V novej skupine na Fecabooku súťažia všetky mamičky o luxusné kabelky zn. Michael Kors

Na Slovenskom Facebooku vznikla nová skupina pre všetky mamičky s názvom "SPRÁVNA MAMA". Reklamná agentúra Senitas sa rozhodla spustiť bezplatné a transparentné súťaže o luxusné ceny. Kto sa pridá ihneď dostáva status VIP.

Správna MAMA

Z rádia sa sťahujeme na Facebook

Reklamná agentúra Senitas, ktorú poznáme z organizovania rôznych súťaží v jednom nemenovanom rádiu sa sťahuje na Facebook. Ako uviedol hlavný konateľ spoločnosti, "je to z dôvodu, že tam sú už proste všetci." Spoluprácu s rádiom ukončili kvôli nízkemu záujmu súťažiacich. "Nieje bohužiaľ pre našich obchodných partnerov rentabilné investovať do súťaží s pár desiatkami súťažiacich. Na začiatku to malo zmysel, no ľudia si zvykli a o ceny nemajú záujem." Na Facebooku tak agentúra spustila skupinu s názvom SPRÁVNA MAMA, na ktorej chce v prvom rade sústrediť mamičky, ktoré majú záujem súťažiť a vyhrávať. "Chceme vytvoriť komunitu mamičiek, ktoré budú chcieť vyhrávať exkluzívne ceny. V prípade, že sa nám podarí splniť určité plány, ktoré sme si s obchodnými partnermi stanovili, súťažiť sa bude denne. Teraz sa však musíme sústrediť na nábor mamičiek do skupiny, pretože bez nich to jednoducho nejde."

Aké sú výhry

Zaujímalo nás, aké výhry čakajú na členov skupiny SPRÁVNA MAMA?
"Na začiatok sme spustili súťaž o značkovú kabelku Michael Kors. Prezradím len toľko, že súťažiť o túto značku sa bude pomerne často. Nechceme však lákať nové členky na paletu drahých vecných cien. Radšej by sme privítali medzi sebou mamičky, ktoré budú skupinu využívať aj iným spôsobom. Ako miesto, kde sa budú môcť poradiť s ostatnými mamičkami. Vymeniť si skúsenosti o výchove, recepty a tak podobne. Senitas má k dispozícii širokú ponuku obchodných partnerov a v súťažiach nebudú chýbať veci ako značková kozmetika, náramky PANDORA, značkové oblečenie GUESS a iné."

Transparentnosť a vyhliadky do budúcnosti

O transparentnosť súťaží nieje pochýb. Na spoločnosť Senitas neexistuje jediná negatívna recenzia na internete a to za celú dobu pôsobenia na našom trhu (viac ako 7 rokov). Opýtali sme sa však zástupcu spoločnosti, ako vnímajú transparentnosť samotní súťažiaci. "Áno, s príchodom na Facebook sme museli počítať aj s rizikom, že súťažiaci budú mať isté predsudky. Toto v rádiu neexistuje. Lenže na sociálnych sieťach je množstvo špekulantov, ktorí znehodnocujú dobrú povesť tým, ktorí svoju prácu robia čestne. Jeden z dôležitých krokov pre transparentnosť je menovanie zahraničného administrátora skupiny, ktorý nemá žiadne väzby na slovenský Facebook. Rovnako budeme trvať aj na tom, aby každý výherca zverejnil príspevok o svojej výhre, v ktorom zdokumentuje (videom alebo fotografiou) skutočnosť, že mu výhra bola doručená."

Status VIP

Ak sa poponáhľate a stanete sa členom skupiny SPRÁVNA MAMA do 15.05.2019, získavate automatický status VIP. Tento status vám zaručí účasť v súťažiach s nízkym počtom súťažiacich, ktoré plánuje skupina spustiť v budúcnosti.

Ako sa pridať do skupiny a súťažiť

Samotné pridanie do skupiny SPRÁVNA MAMA je jednoduché. Skupinu si môžete vyhľadať na Facebooku alebo jednoducho kliknite na tento odkaz. Potom vám už stačí požiadať o členstvo.