Spotrebný úver môže byť na Vianoce lacnejší

Ak ste si odložili svoje rozhodnutie vziať si spotrebný úver, možno ste urobili dobre. Na Vianoce ho totiž môžete získať lacnejšie aj s darčekom.

Spotrebný úver zadarmo

Banky ale aj nebankové spoločnosti, sa chystajú na Vianočnú sezónu a pripravujú zaujímave akciové finančné produkty. Medzi týmito produktami nebudú samozrejme chýbať ani spotrebné úvery, ktoré by podľa zvyku z minulosti mali byť nielen dostupnejšie ale aj lacnejšie.

 

Spotrebný úver zadarmo

Nebolo by ani prekvapením, keby sa na našom trhu objavil aj spotrebný úver za 0% úrok. V minulosti takýto produkt ponúkala slovenská mBank a tak sa pripravení klienti môžu tešiť na to, že získajú bezplatný úver, za ktorý nič nepreplatia. Úver zadarmo nieje ničím výnimočným ani v zahraničí, kde je práve pred Vianocami veľmi populárny.

 

Spotrebný úver na auto môže byť počas Vianočných sviatkov výhodnejší

Rozhodnúť sa správne a počkať na výhodnú ponuku je veľmi dobrým racionálnym rozhodnutím. Ak napríklad klient zvažuje kúpu nového auta prostredníctvom spotrebného úveru, môže ho počas vianočných sviatkov získať oveľa lacnejšie ako na leasing.

 

Vianočný darček v podobe výhodného úveru

Ak ste teda jeden z tých, ktorý si na svoju príležitosť radi počkajú, máme pre vás dobrú správu. S vianočným spotrebným úverom môžete ušetriť nie malé finančné prostriedky. Počas vianočnej sezóny sa totiž začne tvrdý konkurenčný boj, vďaka ktorému si príde na svoje samotný klient. Okrem lacnejších úverov sa môžete tešiť aj na vecné darčeky v podobe finančných poukážok, tabletov a mobilných telefónov. Nemôžeme ani opomenúť darček v podobe odloženej splátky, ktorý odľahčí klientovi vianočné výdavky.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok