Stane sa z Cetelemu Hello bank?

Podľa dostupných informácii sa na Slovensko chystá vstúpiť elektronická banka Hello bank. Ako je zrejme tak práve táto banka spadá do skupiny BNP Paribas rovnako ako Cetelem. Podľa aktuálnych informácií z prostredia Cetelemu je vstup Hello bank na Slovenský trh len otázkou niekoľkých mesiacov. Otvorenou otázkou však ostáva, ako to bude s pôžičkami od Cetelemu. Je viac ako pravdepodobné, že spotrebné úvery resp. pôžičky bude ponúkať aj táto banka. Či si klienti budú musieť zvykať na nový názov alebo všetky pôžičkové produkty ostanú po starom nám ukáže až čas. Prínosom však bude väčšia konkurencia na trhu a tým spojené aspoň mierne zníženie poplatkov.

Pôžička Cetelem


Hello bank nie je jediná

Nováčikom na Slovenskom trhu by mala byť aj ďalšia banka s názvom 365. Aj v tomto prípade ide o elektronickú banku sústredením sa na klientov predovšetkým prostredníctvom internetu.


V Čechách sa  Cetelem zlúčil úplne

Ak by sme mali špekulovať, čo sa stane s pôžičkami od Cetelemu, mohli by sme sa pozrieť na príklad z Českej republiky. Rovnaká situácia ako sa rysuje na Slovensku nastala aj tam. K 31.05.2015 bol Cetelem zlúčený s Hello bank a k zmene názvu došlo tak trochu symbolicky presne v deň 20. výročia spoločnosti Cetelem v ČR.


Pôžička sa nezmení

Nech už to bude s Hello bank a Cetelemom akokoľvek, klienti sa prípadnej zmeny báť nemusia. Všetky zmluvné náležitosti ostanú v platnosti a to za rovnakých podmienok ako ich klient prijal v deň podpisu zmluvy o spotrebiteľskom úvere.

Finančný magazín

Zdedili ste pôžičky? Prezradíme vám ako sa ich zbavíte

Zdediť nemusíte iba majetky. Častokrát sa totiž stáva, že dedič namiesto majetkov zdedí po svojom príbuznom (poručiteľovi) aj pôžičky a dlhy. Ak dedičstvo neodmietnete, je vašou povinnosťou splatiť ich. Prezradíme vám ako jednoducho môžete dedičstvo odmietnuť a zbaviť sa tak prípadných...
Celý článok

Ammado pôžička je dostupná aj na Veľkú noc

Ďakujeme všetkým našim návštevníkom finančného portálu Ammado. Aj tento rok nebudeme obmedzovať počas veľkonočných sviatkov našu dostupnosť a všetky služby spojené s portálom ostanú v prevádzke. Na šibačku pre pôžičku Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí si zvyknú vyšibať počas veľkej noci nejaké...
Celý článok