Vypôžička

Nová Vypôžička pre každého

Novú pôžičku môžete vďaka spolupráce s Elephant Orchestra (držiteľom licencie ČNB) získať jednoduchým spôsobom. Vyplňte krátku žiadosť nižšie a odošlite ju. Veriteľ vás bude na základe vložených údajov kontaktovať a peniaze dostanete ihneď po schválení.

Až 6.500 EUR na čokoľvek, alebo refinancovanie

Požičať si môžete od 500 do 6.500 EUR. Doba splatnosti je od 12 až do 60 mesiacov pri rozumnom úroku od 19,27%. Táto nová exkluzívna ponuka vám prináša možnosť požiadať aj o pôžičku na refinancovanie ostatných pôžičiek v rovnakej sadzbe až 6.500 EUR.
 
 
Pôžička je určená len pre fyzické osoby - nepodnikateľov. Pokiaľ ste živnostník alebo pracujete na IČO, požiadajte si o klasickú pôžičku pre živnostníkov.

 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok