RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 235


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

svetrík

Ja som spokojná so všetkým, napriek obavám

OTRASNÉ

Na obrázku šaty nádherné... v skutočnosti mi prišla otrasná obrovská handra. NIKDY VIAC!!!!!

Florydey

Kupila som si šlapky a tričká 2 kusy boli velke .Este v aprili a cakala som na šek a dnes mi prisiel. Nerozumiem ked mi este ani raz neposlali šek a odrazu pride že posledne upozornenie. ČLOVEK SA IM ANI NEVIE DOVOLAT DAKUJEM NIKDY VIAC.

zklamání

koupila jsem si šaty od Floryday, naštestí byli lacné a tak to i dopadlo. Krásná prezentační fotka a v skutečnosti handra,možná ješte poslouží jak noční košile na spaní. Už víc so neobjednám!!!!

Recenzia

Na floryday je zle to že prípadná reklamácia je nereálna. Poštovné spať je drahé a to viacnásobné ako samotný reklamovaný tovar. Takže do nákupu treba ísť vždy s vedomím že reklamovať sa nič nedá.

Kvalita nula bodov.

Šaty , ktoré mi došli bola doslova neforemna handra. Keď som sa preklikala. na reklamacne, bolo mi povedané, že to mám poslať do Belgicka. Tak som poslala. Po asi štyroch mesiacoch a upozornení, že peniaze stale nemám, mi ich poslali. Jasne, že som v strate a určite už od nich
nič neobjednam.

Re:Kvalita nula bodov.

Bunda ?prišla handra a kožušina s plyšového medveďa Reklamacia otras som zvedava či vratia peniaze

Celé zle

Tak sa pridávam k tým čo sa nechali obabrat....tovar katastrofa,vrátenie ešte väčšie problémy, tiež Begicko!nakoniec, si to môžem nechať ale načo? Peniaze čakám ale zatiaľ nič!
Určite už nikdy neobjednam!

Pozor na Floryday a iné weby

Okrem už spomínanej adresy Airydress.com patrí pod Floryday.com aj Fillamoda.com, Chicsoso.com, Blushmark.com, Vova.com a Lemonnmoda.com. Na zahraničných weboch sú tieto stránky v recenziách rovnako prepierané ako tu Floryday.com. Ak sa chcete vyhnúť zbytočným problémom tak radšej nenakupovať.

Re:Pozor na Floryday a iné weby

Na prvú objednávku som čakala dlho,aj viac ako 5 týždňov, teraz do 2 týždňov bol balík doma.
Veľkosť som odhadla skoro dobre, doteraz všetky výrobky kvalitou sú ako podľa popisu.
Myslím, že si tam ešte budem objednávať ďalej

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ