je to poučenie, overiť si stránky .
Sú to podvodníci.

Re:podvodníci

Tak isto som dopadla aj ja nie je tam ziadna adresa ani telefon su to spinavy klamari nedajte sa oklamat .

Saty a topanky

Taktiez som si objednala tovar od floryday .Nebol dodany a este mali taku drzost opytat sa ma ci som bola spokojna.Taktiez mam problem spojit sa s menovanou "OBCHODNOU SPOLOCNOSTOU.Som dochodca a mozem vam povedat ze nie je vobec jednoduche v nasej krajine prezivat.Oblecenie nakupujem obcas a ak by som mala takto podporovat chod firiem z mojho dochodku dakujem ale nemusim.

PODVOD

Objednala som si bluzku, postovne 13,60! Prisiel mi totalny lacny smejd, ktory sa uz 2 tyzden pokusam vratit! Ziadna spiatocna adresa, ziadna odpoved na maily...nikdy viac

Saty floryday

Po precitani Vasich skusenosti som sa rozlucila s 53,00 Eur za vopre zaplateny tovar. Do 8 dni mi boli dorucene saty, Dodacia lehota mala byt 3 tyzdne. Velkost dobra, kvalita primerana cene. Prosim nesirte nepravdive informacie.

Pridať nový príspevok


 

Klikni