Spotrebný úver môže byť na Vianoce lacnejší

Ak ste si odložili svoje rozhodnutie vziať si spotrebný úver, možno ste urobili dobre. Na Vianoce ho totiž môžete získať lacnejšie aj s darčekom.

Spotrebný úver zadarmo

Banky ale aj nebankové spoločnosti, sa chystajú na Vianočnú sezónu a pripravujú zaujímave akciové finančné produkty. Medzi týmito produktami nebudú samozrejme chýbať ani spotrebné úvery, ktoré by podľa zvyku z minulosti mali byť nielen dostupnejšie ale aj lacnejšie.

 

Spotrebný úver zadarmo

Nebolo by ani prekvapením, keby sa na našom trhu objavil aj spotrebný úver za 0% úrok. V minulosti takýto produkt ponúkala slovenská mBank a tak sa pripravení klienti môžu tešiť na to, že získajú bezplatný úver, za ktorý nič nepreplatia. Úver zadarmo nieje ničím výnimočným ani v zahraničí, kde je práve pred Vianocami veľmi populárny.

 

Spotrebný úver na auto môže byť počas Vianočných sviatkov výhodnejší

Rozhodnúť sa správne a počkať na výhodnú ponuku je veľmi dobrým racionálnym rozhodnutím. Ak napríklad klient zvažuje kúpu nového auta prostredníctvom spotrebného úveru, môže ho počas vianočných sviatkov získať oveľa lacnejšie ako na leasing.

 

Vianočný darček v podobe výhodného úveru

Ak ste teda jeden z tých, ktorý si na svoju príležitosť radi počkajú, máme pre vás dobrú správu. S vianočným spotrebným úverom môžete ušetriť nie malé finančné prostriedky. Počas vianočnej sezóny sa totiž začne tvrdý konkurenčný boj, vďaka ktorému si príde na svoje samotný klient. Okrem lacnejších úverov sa môžete tešiť aj na vecné darčeky v podobe finančných poukážok, tabletov a mobilných telefónov. Nemôžeme ani opomenúť darček v podobe odloženej splátky, ktorý odľahčí klientovi vianočné výdavky.