Záložňa, ktorá vám požičia aj bez zálohy

Myslíte si, že na Slovensku nenájdete záložňu, ktorá vám nepožičia bez zálohy? Mýlite sa! Ammado vám prináša nový produkt, ktorý vám požičia aj bez toho, že by ste museli založiť svoje cennosti. Ponúkame vám tak ako jediný záložňu, v ktorej vám požičajú aj keď nič nemáte.
 
Záložňa bez zálohy
 

Ako funguje záložňa bez zálohy?

Niekedy nastane situácia, že si potrebujeme urgentne požičať pár korún aby sme vyrovnali nedoplatok, účet za telefón alebo nečakaný výdaj. Riešením v takejto situácie bolo navštíviť záložňu a založiť nejakú svoju cennosť. Často krát je ale takýto úkon zbytočný. Zaťažuje klientov a je nedostupný pre zákazníkov, ktorí jednoducho nemajú žiadne drahé kovy alebo iné cenné veci. Záložňa bez zálohy (pôžička bez zálohy) vám požičia 100 EUR bez toho, aby ste k nám museli niečo priniesť. Výhodou však je,že ani nikam chodiť nemusíte, pretože záložňa bez zálohy je výlučne dostupná prostredníctvom internetu. Jednoducho si požiadate o vyplatenie sumy 100 EUR, ktoré vám následne budú odoslané na váš bankový účet alebo poštovou poukážkou.
 
 

Koľko zaplatím za záložňu bez zálohy?

Poplatok za záložňu bez zálohy je oproti klasickým kamenným záložniam niekoľkonásobne nižší. Za požičaných 100 EUR zaplatíte len jediné euro denne.
 
 

Do kedy musím požičanú sumu vrátiť?

Na to aby ste nám vrátili peniaze máte až 28 dní. Ak tento termín nestihnete, môžete si svoju splatnosť predĺžiť o ďalších 28 dní. Jednoducho rovnako ako ako v klasickej kamennej záložne.
 
 

Kde nájdem záložňu bez zálohy? 

V našom ľavom menu pod názvom "záložňa online" Následne si kliknite na obrázok ponúkajúci tento produkt.

Finančný magazín

Zdedili ste pôžičky? Prezradíme vám ako sa ich zbavíte

Zdediť nemusíte iba majetky. Častokrát sa totiž stáva, že dedič namiesto majetkov zdedí po svojom príbuznom (poručiteľovi) aj pôžičky a dlhy. Ak dedičstvo neodmietnete, je vašou povinnosťou splatiť ich. Prezradíme vám ako jednoducho môžete dedičstvo odmietnuť a zbaviť sa tak prípadných...
Celý článok

Ammado pôžička je dostupná aj na Veľkú noc

Ďakujeme všetkým našim návštevníkom finančného portálu Ammado. Aj tento rok nebudeme obmedzovať počas veľkonočných sviatkov našu dostupnosť a všetky služby spojené s portálom ostanú v prevádzke. Na šibačku pre pôžičku Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí si zvyknú vyšibať počas veľkej noci nejaké...
Celý článok