RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 220


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Florydey

Kupila som si šlapky a tričká 2 kusy boli velke .Este v aprili a cakala som na šek a dnes mi prisiel. Nerozumiem ked mi este ani raz neposlali šek a odrazu pride že posledne upozornenie. ČLOVEK SA IM ANI NEVIE DOVOLAT DAKUJEM NIKDY VIAC.

zklamání

koupila jsem si šaty od Floryday, naštestí byli lacné a tak to i dopadlo. Krásná prezentační fotka a v skutečnosti handra,možná ješte poslouží jak noční košile na spaní. Už víc so neobjednám!!!!

Recenzia

Na floryday je zle to že prípadná reklamácia je nereálna. Poštovné spať je drahé a to viacnásobné ako samotný reklamovaný tovar. Takže do nákupu treba ísť vždy s vedomím že reklamovať sa nič nedá.

Kvalita nula bodov.

Šaty , ktoré mi došli bola doslova neforemna handra. Keď som sa preklikala. na reklamacne, bolo mi povedané, že to mám poslať do Belgicka. Tak som poslala. Po asi štyroch mesiacoch a upozornení, že peniaze stale nemám, mi ich poslali. Jasne, že som v strate a určite už od nich
nič neobjednam.

Re:Kvalita nula bodov.

Bunda ?prišla handra a kožušina s plyšového medveďa Reklamacia otras som zvedava či vratia peniaze

Celé zle

Tak sa pridávam k tým čo sa nechali obabrat....tovar katastrofa,vrátenie ešte väčšie problémy, tiež Begicko!nakoniec, si to môžem nechať ale načo? Peniaze čakám ale zatiaľ nič!
Určite už nikdy neobjednam!

Pozor na Floryday a iné weby

Okrem už spomínanej adresy Airydress.com patrí pod Floryday.com aj Fillamoda.com, Chicsoso.com, Blushmark.com, Vova.com a Lemonnmoda.com. Na zahraničných weboch sú tieto stránky v recenziách rovnako prepierané ako tu Floryday.com. Ak sa chcete vyhnúť zbytočným problémom tak radšej nenakupovať.

Re:Pozor na Floryday a iné weby

Na prvú objednávku som čakala dlho,aj viac ako 5 týždňov, teraz do 2 týždňov bol balík doma.
Veľkosť som odhadla skoro dobre, doteraz všetky výrobky kvalitou sú ako podľa popisu.
Myslím, že si tam ešte budem objednávať ďalej

Moja recenzia na floryday.com

Na internete som našiel rovnakú stránku ako je Floryday.com. Ide o web na adrese Airydress.com a keď si na oboch stránkach prekliknete adresy https://floryday.com/terms-and-conditions.html a https://airydress.com/terms-and-conditions.html tak zistíte za nami stojí jedna a tá istá firma. Trochu divné a jednoznačne špekulatívne. Určite mi toto stačí ako dôvod aby som tam nenakúpil.

moja skusenosť

Takých stránok ako majú oni a to na vlas podobných som objavila minimálne 5 takže je jasné že to asi nebude úplne kóšer.

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ