S pôžičkou sa môže splniť každý dovolenkový sen

Plánujete aj tento rok krásnu dovolenku ale chýbajú vám peniaze? S pôžičkou online si môžete dopriať dovolenkový luxus po akom túžite. Neodkladajte si svoje sny do budúcnosti. Veď predsa sa hovorí, že žijeme len raz a tak si treba každý deň v živote vychutnať na maximum. Požičať si na dovolenku je obľúbený spôsob množstva klientov, ktorý sa držia presvedčenia, že splácať je jednoduchšie ako šporiť.

Doprajte si dovolenku s Ammado pôžičkou

Pôžička na dovolenku

Kedže sú pôžičky z našej ponuky bez doloženia účelu, peniaze z nich môžete využiť na čokoľvek vrátane nádhernej dovolenky. Prečo si nedopriať splnený sen teraz, veď koniec koncov je na to vhodná príležitosť. Pôžičky online sú totiž oveľa dostupnejšie a výhodnejšie oproti dávnej minulosti. Nie, nemáme na mysli Mini pôžičku, ktorá je určená len na pár dní, ale klasickú pôžičku až do 10 000 EUR. Dovolenkový sen vo vašom vytúženom raji, tak môžete mať splnení behom malej chvíle.

Výhodný last minute na pôžičky

Dovolenky sa v tomto období predávajú za oveľa nižšie sumy ako v letných mesiacov. Rozdiel v cene môže byť až stovky euro. Pri tak nízkom úroku aký vám náš produkt prináša, tak nakoniec ušetríte. Vyberte si pre vás najvýhodnejší last minute a zaplaťte si ho výhodnou pôžičkou.

Leto 2019 s Ammado

Pôžičku aj na dovolenku môžete získať jednoducho online. Nemusíte nikam chodiť. Pohodlne sa usaďte a venujte nám 5 minút. Podajte si nezáväznú žiadosť na ktorýkoľvek produkt uvedený na našom webe a užite si výhodné a zážitkové leto s Ammado.

 

Požiadať o pôžičku

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok